Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Małe głośniki do PC z/bez subwoofera (może bluetooth TWS z AUX?), nowe lub używane, do 200 PLN


x X x

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Rozglądam się za jakimiś supportowymi głośnikami do kompa (np. do grania na xboxie w Forze, CODa, BFa, etc.). Tworzyłem niedawno temat odnośnie alternatywy do słuchawek Beyerdynamic Custom One Pro, na ktorych głównie gram. Ale czasem chciałbym w coś zagrać bez kabla i słuchawek na głowie, na luzie ;)

 

Źródłem będzie monitor Dell U2417H, więc bez cudów.

 

Muszą być niewielkie, bo mam mało miejsca na biurku, a nie planowałem montować ich na ścianie (chociaż najlepiej by było zakupić jakieś monitory i zamontować na ścianie, ale to nie jest sprzęt pierwszej potrzeby, więc sobie daruję).

 

Jak na razie myślałem nad:

-Logitech Gigaworks T20 II,

-Logitech Z200,

-Logitech Z333.

 

Obawiam się, że tanie 2.1 będą pierdzieć na basie, a tego od głośników nie oczekuję. Umówmy się, że jakość dźwięku powinna być przyzwoita.

 

Głośniki mogą być używane.

 

Co myślicie? Może coś innego, o podobnym formacie?

 

 

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz też rozważyć creative gigaworks t 20.

Swego czasu dzielnie mi służyły właśnie do grania. Za używki dasz koło stówki i będziesz zadowolony. 

Podejrzewam, że t- 10 też by były dobre. 

Edytowane przez szugary68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, spark13 napisał:

Może lepiej coś od Edifier bądź Fenda? 

 

Fenda 

 

 

 

https://www.morele.net/glosniki-komputerowe-fenda-r30bt-r30btbk-977758/

 

Pewnie było by fajnie i to byłby naturalny wybór tylko, że ja nie mam na nie miejsca na biurku.

 

14 godzin temu, szugary68 napisał:

Możesz też rozważyć creative gigaworks t 20.

Swego czasu dzielnie mi służyły właśnie do grania. Za używki dasz koło stówki i będziesz zadowolony. 

Podejrzewam, że t- 10 też by były dobre. 

 

T20 1 gen ciężko znaleźć, ale podobają mi się bardziej wizualnie (ten błyszczący plastik w 2 gen...), rozważę ;) Jako taki bas to miało?

 

 

Na tą chwilę rozważam czy faktycznie kupować nowe głośniki, bo mam w domu głośnik BT Nillkkin W1 (odpowiednik Ankera Soundcore 2, albo odwrotnie ;) ), którego używam głównie do audiobooków, ale który gra zaskakująco dobrze jak na swoje parametry i niczego mu nie brakuje. Można go nawet uruchomić w trybie TWS z drugim takim głośnikiem (ale chyba tylko w trybie bluetooth można odtwarzać, co mnie nie urządza - a nie mogę nigdzie się doprosić potwierdzenia i chyba musze to sam sprawdzić).

 

Tyle mam miejsca na głośniki ;) Więc w zasadzie to nie mam :D Myślałem je zmieścić za monitorami, po prawej i lewej stronie (tam gdzie lampka teraz stoi).9760d24ee47c26280daf4b27850aeaf6.jpg

Edytowane przez x X x
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • x X x zmienił(a) tytuł na Małe głośniki do PC z/bez subwoofera (może bluetooth TWS z AUX?), nowe lub używane, do 200 PLN
8 godzin temu, x X x napisał:

Jako taki bas to miało?

Mam w piwnicy chyba T10 i mogę Tobie pożyczyć, to sobie zobaczysz. Jak na takie pierdziawki basu mają sporo. 

Byłem... zobaczyłem.... mam T20 ver1

Edytowane przez szugary68
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie mógłbym polecić Edifier R1010BT, czasami daje je radę złapać poniżej 200zł na olx, a bardzo dobrze grają i co ważne -> nie ma z nimi najmniejszych problemów jeśli chodzi o połączenie BT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie @szugary68 przysłał mi na testy swoje T20 gen 1 i testuję, dźwiękowo mi nawet leżą - pod pewnymi warunkami, które ciężko u mnie spełnić, bo mam za mało miejsca na biurku 😕 Ogólnie rzecz biorąc T20 potrafią zagrać fajnie schodzącym basem, ale trzeba je mieć odsunięte od słuchacza w okolicy 1 metra. U mnie jest to niemożliwe, aktualnie mam je około 70 cm od siebie, odległość między nimi około 95 cm. Głośniki stoją za monitorami (w rogach biurka, jak na zdjęciu), postawienie ich przed nimi jest możliwe, ale jakoś szczególnie nie wpływa na dźwięk - powiedział bym, że bardziej na minus niż na plus (zbyt bliskie pole odsłuchu). Ale nawet mimo tych problemów ich brzmienie jest akceptowalne, więc chyba zostaną, bo nie sądze abym znalazł coś innego (mniejszego?) o podobnych możliwościach.

 

Różne Edifiery odsłuchiwałem w sieci na YouTube, jest fajny kanał gdzie porównywane są różne głośniki i na tą chwilę najbardziej mi leżą Edifier R1600TIII. Ale co z tego, jak owych tym bardziej nie postawię u siebie.

 

Nie wiem tak naprawdę jak to ugryźć. Z jednym monitorem było by na pewno łatwiej. Myślałem powiesić je na ścianie, ale to też w sumie niewiele zmieni - trzeba jakiś komfort ich użytkowania zachować.

 

Jakieś propozycje? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności