Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki dokanałowe do 250 zł


Jacekg

Pytanie

Witam,

Szukam słuchawek dokanałowych do ~250 zł. Jeżeli słuchawki będą zauważalnie lepsze, mogę dopłacić te parę dyszek. Do tej pory mogę się odnieść do Takstar Hi-1200, ISK HD9999 oraz VJJB K4. Więc tak, zarówno K4 jak i Hi-1200 mi odpowiadały bardziej niż ISK'i, obie pary były ciepłe, miały fajny bas, wokale miło brzmiały (po pobawieniu w eq). ISK'i były dla mnie za bardzo neutralne i jasne, mimo, że scena była o wiele większa, to jakoś mi nie przypadły do gustu.

Głównie słucham popu, szybsze kawałki raczej nie wchodzą w grę. Filmy też będę na nich oglądał, ale nie mam jakichś specjalnie wygórowanych wymagań co do nich. Pasował mi nawet dźwięk z K4 przy filmach. Źródło to Xiaomi Mi9 SE.

Co polecacie? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Klipsch reference r-6 in-ear 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

One są przewodowe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rzeczywiście trudno dostępne przewodowe. A co do twoich wymagań pasowałyby ci, bo bas mają konkretny "Klipschowy". A do tego reszta pasma jest również słyszalna. 

Co do słuchawek BT to nie ma co się obawiać grają porządnie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Powracam z pytaniem. Słuchawki kupuję za parę dni. Teraz się zorientowałem, że w PC nie mam bluetooth, a słuchawki głównie występują w tym wariancie. Klipsch R6 najtaniej kosztują 300 zł. Czy jest jakaś inna propozycja godna uwagi? Jeśli nic się nie zmieniło, zamawiam je ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
  • 0

Tak może nawet pilot zadziała. Kiedyś w Apple Nokii i jeszcze kilku markach były inaczej piny na wtyczce rozmieszczone 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Będziesz zadowolony. Tylko pamiętaj ok 80 godzin wygrzewania i zaczną grać jak należy. I taki mały trick jak lekko obrócisz słuchawkę w uchu to rozszczelni się i możesz np z kimś rozmawiać bez przerywania słuchania muzyki. Potem to samo w drugą stronę i odcinasz się od otoczenia 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

To moze moje z bazarku MeeAudio Pinnacle P2 nówki i gwarancja producenta 18 miesięcy od końca maja br 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Nie znam tych Hiby to nowe słuchawki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
58 minut temu, Jacekg napisał:

A @Mayster, mógłbyś coś o nich opowiedzieć?

 

Względem Pinnacle to pełniejsze granie z lepszej jakości basem, gładszą górą i bardziej naturalnymi wokalami. Bardziej muzykalne, ale równie dynamiczne i rozdzielcze.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

W hifiman store

https://store.hifiman.com/black-friday-clearance-sales-2020 @prolimpisał w okazjach nie tylko z allegro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Słuchawki wczoraj przyszły. W porównaniu do VJJB K4, zauważalnie większa scena, dźwięk jest "głębszy", wokale takie miękkie, naturalne, bas, jak dla mnie - idealny.

Po zmianie tipsów na duże, słuchawki bardzo dobrze wygłuszają oraz są bardzo wygodne, nie wypadają z ucha. Do tego mają cudowny design i są bardzo dobrze wykonane. VJJB są ciemniejsze. Pasma w HiBy się tak nie zlewają. Chyba miałem "farta" co do nich, bo nie umiem znaleźć żadnych wad. Za taką cenę - bomba :) dzięki @Mayster za polecenie!

Edytowane przez Jacekg
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Witam wszystkich.

Jestem nowym użytkownikiem Waszego forum.

Piszę w tym wątku aby nie powielać.

Przeczytałem mnóstwo tematów o zbliżonej tematyce jednak ani trochę nie zbliżyłem się do rozwiązania mojego poszukiwania (no, może odrobinę).

Poszukuję słuchawek dokanałowych. 

Cena najlepiej do 200 PLN.

Użytkowane będą w zasadzie tylko i wyłącznie z telefonem w drodze do pracy i z powrotem oraz podczas spacerów.

Do domowych odsłuchów mam Sennheiser hd280 pro oraz AKG 701 i w zupełności mi wystarczą.

Muzyka w domu płynie zazwyczaj przez kolumny.

Po przewertowaniu forum myślę nad:

Soundmagic e80

Sonicast direm e3 

oraz Final audio e3000.

Ostatnie podobno grają V-ka co nie do końca lubię.

Muzyka to głównie rock i jazz. Na ulicy zazwyczaj nie słucham nic innego.

Zależy mi na wyrównanym brzmieniu. Bas musi być wielobarwny (nie potrzebuję go dużo), średnica kremowa a wysokie bardziej wyraźne niż wycofane.

Scena dobrze gdyby była rozbudowana w przód, tył i na boki oczywiście z umiarem w tych pieniążkach...

Dotychczas miałem/mam:

Soundmagic E10 (bardzo lubię ale przewód przy jacku się posypał).

Sony mh1 pierwsze były super ale kolejne to już chyba podróbki bo grają zupełnie inaczej.

Moondrop chu (kompletnie brak mi w nich basu i oddałem je małżonce).

I inne których nazw nie warto podawać gdyż to w większości buble.

Słuchawki raczej nowe (choć używanych nie wykluczam) jednak zdecydowanie skłaniam się ku nowym gdyż to doki jednak.

Wiem, że najlepiej byłoby wypożyczyć wszystkie i porównać w domu jednak to byłoby wyzwanie czasowe i finansowe. A w takiej kwocie nie spodziewam się nie wiadomo czego.

Myślałem aby ewentualnie dozbierać do Auny e1 jednak nie wiem czy warto aż tyle wydawać.

A może jeszcze coś prócz moich faworytów?

Pomożecie?

Bardzo proszę.

M.

 

 

 

 

 

Edytowane przez marekw 76
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności