Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SMSL SU-9


deftones9

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, cpu1 napisał:

Jeżeli nowy SMSL SU-9 to tylko z hifigo.com i to nie po wpisaniu SMSL SU-9 w wyszukiwarce na stronie sklepu bo go (celowo?) nie znajduje jako osobny element. Trzeba wpisać 9038PRO i wtedy pojawi się na liście.

Wystarczy wpisać su9 (co wydaje się najbardziej intuicyjne). Można też wejść w menu desktop dacs i też jest. Wpisując SMSL SU-9 i po wyborze tego za 3 klocki można wybrać na stronie produktu opcję bez przystawek, czyli gołego za 1.8k.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, bob2000 napisał:

Wystarczy wpisać su9 (co wydaje się najbardziej intuicyjne). Można też wejść w menu desktop dacs i też jest. Wpisując SMSL SU-9 i po wyborze tego za 3 klocki można wybrać na stronie produktu opcję bez przystawek, czyli gołego za 1.8k.

Jak widać kombinacji jest więcej :D Faktycznie po wejściu w zestaw można na liście wybrać "black" i będzie sam DAC 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie używałem nigdy bluetooth w su9 a dzisiaj miałem na niego u siebie klienta i telefon go nie widział. Mam jeszcze m400 i tutaj połączyłem się bez problemu. Możecie sprawdzić jak to jest u was  @cpu1 Ty masz chyba te daczki.

B35588B1-2F17-479B-9767-77060059059D.jpeg

FE0D8C38-77E9-4863-B531-BCF8E9A3F833.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem na SU-9 przy iCanie i BT działa bez zarzutu. W drugim SU-9 pod TV nie tak dawno na chwilę też zapuściłem z BT i nie było komplikacji. Widzę, że masz włączony tryb BT i od razu powinien być widoczny dla smartfonów. Próbowałeś z różnymi telefonami ? Odepnij mu prąd i przytrzymaj włącznik w gałce 60s bo może coś się w elektronice przywiesiło.

Edytowane przez cpu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, lobuz1 napisał:

Odłączyć mu prąd i później wcisnąć gałkę na 60s bez zasilania?

Tak. Po odpięciu kabli wciśnij gałkę i trzymaj na stałe przez ok 60s. Podłącz z powrotem i spróbuj ponownie wyszukać go po BT. Najlepiej sprawdzić też na drugim telefonie jak masz taką możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda :( Obyś miał więcej szczęścia niż ja pisząc do Xduoo. Zlali odpowiedź na moje zapytanie, a w zamian uruchomili newslettera na mój email oczywiście bez zgody 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, cpu1 napisał:

Szkoda :( Obyś miał więcej szczęścia niż ja pisząc do Xduoo. Zlali odpowiedź na moje zapytanie, a w zamian uruchomili newslettera na mój email oczywiście bez zgody 😆

Pewnie mnie oleją ale trudno. Jakoś się tym nie przejmuję 😀

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
5 godzin temu, pua napisał(a):

Troszkę mineło już czasu od posta ale miałem identyczny teraz problem smsl su9 nie działał BT. Przyczyna na zdjęciu. Już jest ok. Nawet BT w UAT 192khz. Wypadła wtyczka w transporcie. 

 

IMG_20221103_095609.jpg

IMG_20221103_105155.jpg

Ty masz pewnie ten mój egzemplarz, który sprzedałem na allegrolokalnie i kupujący męczył mnie przez długi czas chcąc wymusić 300zł z powodu niedziałającego bt (chociaż była o tym mowa w opisie) a później allegro wypłaciło mu te pieniądze bo zgłosił to do programu ochrony kupujących. Kupiłeś od Piotra z Gdańska? Powiedz czy wspominał coś o tym bt. Takie miałem przypuszczenia z tym moim, że wypadła wtyczka i miałem go nawet rozkręcać, ale się sprzedał a później przez 2 miesiące byłem dręczony przez naciągacza.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby to człowiek trafiał tylko na takie problemy jak nie wpięty kabel od antenki ;) Złącza IPEX "wklikują się" więc mało prawdopodobne by odłączył się  w transporcie. 

Zapomniałem napisać, że support od Xduoo jednak mi odpisał. Zapytanie poszło 17 Maja 2022, a otrzymałem odpowiedź 9 września. Wysłałem kolejne zapytanie to może do wiosny odpowiedzą.

Edytowane przez x86
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, lobuz1 napisał(a):

Ty masz pewnie ten mój egzemplarz, który sprzedałem na allegrolokalnie i kupujący męczył mnie przez długi czas chcąc wymusić 300zł z powodu niedziałającego bt (chociaż była o tym mowa w opisie) a później allegro wypłaciło mu te pieniądze bo zgłosił to do programu ochrony kupujących. Kupiłeś od Piotra z Gdańska? Powiedz czy wspominał coś o tym bt. Takie miałem przypuszczenia z tym moim, że wypadła wtyczka i miałem go nawet rozkręcać, ale się sprzedał a później przez 2 miesiące byłem dręczony przez naciągacza.

Hejka. Leszek Kraków kupiony faktura 22.10.03. Możliwe że to inny model. Sprzedający napisał że nowy tylko testował i wstawił do pudełka. Jak napisałem że nie działa BT to był w szoku😀. Kupiłem na Allegro 1399zł

Teraz dokupiłem do niego na ebay sh 9 w Hiszpani za 160 euro do kompletu oby z nim nie było takiej jazdy

 

IMG_20221108_122136_edit_147461551768642.jpg

Edytowane przez pua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, pua napisał(a):

Hejka. Leszek Kraków kupiony faktura 22.10.03. Możliwe że to inny model. Sprzedający napisał że nowy tylko testował i wstawił do pudełka. Jak napisałem że nie działa BT to był w szoku😀. Kupiłem na Allegro 1399zł

Teraz dokupiłem do niego na ebay sh 9 w Hiszpani za 160 euro do kompletu oby z nim nie było takiej jazdy

 

IMG_20221108_122136_edit_147461551768642.jpg


To nie mój w takim razie bo ja kupiłem z hifigo. Widać powtarzalny problem jakościowy- Chińczyk zapomina wpiąć kabelek bt.
Mógłbym sprzedać im system zapewnienia jakości, który przypilnuje Chińczyka 😂.


Serwis SMSL przekierował mnie do dystrybutora ShenzenAudio a oni poprosili o nr zamówienia i jak się dowiedzieli, że z hifigo to spuścili na drzewo. Brak wsparcia producenta. Miałem sprawdzić ten kabelek, ale wcześniej się sprzedał i później miałem jazdę z kupującym.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności