Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki wokółuszne do domu do 2000-3000-5000 zł (jeśli warto)


lobuz1

Pytanie

Cześć,

 

mam już jedne słuchawki tego typu- Sennheisser HD660s i pomyślałem sobie, że może kupię jeszcze lepsze o innym brzmieniu. Słucham rocka, elektroniki, popu, reggae. Nie mogą być zbyt wymagające prądowo bo będę słuchał przeważnie na dapach: Ibaaso dx160, Hiby R5 czy Shanling  m6 Pro. Warunkiem jest konieczność podłączenia ich po balansie najlepiej 4.4- kabel w zestawie lub możliwość dokupienia dobrej jakości z innej firmy. Warto kupować takie słuchawki pod przenośnego dap-a?Mogę zapłacić więcej jeśli warto, ale budżet nie jest z gumy. Tyle tego na rynku, że ciężko wybrać. 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 8.11.2020 o 09:50, lobuz1 napisał:

Cześć,

 

mam już jedne słuchawki tego typu- Sennheisser HD660s i pomyślałem sobie, że może kupię jeszcze lepsze o innym brzmieniu. Słucham rocka, elektroniki, popu, reggae. Nie mogą być zbyt wymagające prądowo bo będę słuchał przeważnie na dapach: Ibaaso dx160, Hiby R5 czy Shanling  m6 Pro. Warunkiem jest konieczność podłączenia ich po balansie najlepiej 4.4- kabel w zestawie lub możliwość dokupienia dobrej jakości z innej firmy. Warto kupować takie słuchawki pod przenośnego dap-a?Mogę zapłacić więcej jeśli warto, ale budżet nie jest z gumy. Tyle tego na rynku, że ciężko wybrać. 

 

Jeśli mają być do domu głównie to bym polecił Fostexy TH610 albo HIfiman Sundara.  Te pierwsze są bardzo energiczne, drugie natomiast są bardzo precyzyjne i detaliczne 
W tym "ostatecznym" budżecie to polecałbym osłuchać Mr Speakers Aeon , szczególnie druga wersja zamkniętych jest rewelacyjna, idealnie się nadadzą do żywej muzyki. I jeszcze ta wygoda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki, a jak z okablowaniem zbalansowanym z wtykiem 4.4 do tych słuchawek? Będę słuchał głównie po balansie (dwukrotnie wyższa moc dx160) i muszą mieć takie właśnie okablowanie.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Mój głos też na Aeony 2 (mam w wersji Close również). Nawet bez balansu DX160 spokojnie im wystarcza, są to świetne allroundery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Maniolo napisał:

Ja zamówiłem Aeony 2 Close od razu z kablem z balasowanym 4,4 mm.

@Maniolowrzuć proszę link gdzie kupiłeś z kablem 4.4. Kable mieszczą się w pokrowcu razem ze słuchawkami?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Aeon2 to był strzał w 10. Podoba mi się też, że jest to mała firma z własnymi pomysłami, taka manufaktura. No dobra a jak chciałbym wejść jeszcze na wyższy poziom i zakupić jakieś otwarte planary w budżecie 5-10 kPLN to co byście polecili? Będę słuchał jak narazie jedynie na dapach Shanling M6pro i Kann Alpha- jestem kanapowym leniuszkiem. Ma to sens?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, lobuz1 napisał:

zakupić jakieś otwarte planary w budżecie 5-10 kPLN t

Posłuchaj Hifiman Arya, ale one mocy potrzebuję, Kann Alpha dał im radę, może jak Ci ciężar nie przeszkadza Audeze LCD-3.

Zupełnie różne klimaty, warto sprawdzić które Ci podejdą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dzięki. Przeglądałem net i widziałem te słuchawki. Nie wiem czy będzie mi się chciało teraz bawić w odsłuchy. Zastanawiam się czy te Arya czy LCD-3 dadzą mi coś więcej niż Aeon2. Chodzi o przejście na jakiś zauważalny, wyższy poziom z tymi dapami, które posiadam. Zastanawiam się jak grają otwarte Aeon2 czy Ether 2.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności