Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Ponownie otwarci!


MP3store Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 27.10.2020 o 06:50, MP3store napisał:

na taka cene niestety nie ma szans.

Mimo wszystko, czekam na ofertę na Black Friday 2020 (czy czegoś w rodzaju Black Weeks - jak w Media Expert), a wśród produktów m.in. SP2000SS za kwotę 9.999 zł🙂

Edytowane przez wulkan
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.10.2020 o 21:03, wulkan napisał:

Pitu-pitu... A my (ja i marec2) wciąż czekamy, w związku z ponownym otwarciem MP3store Łódź, na mega promocję - SP2000SS za kwotę 9.999 zł😊

Wulkan zobacz jak pasuje, u Ciebie w Łodzi otwarcie i u mnie w Katowicach re-otwarcie aż się prosi do ogłoszonej oferty wepchnąć SP2000SS w dobrej cenie a tu co słyszymy? ... nie ma szans!!! Ale lipa co nie?

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, marec2 napisał:

Wulkan zobacz jak pasuje, u Ciebie w Łodzi otwarcie i u mnie w Katowicach re-otwarcie aż się prosi do ogłoszonej oferty wepchnąć SP2000SS w dobrej cenie a tu co słyszymy? ... nie ma szans!!! Ale lipa co nie?

Dokładnie jest tak, jak piszesz! Żal i smutek😐

 

Mogliby również zrobić promocję na KANN-a Cube.

Teraz, jak wszedł KANN Alpha, myślę, że sporo osób przerzuci się na kupowanie KANN-a Alphę, a nie na taką cegłę, jak KANN Cube i KANN Cube zacznie zalegać w magazynach.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio Chyba był w promocji  w którymś ze sklepów mp3store   KANN CUBE

Edytowane przez Melancholik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta promocja jest jeszcze aktualna, skoek temat wisi przyklejony? Jutro rano wbijam po M9 chyba, bo BTR5 jest dla mnie za ostry, wszystkie Sabre to shit dla moich uszu..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Admor napisał:

Ta promocja jest jeszcze aktualna, skoek temat wisi przyklejony? Jutro rano wbijam po M9 chyba, bo BTR5 jest dla mnie za ostry, wszystkie Sabre to shit dla moich uszu..

Witam,
Promocja jest aktualna do 11 listopada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Forumowicze,

 

Czy te słuchawki Campfire w tej cenie 850 są warte uwagi? W necie na polskich forach nie ma zbyt wielu informacji o nich. Ktoś miał okazję słuchać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.11.2020 o 08:42, Melancholik napisał:

Ostatnio Chyba był w promocji  w którymś ze sklepów mp3store   KANN CUBE

"Był" - słowo-klucz😉

W dniu 4.11.2020 o 21:22, Admor napisał:

... wszystkie Sabre to shit dla moich uszu..

No niestety - najczęściej jest taka smutna prawda...

Również nie przepadam za DAP-ami na tych kościach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, imbryk82 napisał:

Forumowicze,

 

Czy te słuchawki Campfire w tej cenie 850 są warte uwagi? W necie na polskich forach nie ma zbyt wielu informacji o nich. Ktoś miał okazję słuchać?

Witam, 

 

Mowa o IO? 

Jeśli tak, to bardzo ładna góra, detaliczna, pełna, wypełniona ale trzymana w ryzach. Średnica też w porządku. Bas niestety leży. W sensie jest ale mało szczegółowy, dosyć plastikowy i brakuje mu rozdzielczości. Reasumują pod względem góry poziom FH7 (ewentualnie dosyć blisko), średnica to jeden poziom niżej ale dół to już parę poziomów niżej. Jego jakość mi przeszkadzała. 

Wygoda - wysoki poziom, moim zdaniem znośny kabel stockowy. 

Z ES100 dobrze się zgrywały. 

 

UWAGA Wszystkie opinie są moim subiektywnym zdaniem. 

 

Pozdrawiam

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 14:19, imbryk82 napisał:

Forumowicze,

 

Czy te słuchawki Campfire w tej cenie 850 są warte uwagi? W necie na polskich forach nie ma zbyt wielu informacji o nich. Ktoś miał okazję słuchać?

Nie. https://crinacle.com/rankings/iems/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • mario odpiął/ęła ten temat

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności