Skocz do zawartości

SA700 , Kann Alpha


MP3store Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Rozumiem, ze to nie Twoja opinia tylko kogoś z netu? W tym zdaniu po ang prawdą jest tylko waga.  nawet nie - ona wynosi 303 gr.

Co do wartości odtwarzania i temperatury to możliwe, że ktoś ich używa z jakimiś wymagającymi słuchawkami np. Fostex tp50 to takie wartości mogą być prawdą, podobnie informacja o grzaniu się urządzenia. Przy iem urządzenie się grzeje jedynie podczas jednoczesnego słuchania, wgrywania muzyki i ładowania plików, oraz przy odtwarzaniu DSD. Wartości odtwarzania też pewnie są mocno zależne od wymagań słuchawek. Dokładnych testów nie robiłem, ale stawiałbym na ok 9-10h flac i 7-8 tidal online. Ładowanie szybką ładowarką kablem od AK ok 2-3h

Umówmy sie, że wartości SR25 to chyba nikt nie przeskoczy, 16h tidal ofline i 20h flac :)

I ostatnia rzecz za którą wielu nie lubi Astella w tym ja - ciężko porównywać nawet te samo urządzenie na przestrzeni czasu. Oni w oprogramowaniu tak wiele zmieniają: od wydajności urządzenia po sygnaturę brzmienia.

 

@wulkanciekawe, że Kann Alpha jest cięższy tylko o niecałe 10 gr od SA700. Czyli tak naprawdę, tutaj będzie liczyła się tylko synergia ze słuchawkami oraz wielkość i np. to czy ktoś liczy jeszcze na jakąkolwiek przenośność np. w kieszeni spodni.

W dniu 26.10.2020 o 18:23, Lord Rayden napisał:

Pokrowce kosztują sumy zabójcze. Czy ktoś nie przesadza ???

Dopiero sprawdziłem. Pokrowiec za 700 zł? Ktoś upadł na gowę.

Bardzo fajne pokrowce szyje Miter do SA700 za ok 45$

Edytowane przez Palpatine
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam ten filmik, chyba obejrzałem wszystko na YT przed kupnem ;) Te wartości co on podał na Focal Clear mogą być prawdą.

W relacji jakości do ceny SR25 nie ma sobie równych, włącznie z konkurencją. A modele wyższe? To już każdy sam musi przetestować z własnymi słuchawkami oraz to skonfrontować z własnymi wymaganiami.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności