Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Tidal za free


hibi

Rekomendowane odpowiedzi

To tak jak HBO za free na 3 miesiące, pokazać ludziom że jest taka usługa niech sobie skorzystają i polubią. Mniej niż połowa zadowolonych wróci z wykupieniem usługi na stałe.
Taka akcja marketingowa, tak wiele firm robi dając coś ekstra za free na krótki czas.



Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Hustler napisał:

Proszę o namiary na takiego dilera. ;)

Też w końcu chciałbym poznać tych mitycznych dilerów, którzy rozdają próbki za free. Nie to żebym używał, ale za za darmo, to może bym się skusił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, retter napisał:

To tak jak HBO za free na 3 miesiące, pokazać ludziom że jest taka usługa niech sobie skorzystają i polubią. Mniej niż połowa zadowolonych wróci z wykupieniem usługi na stałe.
Taka akcja marketingowa, tak wiele firm robi dając coś ekstra za free na krótki czas.

emoji869.pngemoji23.png emoji2937.png
 

u nas w PL jesteśmy mistrzami w oczekiwaniu na kolejne promocje. Przerzucamy się z konta na konto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Lord Rayden napisał:

u nas w PL jesteśmy mistrzami w oczekiwaniu na kolejne promocje. Przerzucamy się z konta na konto.

Dziwisz się @Lord Rayden, na zachodzie płacą tyle samo lub mniej mając 3-4 razy wyższe zarobki. Moja siostra za niemiecki odpowiednik Legimi rocznie płaci 12 euro, my tyle płacimy za miesiąc. Chyba to wyjaśnia nasze podejście do okazji. 

 

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał:

Dziwisz się @Lord Rayden, na zachodzie płacą tyle samo lub mniej mając 3-4 razy wyższe zarobki. Moja siostra za niemiecki odpowiednik Legimi rocznie płaci 12 euro, my tyle płacimy za miesiąc. Chyba to wyjaśnia nasze podejście do okazji. 

 

 

Ale ja się nie dziwię tylko "mówię jak jest" :) Oprócz "rodzinnego" Tidala takze korzystam z promocji za 0 zl , 3 zl i 6 zł . Bardzo się przydają.

 

Legimi to bardzo drogie u nas jest. 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Jaro54 napisał:

Dziwisz się @Lord Rayden, na zachodzie płacą tyle samo lub mniej mając 3-4 razy wyższe zarobki. Moja siostra za niemiecki odpowiednik Legimi rocznie płaci 12 euro, my tyle płacimy za miesiąc. Chyba to wyjaśnia nasze podejście do okazji. 

Bzdury piszesz, nie znając tematu a sprawdzenie kosztuje w google 5 min max. Na zachodzie TIDAL kosztuje 20euro w Polsce 40 zł. Co więcej w rodzinie 10 zł za miesiąc od osoby.

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Palpatine napisał:

Trzeba mieć dużo samozaparcia aby klikać setki ulubionych albumów co trzy miesiące oraz ściągać całą bibliotekę offline...

Ja mam jednego stałego Tidala "rodzinnego" w LG V30. A te promki uzywam głównie na na odtwarzaczach. Jak za dużo sprzętu jest na jednym takim koncie to czasem nie chce działać. 

Nie jest to proceder "brzydki". Skoro dają, nawet dla starych kont to widocznie chcą dawać.

 

Przy okazji - miałem taką sytuację,że za wypełnienie ankiety mieli mi dać jeszcze miesiąc za free. Tymczasem ściagnęli mi 40 zł .Napisałem do BOKu Tidala, przeprosili i dali miesiąc, a potem zgodnie z życzeniem konto zamknęli. Ładnie postąpili.

7 minut temu, euter napisał:

Nie mylmy cwaniakowania z ubóstwem. Audiofil potrafi kompulsywnie przerzucać tony sprzętu, a nie stać go na 4 dyszki miesięcznie za Tidal? Nie kupuję tego.

Policz sobie wszystkie abo - Tidal, Netflix (czasem tez jakiś inny), Legimi, kablówka (internet i reszta), komórka i robi się sporo. A audiofil audiofilowi i audiofanowi nierówny.

Sprawy wielu abonamentów poruszają już serwisy typu antyweb, spidersweb. Piszą o tym felietony.

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, euter napisał:

Nie mylmy cwaniakowania z ubóstwem. Audiofil potrafi kompulsywnie przerzucać tony sprzętu, a nie stać go na 4 dyszki miesięcznie za Tidal? Nie kupuję tego.

Pomyśl że są ludzie zarabiający mniej niż średnia krajowa czyli mają na rękę 3,5 k zł. Nie patrz tylko przez swój portfel. U nas cały system od setek lat (już wieszcz z Czarnolasu napisał " Polak głupi przed szkodą i po szkodzie"). Jesteśmy największymi swoimi wrogami

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, euter napisał:

@Jaro54 @Lord Rayden Niech każdy spojrzy na siebie i swoje zarobki, a potem odpowie sam sobie szczerze: zakładam nowe konto Tidal, bo mnie nie stać na abonament, czy aby "zaoszczędzić" ;)

"Kiedy patrzę hen przed siebie".... to nie bardzo stać mnie na zwykły Tidal i zwykły Netflix miesięcznie. "Rodzinne" tak. A przecież kupuję jeszcze pliki flac i ebooki. A propo ebooków - też mam się wstydzić,ze korzystam z upolujebooka i Świata Czytników ? I czasem tygodniami czekam na obniżkę ceny ebooka ? Niestety w plikach muzycznych takie promocje są rzadkie. Bywają na Bandcamp a przoduje w nich Astropilot, Steve Roach...

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@euteri jedno i drugie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.10.2020 o 08:35, Spawn napisał:

 

U dilera też pierwsze działki na zachęte masz w gratisie.

Daj namiary na swojego to chętnie skorzystam z tych darmowych sampli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lord Rayden napisał:

Legimi to bardzo drogie u nas jest. 

 

Abonament bez limitu w sieciach komórkowych kosztuje 19,99 miesięcznie. Ja uważam, że to jest bardzo dobra cena.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności