Skocz do zawartości

Okazje na 11.11


chico99

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, mszysz napisał:

Fajna promocja na DUNU DK-4001:

https://www.dunu-topsound.com/shop

Nie wiem czy to poprawny link czy u mnie coś nie bangla :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś coś ciekawego, tanio wyszperał, to zapraszam do podzielenia się.
 
Ja na początek podlinkuję niezłe LZ A6 Mini za 47,25$
https://pl.aliexpress.com/item/32961188449.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2baf3c00qtRlZq&mp=1
W tym samym sklepie na 11.11 o dwa PLN taniej: 244,71 zł 76%OFF | LZ A6Mini/A6 Mini In Ear Earphone 1 Dynamic + 1 Piezoelectric Ceramics Drive Hybrid 2 Units HIFI IEM Replaceable Nozzle Cable
https://a.aliexpress.com/_B0UdnW

Wysłane z mojego KING_KONG_3 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś coś ciekawego, tanio wyszperał, to zapraszam do podzielenia się.
 
Ja na początek podlinkuję niezłe LZ A6 Mini za 47,25$
https://pl.aliexpress.com/item/32961188449.html?spm=a2g0o.cart.0.0.2baf3c00qtRlZq&mp=1
A zagra to lepiej niż TinHiFi T4 ?

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagra inaczej niż T4. A6 mini po wygrzaniu grają z piękną holografią, sporą sceną i mają bas konkretny. T4 są delikatniejsze 

A6 mini w cenie 50-55 $ są bardzo dobrymi słuchawkami. Nie potrzebują elektrowni do napędzenia i pięknie się skalują w miarę poprawy źródła i plików. Można również zmienić brzmienie pod swój gust zmieniając tulejki. Przy dobrym sealu (ja stosuje czerwone Ostry) izolacja od otoczenia jest dobra. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagra inaczej niż T4. A6 mini po wygrzaniu grają z piękną holografią, sporą sceną i mają bas konkretny. T4 są delikatniejsze 
A6 mini w cenie 50-55 $ są bardzo dobrymi słuchawkami. Nie potrzebują elektrowni do napędzenia i pięknie się skalują w miarę poprawy źródła i plików. Można również zmienić brzmienie pod swój gust zmieniając tulejki. Przy dobrym sealu (ja stosuje czerwone Ostry) izolacja od otoczenia jest dobra. 
A które z nich wypadają całościowo lepiej(pomijając cenę)
Rozumiem że T4 są bardziej relaksujące a A6 bardziej agresywne?

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Ktoś wcześniej podrzucił mi tą ofertę, uważam że bd. Użyte materiały u innych producentów kosztują znacznie więcej

US $35.91 10%OFF | 6N OCC + OCC posrebrzany 26AWG oferta specjalna linia do aktualizacji słuchawek MMCX 0.78MM 2PIN
https://a.aliexpress.com/_mtBbJe1

Wysłane z mojego SM-T590 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 mini bardzo dużo się dzieje. T4 są też dobre ale w stosunku do A6 mini to jak zefirek w porównaniu z silnym wiatrem, nie huragan bo dla mnie huragan to Pioneer SE CX8. Tam jest bas jak z subwoofera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A6 mini bardzo dużo się dzieje. T4 są też dobre ale w stosunku do A6 mini to jak zefirek w porównaniu z silnym wiatrem, nie huragan bo dla mnie huragan to Pioneer SE CX8. Tam jest bas jak z subwoofera
Zabiłeś mi ćwieka,byłem nastawiony na T4 lub Fiio fh3,a tu nagle stosunkowo tanie słuchawki,nie wiem co zrobić. Zaczynam szperanie w sieci,zobaczę co znajdę. Jak byś co dodał to chętnie przeczytam

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, audionanik napisał:

Podejrzewam, że dystrybutor i zarazem nasz forumowy gospodarz:D.

No właśnie, że nie.

Euro RTV AGD przy takiej ilości sklepów ma własne kanały dystrybucji.

Dodatkowo zauważcie, że przynajmniej w dziale TV, potrafią mieć markowane odbiorniki, których to nie wyszuka się zw żadnym innym sklepie.

 

Edytowane przez Compton
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Compton napisał:

No właśnie, że nie.

Euro RTV AGD przy takiej ilości sklepów ma własne kanały dystrybucji.

Dodatkowo zauważcie, że przynajmniej w dziale TV, potrafią mieć markowane odbiorniki, których to nie wyszuka się zw żadnym innym sklepie.

Prawie każdy markiet tak ma że ma produkty na wyłączność jak np Media Expert jeden z modeli lodówek dostępny tylko u nich, czy operatorzy telefonii komórkowej dany kolor smartphona , niedostępny u innych operatorów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, wegiel21 napisał:

RTV Euro AGD i OleOle to ten sam sklep :)

Ten sam właściciel a nie ten sam sklep. Coś jak kiedyś Saturn i Media Markt. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności