Jump to content

Nowość od Hiby R2

Recommended Posts

43 minuty temu, ppmuzyk napisał:

zastanawiam się czy dokupić kabel balans i hiby FD1, czy jest sens dokładać parę stówek? czy po czasie wymienić dac na jakiś z balansem?

Rozważałem R2, ale m.in. ze względu na balans, zdecydowałem się na R3 Pro (w promocyjnej cenie) :) 

Na Twoim miejscu, rozważyłbym wymianę. Kanapka R2 + FD1 to mało praktyczne rozwiązanie, IMHO rzecz jasna :) 

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://store.hiby.com/products/hiby-r2?_ke=eyJrbF9lbWFpbCI6ICJpbmZvX2phcmVrQHBvY3p0YS5mbSIsICJrbF9jb21wYW55X2lkIjogIlFjdnRaVSJ9  

Z ogłoszeń duszpasterskich: R2 (i inne) pojawią się wkrótce u mnie. Czekam tylko na potwierdzenie dostępności u producenta.

Zapowiada się interesująco. Nieco większy niż myślałem, ale z solidną metalową ramką. Działa całkiem szybko i poprawnie reaguje na dotyk. Sporo funkcji, w które trzeba się zagłębić. Całkiem niezła par

Posted Images

7 godzin temu, marek_m napisał:

Rozważałem R2, ale m.in. ze względu na balans, zdecydowałem się na R3 Pro (w promocyjnej cenie) :) 

Na Twoim miejscu, rozważyłbym wymianę. Kanapka R2 + FD1 to mało praktyczne rozwiązanie, IMHO rzecz jasna :) 

Kusi aby do Hiby R2 dokupić FD1 plus kabel FiIO LC-2,5C do  słuchawek FH3( modyfikacja wyniesie mnie ok 450 zł ) zastanawiam się czy różnica w brzmieniu będzie warta tej kwoty, wiem że kanapka ale wymiana na R3 Pro  to koszt 700 zł razem z kablem od fiio

• 2 weeks later...

Nowy FW do R2.

Firmware w wersji 1.1 wprowadza m.in.:
- procentowy wskaźnik poziomu naładowania baterii;
- obsługę serwisu Qobuz (Ustawienia systemowe -> Streaming -> Qobuz)'
- informacje na temat certyfikatu japońskiej firmy TELEC;
- poprawiony interfejs wysuwanego menu;
- naprawę błędu połączenia z modelem FD1 przy uruchamianiu;
- inne poprawki, które zwiększają stabilność systemu.

Firmware w wersji 1.1 dostępny jest już w systemie OTA (Over-the-Air). W tym celu - z połączonym Wi-Fi - należy wejść do Ustawień systemowych -> Aktualizacja oprogramowania.

Update możliwy jest także z poziomu karty microSD. Potrzebne pliki do pobrania i szczegóły na temat aktualizacji: https://store.hiby.com/apps/help-center

spacer.png

• Like 2

Miałem R2 kilka dni.

Naprawdę świetny playerek, w tej cenie.

Zrobił na mnie spore wrażenie pod względem: wykonania, ergonomii,

funkcjonalności i ... grania.

Naprawdę słuchałem go, z binsami od Hiby, z prawdziwą przyjemnością.

Hiby Beans zresztą też bardzo polecam.Jedne z nielicznych słuchawek,

które mają doskonałe fabryczne tipsy. Więc jednak można ...

Program MP3tag

Hurtowa zmiana rozmiaru:

1. Wczytać utwory;
  2. Zaznaczyć wszystko;
  3. Wybrać z górnego menu "Akcje (Szybko);
  4. Pojawi się pytanie "Adjust cover", kliknąć Ok;
  5. Wpisać rozmiar (Max size), kliknąć Ok;
  6. Cierpliwie czekać :)  

• Like 1
  • 4 weeks later...

Jak odpalić tidal offline na tym plajerku? 

Pytam bo mam p30 pro i bez problemu idzie w nim przełączyć na offline zaś na R2 żeby słuchać muszę wi fi włączone mieć. 

• 2 weeks later...

Tu masz odpowiedź @Mayster

• Like 1
  • 4 weeks later...

Od kilku dni mam HiBy R2 i z jednej strony fajnie gra z Beansami, ale z drugiej... 

Czy ktoś ma problem z przeskakiwaniem kilku sekund piosenki lub restartowaniem po kilku(nastu) minutach odtwarzania? Grajka mam od czwartku, a już w piątek zaczęły się takie problemy 🙄😔 i jak już zacznie się restartować, to co chwilę się to powtarza...