Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

SMSL SU-9


deftones9

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Serio? no to lipa straszna, będzie trzeba ściagać spoza europy.Opinie zbiera świetne, jest porównywany a nawet zrównywany do 2x droższego M400.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Decyzja dystrybutora w Polsce czy producent wypuszcza produkt nie przeznaczony na nasz rynek? Jeśli dystrybutor to można próbować rozmawiać. 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam go od 2 dni.
Zamówiłem na stronie: https://shenzhenaudio.com/collections/mqa-support/products/s-m-s-l-su-9-mqa-full-decoder-es9038pro-dac-xmos-dsd512-pcm768khz-32bit-bluetooth-5-0-uat-aptx-hd-usb-balanced-decoder

 

Po 6 dniach był u mnie. Jest świetny.
Mój system to Roon core na PC (na innym piętrze) -> Ropieee jako RAAT -> SMSL SU-9 -> Hegel H160 -> Fyne Audio F501.
Na razie porównywałem z DAC w Heglu. Detaliczność, przejrzystość, przestrzeń - to pierwsze co się poprawiło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
W dniu 9.12.2020 o 16:15, rev napisał:

Póki co bardzo pozytywne, bardziej rześki, otwarty i sceniczny niż Atom

Taki rozrywkowy jak go tutaj opisują? Stawia na środek, bas a dopiero na końcu na wysokie?
https://soundnews.net/sources/dacs/smsl-su-9-dac-review-born-stubborn/

"SU-9 feels like a Rock ‘n’ Roll child that is no longer following any rules and plays exactly as it wants."

 

Ta funkcja "Sound Color" jak się sprawuje?

Edytowane przez bob2000
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Taniej wychodzi z Hifigo.com z tego co widzę. Niby gwarantują opłacenie wszelkich podatków i kosztów. Już miałem w koszyku SU-9 + SH-9 ale jakoś mało tutaj info o tym sprzęcie i odłożyłem zakup na bliżej nie znaną mi datę. SH-9 chyba niewiele lepszy od SP200 który szału nie zrobił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Nie wiem jak jest z Amazonem, ale uważajcie z tymi polskimi januszami biznesu z firm kurierskich i urzędów celnych. Doszły mnie słuchy, że próbują naciągać na opłaty celne i podatki z krajów z których się owych nie pobiera. W dodatku dwukrotnie za tą samą przesyłkę 🤦‍♂️

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeżeli nowy SMSL SU-9 to tylko z hifigo.com i to nie po wpisaniu SMSL SU-9 w wyszukiwarce na stronie sklepu bo go (celowo?) nie znajduje jako osobny element. Trzeba wpisać 9038PRO i wtedy pojawi się na liście. Przesyłka darmowa, VAT i opłaty celne z góry opłacone. Idzie przez Niderlandy. W Polsce dostarcza Inpost. Zero problemów. Bdb cenę można jeszcze obniżyć kodem rabatowym z Googla. Olać ryzyko z fArmazona.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności