Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

HEDDphone ONE Recenzja - Transformator Ruchu Powietrza


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, audionanik napisał:

Opis wskazuje jednoznacznie (jak dobrze, że nie jestem językoznawcą:D), że czas poświęcony na odsłuch Heddów nie będzie stracony w moim przypadku i raczej mi się spodobają. Muszę je kiedyś dorwać.

Koniecznie przejżyj się w lusterku, niezapomniany widok;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, audionanik napisał:

Opis wskazuje jednoznacznie (jak dobrze, że nie jestem językoznawcą:D), że czas poświęcony na odsłuch Heddów nie będzie stracony w moim przypadku i raczej mi się spodobają. Muszę je kiedyś dorwać.

 

Znając Twój gust to myśle że w najlepszym razie zasłużą na Twój szacunek ale spodobać to chyba nie.

 

2 minuty temu, audionanik napisał:

Da się w nich leżeć na podusi?

A jak podusia ma na imie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro transformują ruch powietrza to znaczy, że poddają go modyfikacjom na swój własny sposób i nikczemnie oszukują. Powietrze zamiast spokojnie sobie przepływać w niewymuszony sposób jest chwytane i transformowane na inne. Coś mi się zdaje, że mogłyby mi się spodobać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Spawn dziękuję za ciekawą recenzję!👍Ciekawe słuchawki, ale ten problem w ukazywaniu głębi sceny... mógłby być trochę problematyczny. Jednak jak będzie okazja, chętnie sprawdzę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie tyle problem co styl albo cecha. Wydaje mi się, że czuć to dlatego że większość topowych słuchawek od jakiegoś czasu ma przetworniki montowane pod kątem właśnie w celu dodania tego efektu trójwymiarowości i głębi do którego się przyzwyczailiśmy. HEDDy mają przetworniki płasko i grają prosto do ucha. Są też w pełni otwarte więc nie ma żadnych sztuczek przestrzennych dodanych odbiciami od tyłu muszli. Dzięki temu też pewnie mają tak dobrą czystość, przejrzystość i skupienie.

Edytowane przez Spawn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z pewnością jest w tym wypadku. Pady mają dosyć grube i zapewne istniałaby możliwość ich lekkiego "wyprofilowania", ustawienia pod kątem, jak w Rossonach, tj. przyciskając mocniej przednią część oraz w ten sposób spłaszczając ją, uzyskując nachylenie. Pady we wspomnianych RADach były na to podatne. Podejrzewam, że tu byłoby zapewne podobnie i wspomniana głębią sceny też uległaby poprawie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności