Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Jaki "ciepły" DAC?


waski

Rekomendowane odpowiedzi

Wypożycz do odsłuchu DENAFRIPS Ares II - jest nawet poniżej założonego budżetu. Miałem u siebie i jest bardzo prawdopodobne, że wpasuje się w oczekiwania.

Nie jest wcale pewne, ze przy większym budżecie uzyskasz coś lepszego w tym charakterze.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Polecam Aresa, też szukałem takiego sprzętu długi czas i to jest to. Jest ciepły, analogowy ale co ważne nie jest zamulony i gra szeroką scena. Nie jest jednak mistrzem detalu ale nadrabia płynnym, muzykalnym dźwiękiem z ciepłą barwa i bez grama ostrości. W 4hifi można wypożyczyć.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, ale jak to o takiej kasie mowa to nawet nie będę koledze głowy zawracał. Może kiedyś jak się trafi jakaś używka to zapoluję. Teraz nie będę przesadzał. 

We wtorek wyślę wiadomość w temacie wypożyczenia na odsłuch Aresa i Pontusa.

A jesteście mi w stanie napisać jaka sygnaturą grają Matrixy (chodzi mi głównie o górę)?

Dla przypomnienia szukam czegoś gładkiego i po ciepłej stronie.

Edytowane przez waski
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie w tej cenie ten Audio-GD 7 może być bez konkurencji. Kiedyś jak chciałem kupić DAC 2R2 to też o nim myślałem, ale wybrałem MHDT. 1/3 ceny. Audio-gd bije Orchida uniwersalnością i bogactwem wejść, jest symetryczny, a gra analogowo i przestrzennie, z dużym "drajwem". 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 7.11.2020 o 21:46, waski napisał:

 

Obecnie mam ifi idsd pro.

 

Przewaliłem w życiu chyba ok. 30 DACów i w tym typie brzmienia nie ma nic lepszego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Whooy kupiłem Holo Audio Spring Kitsune Edition. Nie jest to ciepły DAC, ale w trybie NOS dodaje takiej bardzo fajnej gładkości, miękkości w dźwięku. Nie wiem jak to opisać ale dźwięk staje się taki bardzo płynny...

Możliwe, że obrałem zły kierunek i potrzebuje ciepłego pre, a nie DACa.

Holo Audio zostaje, cieszy oko. 

Jego obudowa bardziej podoba mi się od  iFi, nie jest tak przekombinowana 😉

Idsd pro to świetny kombajn. Streamingi, nie najgorsza dziurka 2,5mm, dużo trybów do wyboru (lampy, tranzystor, filtry), które zmieniają brzmienie w wyraźny sposób, a nie jak w moich poprzednich DACach na Sabre (które notabene bardzo lubię) na granicy percepcji. Sterowanie końcówką mocy z możliwością ustawienia prądu wyjściowego (choć to akurat moim zdaniem jego najsłabsza funkcja). Można grać z karty pamięci. Można ustwić gain na słuchawki. Fajna gałka zmiany głośności z silnikiem. Moim zdaniem ifi idsd pro to bardzo dobrze wyceniony sprzęt jeżeli ktoś potrzebuje takiego kombajnu. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności