Skocz do zawartości
  • 0

Do gier z dobrym pozycjonowaniem: otwarty odpowiednik Beyerdynamic Custom One


x X x

Pytanie

Rozglądam się za zastępstwem moich Beyerdynamic Custom One na coś otwartego głównie z uwagi na potrzebę lepszej wentylacji uszu przy długotrwałym graniu. Gram na Xboxie głównie w strzelanki sieciowe, więc pozycjonowanie to podstawa - w tej kwesti Beyery mi bardzo odpowiadają. Są też wygodne, ale mimo zmiany padów na welurowe z Amironów sytuacja temperatury wewnątrz się nie poprawiła. Mam do nich dokupiony dedykowany mikrofon, który jest świetny, więc mogę go wykorzystać w nowych słuchawkach.

 

Co proponujecie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
  • MP3store

Najczęściej ludzie do gier kupują dobre i sprawdzone AKG K240 MKII i do tego osobno mikrofon ZALMAN MIC-1, łącznie wyjdzie Cię to nie więcej jak 320zł i masz komplet. Nie opłaca się kupować słuchawek z wbudowanym mikrofonem bo jak padnie mikrofon to odsyłasz całość. A Zalman? Jak padnie - wywalasz i kupujesz nowy bo tani. A same słuchawki mają w zestawie dodatkowy kabel (sprężyna, odpinane kable tam są na mini xlr 3 pin), oraz pady welurowe - wygodniejsze do długiego siedzenia. Słuchawki półotwarte z bardzo dobrą szeroką sceną i precyzyjnym pozycjonowaniem. Na początek spokojnie wystarczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jak fundusze pozwolą to Senki HD600. I piszę to z perspektywy setek godzin zmarnotrawionych na FPSach. Nic lepszego nie znajdziesz do takich potrzeb i zastosowań.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Lub te nowe HD560s

 

Taką bliższą przesiadką byłyby 300R tygr. 

 

Z tym grzaniem to różnie bywa nawet w przypadku otwartych sluchawek mnie HD58x potrafią grzać trochę.

 

Ze swojej (szczególnie) strony polecam R70x choć pozycjonowanie nie jest ich największą zaletą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Z tymi słuchawkami za tryliard cebulionów do gier to bym nie szalał, wariatem nie jestem żeby dawać więcej za słuchawki do grania od mojego pc.Też ostatnio szukałem słuchawek głównie do bf i warzone, wygrzebałem stare superluxy 681 i pozycjonowanie jest w pyte.Nie ma to może walnięcia ale słysze dokładnie kto i z której strony do mnie idzie.Wystarczy, reszta to już czysty skill

Edytowane przez deftones9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, jednak rozglądam się za czymś tańszym, w kwocie podobnej do używanych-nowych Beyerdynamic Custom One ;) I chciałbym móc podpiąć bez większego kombinowania mikrofon od Beyerów, zakończony jest mini jackiem 2,5 mm 4 polowym 3,5 mm 3 polowym. Więc dobrze by było, jakby słuchawki miały wyjście na jacka z jednej strony.

 

Gdzieś w wątkach forumowych ludzie wskazywali słuchawki Philipsa, modele Fidelio. Może to jest dobra droga?

Edytowane przez x X x
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
20 minut temu, x X x napisał:

Gdzieś w wątkach forumowych ludzie wskazywali słuchawki Philipsa, modele Fidelio. Może to jest dobra droga?

 

Dźwiękowo godne polecenia, tak jak SHP9600/SHP9500

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@DeVilio ale ja nie potrzebuję słuchawek "na początek", bo mam zadowalające mnie słuchawki do gier i znam swoje oczekiwania ;)

 

Co do mikrofonu w Beyerach - nie sprecyzowałem jaki posiadam:

 

https://allegro.pl/oferta/717665-beyerdynamic-custom-headset-gear-2-8809958254

 

Niczego lepszego nie potrzebuję, bo jego jakość jest rewelacyjna. Dlatego chciałbym go wykorzystać w nowych słuchawkach.

 

 

Więc jeszcze raz: poszukuję słuchawek możliwościowo zbliżonych do Beyerdynamic Custom One Pro, jednak otwartych (głównie w celu wentylacji), z możliwością podpięcia kabla 3,5 mm do jednej muszli. Bez wbudowanego mikrofonu. Na tą chwilę patrzę na SHP9500, wydają się interesującą pozycją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
15 godzin temu, SlawekR napisał:

Jak fundusze pozwolą to Senki HD600. I piszę to z perspektywy setek godzin zmarnotrawionych na FPSach. Nic lepszego nie znajdziesz do takich potrzeb i zastosowań.

 

Ja co prawda nie gram w gry, ale precyzja HD600 w muzyce zawsze mi imponowała. Nigdy nie rozumiałem tego, że ludzie polecają grające rozmazaną plamą K701 jako słuchawki z dobrym pozycjonowaniem. HD600 są o wiele lepsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności