Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe (z mikrofonem)- 200-300 zł


arus082

Pytanie

Witam, jako, że moje słuchawki od LG V30 przestały działać (jednak mimo wszystko byłem z nich zadowolony). Szukam nowych, do 200-300 zł max. W grę wchodzą raczej tylko słuchawki dokanałowe, ponieważ noszę okulary i spędzam 8h bądź więcej przed komputerem i nie wytrzymałbym w nausznych. Słuchawki będą wykorzystywane do słuchania muzyki - tylko i wyłącznie rap, trap, hip-hop z LG V30 z przetwornikiem Hi-fi, którego chciałbym wykorzystać potencjał, więc miło byłoby gdyby coś takiego wspierały oraz do grania w gry więc przydałby się mikrofon. Nie wiem, jeśli mam zbyt dużo wymagań w stosunku do budżetu - napiszcie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Siedzenie tyle czasu w słuchawkach, zwłaszcza dokanałowych, które blokują przepływ powietrza i utrzymują wilgoć, jest niezdrowe - co godzinkę trzeba sobie robić przerwy.

Ale przy zachowaniu higieny, bym brał Sonicast Direm E3.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
12 godzin temu, neonlight napisał:

Dokanałówki na 8h odsłuch?! Słabo. Lepiej/zdrowiej i zapewne wygodniej pełnowymiarowe, wokołouszne. ;)

Raczej chodzi mi o całkowity czas w ciągu 24h, jaki byłyby eksploatowane :D Kupiłbym nauszne ale miałem MF100 i strasznie uciskały okulary i po 30 minutach już nie dawałem rady 😕 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
3 godziny temu, neonlight napisał:

Jestem w stanie w to uwierzyć, ponieważ MF100 to nauszniki, natomiast mnie się rozchodzi o wokołouszne, na mientciutkich welurowych padach. 😉

Poleciłbyś jakieś? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
1 minutę temu, arus082 napisał:

Poleciłbyś jakieś? 

Przykro mi, nie polecę słuchawek do telefonu i w tak niskim budżecie, bo z założenia wiem, że nie spełni to moich oczekiwań i zwyczajnie, nie interesuję się tą półką cenową. :(

Ale na forum jest sporo chłopa, co testują, co się da i z pewnością coś sensownego doradzą. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • MP3store

Wokółuszne z mikrofonem - nie bardzo jest w czym wybierać w tym budżecie. Jeżeli w ogóle to zerknij na modele:
Takstar PRO82, TS450
AKG K240MKII
i do tego dokup sobie mikrofon np. Zalman ZM-1 i będzie dobrze. Oczywiście przed zakupem jak masz możliwość to wpadnij do sklepu MP3Store jak masz w okolicy i posłuchaj co i jak Ci gra i jak Ci wygodnie w czym. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności