Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Welurowe/hybrydowe pady do ISK HD 6999


ezytyger

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, tak jak w temacie, poszukuję raczej niedrogich padów w których nie będą się pociły uszy i które będą wygodne. Mniejsza izolacja od otoczenia też na plus. Nie jestem pewien średnicy którą powinny mieć pady. Wyżej stawiam wygodę niż kwestie dźwięku. Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez ezytyger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • ezytyger zmienił(a) tytuł na Welurowe/hybrydowe pady do ISK HD 6999
13 godzin temu, FeX napisał:

To już Ci powiem, welurów nie kupuj, góra zacznie bardzo przeszkadzać.

A w hybrydowych będzie lepiej? Jak z wentylacją uszu przy nich? Czy te z Ali z tematu poniżej są akceptowalne?

Tutaj z kolei ktoś odradza hybrydowe. 

Nie ukrywam że czuję się mocno zagubiony i liczyłem po cichutku na jakiś link :D 

 

Edytowane przez ezytyger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradza hybrydy, bo one są pomiędzy skórkowymi, a welurami, dlatego to hybryda Podobnie wpływają na dźwięk, ale w mniejszym stopniu niż welur. Problem taki, że przy HD9999 nie jest trudno przesadzić, bo mają dość agresywną górę i każde jej podbicie będzie in minus.


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ezytyger Mam te pady hybrydowe z linka wyżej (105 mm) na tych ISKach i mogę polecić. Moim zdaniem słuchawki grają nawet trochę lepiej na nich niż na oryginalnych. Góra i basy podobne a przynajmniej (co mnie najbardziej denerwuje w tych słuchawkach) tzw. efekt mikrofonowy jest trochę mniejszy na tych hybrydach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2020 o 12:10, ezytyger napisał:

Tutaj z kolei ktoś odradza hybrydowe. 

Odradzam bo mogą wyostrzyć :P mam je na superluxach no i dźwiękowo takie sobie, wokale ucierpiały są bardziej wycofane a wyższa średnica lekko wyostrzona. Choć z drugiej strony i tak ich słucham, bo w tej cenie są bezkonkurencyjne :D Ja wziąłem największe 110mm, są lekko luźne ale różnica między 55mm w środku a 60mm jest znacząca. Im blisko do skórzanych, bo od środka mają skórę (czego nie widać na pierwszy rzut oka) i nie jest perforowana jak w padach hm5, więc delikatnie grzeją. Co do rozmiaru ja brałbym jak największe, w komentarzach ktoś wrzucił zdjęcie ze 100mm (choć podaje że kupił 105mm), inny Polak kupił 105mm i też wydają się ok.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności