Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×
  • 0

Wygodne słuchawki wokółuszne bluetooth 500-1000 zł


FantOm

Pytanie

Cześć,

moje Takstary Pro82 v2 dokonały żywota. Co prawda myślę, że jeszcze je naprawię ale do tego czasu potrzebuję czegoś do pracy, a żeby iść z duchem czasu padło na bluetooth.

 

Podstawowym kryterium dla mnie jest wygoda - Takstary to jest benchmark do którego będę je porównywał, do tej pory najwygodniejsze zamknięte słuchawki jakie miałem na głowie. Szukam czegoś podobnego, tak, żeby można było siedzieć w nich praktycznie cały dzień. Konieczne jest posiadanie opcji podpięcia jacka. Fajnie jakby mialy BT 5.0. Jeżeli będą dobrze tłumiły same ANC nie jest mi potrzebne.

 

Jeżeli chodzi o dźwięk, Takstary dla mnie były ok, lubię ciepłe granie (ale bez przejęcia wszystkiego przez bas jak w AKG K518), audiofilem nie jestem, będą zasilane z macbooka pro 16. Słucham soulu, rocka, funku, rapu, blues'a i paru innych rzeczy (w sumie wszystko oprócz elektroniki), także muszą być dość uniwersalne.

 

Na razie przyglądam się:
AUDIO-TECHNICA ATH-DSR7BT

SENNHEISER HD 4.50 BTNC

Sony WH-XB900N

Bose QuietComfort 35 II

 

Planuję je przymierzyć, ale że nie znalazłem jednego sklepu z wszystkimi zajmie mi to trochę czasu, także jakby ktoś miał któreś będę wdzięczny za podzielenie się wrażeniami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
3 godziny temu, FantOm napisał:

SENNHEISER HD 4.50 BTNC

Sony WH-XB900N

Sony były dla mnie wygodniejsze.

 

Sennheisery leciutko szumiały cały czas, Sony były idealnie ciche.

Panel dotykowy w Sony dość kapryśny potrafił być.

 

Dźwięk bardziej mi się z Sony podobał, w Sennheiserach lepiej działał mikrofon.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
2 godziny temu, FantOm napisał:

Miałem wczoraj okazję przymierzyć Sennki 4.50 i Sony WH-XB900N - niestety to nie jest ten poziom wygody.

 

Ktoś ma pozostale 2?

Z ciekawości, co Ci przeszkadzało w tych słuchawkach? Dla mnie obie pary były wygodne, ze wskazaniem na Sony.

Noszę okulary i nie miałem z tym problemu, dlatego zaskoczyło mnie to że są niewygodne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 16.10.2020 o 14:36, falman napisał:

Z ciekawości, co Ci przeszkadzało w tych słuchawkach? Dla mnie obie pary były wygodne, ze wskazaniem na Sony.

Noszę okulary i nie miałem z tym problemu, dlatego zaskoczyło mnie to że są niewygodne...

W sennkach pady są twarde i naciskają na małżowiny i ogólnie nacisk jest za mocny, w Sony jest lepiej, ale pałąk jest za twardy i naciska mi na głowę (a przy poluzowaniu, żeby nie naciskał słuchawki ruszają się na głowie przy najmniejszych ruchach).

Miałem kiedyś AKG K518 i w porównaniu z nimi to obie opcje są spoko, ale przez 3 lata przyzwyczailem się do takstarów które sobie na głowie ładnie leżą i nie męczą, także mam teraz problem z dobraniem czegokolwiek ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności