Skocz do zawartości

Konwersja z YouTube


Adelante

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wyjaśnię, że sprawa konwersji na MP3 z tego popularnego serwisu to dość kontrowersyjna sprawa. Niestety, niektóre utwory są dostępne tylko tam i nigdzie indziej. No i właśnie konwersja. Bardzo długo szukałem(strony) konwertera, który nie będzie jeszcze bardziej psuł brzmienia, bo większość czyli 95% takich konwerterów zamulało brzmienie. Koniec końców, udało się znaleźć konwerter, który po przetworzeniu na MP3 i odpaleniu na AIMP3 brzmi dokładnie tak samo jakby się słuchało na YouTubie. Co ciekawe konwersja odbywa się ze zmiennym maksymalnym bitrate i częstotliwością 48KHz! Link do strony: https://mp3-youtube.download/pl/faster-audio-converter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Adelante napisał:

Na początku wyjaśnię, że sprawa konwersji na MP3 z tego popularnego serwisu to dość kontrowersyjna sprawa. Niestety, niektóre utwory są dostępne tylko tam i nigdzie indziej.

A próbowałeś poszukać na Tidal, Deezer, czy choćby Spotyfi?

Może nie jest to taka beznadziejna sytuacja jak piszesz?

Poza tym może sklepy z płytami CD lub plikami?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Adelante napisał:

Na początku wyjaśnię, że sprawa konwersji na MP3 z tego popularnego serwisu to dość kontrowersyjna sprawa. Niestety, niektóre utwory są dostępne tylko tam i nigdzie indziej. No i właśnie konwersja. Bardzo długo szukałem(strony) konwertera, który nie będzie jeszcze bardziej psuł brzmienia, bo większość czyli 95% takich konwerterów zamulało brzmienie. Koniec końców, udało się znaleźć konwerter, który po przetworzeniu na MP3 i odpaleniu na AIMP3 brzmi dokładnie tak samo jakby się słuchało na YouTubie. Co ciekawe konwersja odbywa się ze zmiennym maksymalnym bitrate i częstotliwością 48KHz! Link do strony: https://mp3-youtube.download/pl/faster-audio-converter

youtube-dl ściągasz oryginalne audio bez żadnej konwersji..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu trafiłem na konwerter gdzie można było ustawić nawet flac 24/44, ale adresu strony nie pamiętam. Potrzebowałem go do ściągnięcia ścieżki dźwiękowej do Mass Effecta Andromedy, ale tej faktycznej pojawiającej się w grze a nie official czy inspired music. Gość się nieźle natrudził by ją stworzyć z plików audio dostępnych w grze.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności