Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

DAC/AMP do DT990 edition 250ohm i Akg k371


Szczurov

Pytanie

Witam! 

Muzyka jakiej słucham:

Billy Joel, The Baseballs, Amy Winehouse, Scott Bradlee Postmodern Jukebox, Celine Dion, Elvis Presley, The Weeknd, Dire Straits, Queen, Paul Anka. 

 

Lubię lekko podkreślony wokal i wysokie. Jasne i ładnie żeby gitary brzmiały i muzykalne granie, żeby muzyka wciągała. 

 

Czy Xduuo TA-01b nada się do w. w   słuchawek? czy lepiej smsl m3?

Budżet na daca i amp to 400zł

Edytowane przez Szczurov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
5 godzin temu, Rafacio napisał:

Chodzi mi o to, że nie zwracam na to uwagi. Kompletnie mi to nie przeszkadza.

 

Ok, po prostu sybilanty to typ spółgłosek, więc same w sobie nie są niczym przeszkadzającym ;) Na żywo nikt nie mówi w taki sposób, żeby one przeszkadzały (no, może czasem zdarzają się takie osoby, które bardziej syczą, raz taką poznałem). W muzyce to kwestia źle nagranego wokalu + wyostrzający sprzęt.

 

10 godzin temu, bob2000 napisał:

Sony mh1c, muzykalne dokanałówki za bardzo niska kasę. Na przetrwanie remontu.

 

Muzykalne są, ale mają więcej basu niż Edition 250, więc nie wiem czy akurat tego szuka autor :) Poza tym wygoda użytkowania jest tragiczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Godzinę temu, Kuba_622 napisał:

 

Ok, po prostu sybilanty to typ spółgłosek, więc same w sobie nie są niczym przeszkadzającym ;) Na żywo nikt nie mówi w taki sposób, żeby one przeszkadzały (no, może czasem zdarzają się takie osoby, które bardziej syczą, raz taką poznałem). W muzyce to kwestia źle nagranego wokalu + wyostrzający sprzęt.

 

 

Muzykalne są, ale mają więcej basu niż Edition 250, więc nie wiem czy akurat tego szuka autor :) Poza tym wygoda użytkowania jest tragiczna.

dokanałówki odpadają, kiedyś próbowałem ale komfort jest tragiczny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
19 godzin temu, MrBrainwash napisał:

Takie słuchawki zostały zaprojektowane by być muzykalne i grać jak głośniki: 

https://allegro.pl/oferta/sluchawki-audiofilskie-nauszne-nad-viso-hp50-8440784093
Na forum ASR ktoś je chwalił, że po odpowiedniej EQualizacji są zamkniętym odpowiednikiem HD600. Nie wiem na ile temu wierzyć ale to jest już jakiś trop.

Miałem te NAD-y i ogólnie były fajne, grały ciepło, muzykalnie z dobrym basem, ale miały kreować scenę niczym kolumny, a ja tego nie słyszałem.

Na plus można też zaliczyć bardzo dobrą izolację i wysoką wygodę (choć to dla niektórych osób mogą być słuchawki nauszne, bo miejsca na uszy nie ma zbyt wiele). Elementy z błyszczącego plastiku szybko się brudzą i rysują.

Edytowane przez Hustler
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności