Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Sony WH 1000xm3


xxxxxxx10

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc, jest to mój pierwszy post na forum, jesli tonieodpowiedni dzial, prosilbym o przeniesienie tematu

 

Miesiąc temu kupiłem słuchawki Sony WH 1000xm3 ktorych uzywam głównie przy komputerze. Sparowane są z adapterem bluetooth Asus BT 400, niestety wyczuwalne jest minimalne opoznienie obraz - dzwiek. Parując je z telefonem Xiaomi Mi 9t przy kodeku LDAC opoznien nie ma. Istnieje jakis sposob polaczenie tych sluchawek z komputerem na kodeku LDAC, aby uzyskac jak najlepsza jakosc dzwieku i pozbyc sie opoznien?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, xxxxxxx10 napisał:

Czesc, jest to mój pierwszy post na forum, jesli tonieodpowiedni dzial, prosilbym o przeniesienie tematu

 

Miesiąc temu kupiłem słuchawki Sony WH 1000xm3 ktorych uzywam głównie przy komputerze. Sparowane są z adapterem bluetooth Asus BT 400, niestety wyczuwalne jest minimalne opoznienie obraz - dzwiek. Parując je z telefonem Xiaomi Mi 9t przy kodeku LDAC opoznien nie ma. Istnieje jakis sposob polaczenie tych sluchawek z komputerem na kodeku LDAC, aby uzyskac jak najlepsza jakosc dzwieku i pozbyc sie opoznien?

Chcesz mieć jakość a czy adapter bluetooth posiada kodek LDAC ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten asus nie, z tego co widze ciezko dostac taki adapter, glownie wspieraja kodeki apt-x hd, z LDAC nie widze takich adapterow bluetooth na portalach aukcyjnych

 

Jedyne co znalazlem to: https://pl.aliexpress.com/item/4001242717182.html?spm=a2g0o.search0302.0.0.686a3908PYJcem&algo_pvid=649ca64b-85e9-4bbf-b405-d27c7c21fc2a&algo_expid=649ca64b-85e9-4bbf-b405-d27c7c21fc2a-0&btsid=0b0a050116049738913308855edeee&ws_ab_test=searchweb0_0,searchweb201602_,searchweb201603_

 

Obsługuje kodek LDAC, tylko za pomoca kabla optycznego musialbym to spiąc z komputerem, a w mojej plycie glownej wyjscia optycznego nie ma. Dokupienie karty dzwiekowej z wyjsciem optycznym + ten adapter miało by sens?

Edytowane przez xxxxxxx10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności