Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowość od Hiby R2


Jaro54

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, dj1978 napisał:

Skrobnie coś chociaż czy bateria trzyma zgodnie z deklaracją producenta?

 

W sumie to na razie nie wiem, bo jest u mnie dopiero od czwartku. Używam odtwarzacza w drodze do pracy i z powrotem (około 1 godziny dziennie) i póki co nie wiem, jak to się ma do deklarowanych 15 godzin. Podejrzewam że to i tak zależy od "gęstości" plików - inaczej będzie z mp3 a inaczej z flac. W temacie Tidal też nic nie powiem, bo po prostu nie używam.

Póki co, to gra tak jakoś naturalnie. organicznie, prawdziwie. Po przesiadce z Shanling M0 trochę mi góry brakowało, takie wszystko w dół przesunięte mi się wydało, ale dziś stwierdziłem że to M0 był za ostry. Separacja, detale, naturalność - to wszystko na plus dla R2. Uwielbiam jak brzmią na nim gitary basowe. Są dobrze słyszalne, takie namacalne, nie są pochowane po kątach. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Mr Krzychoo napisał:

 

W sumie to na razie nie wiem, bo jest u mnie dopiero od czwartku. Używam odtwarzacza w drodze do pracy i z powrotem (około 1 godziny dziennie) i póki co nie wiem, jak to się ma do deklarowanych 15 godzin. Podejrzewam że to i tak zależy od "gęstości" plików - inaczej będzie z mp3 a inaczej z flac. W temacie Tidal też nic nie powiem, bo po prostu nie używam.

Póki co, to gra tak jakoś naturalnie. organicznie, prawdziwie. Po przesiadce z Shanling M0 trochę mi góry brakowało, takie wszystko w dół przesunięte mi się wydało, ale dziś stwierdziłem że to M0 był za ostry. Separacja, detale, naturalność - to wszystko na plus dla R2. Uwielbiam jak brzmią na nim gitary basowe. Są dobrze słyszalne, takie namacalne, nie są pochowane po kątach. 

Na wątku headfi widziałem podpiętą ważkę, czy wiesz jak działa usb OTG w R2? Bo UAPP tam nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.10.2020 o 21:26, Mayster napisał:

Hiby ma je na stanie, więc jeśli nie będzie opóźnień żadnych po drodze to nawet już w przyszłym tygodniu mogą u mnie być, ewentualnie początek następnego (zależy czym wyślą).

Jak tam sytuacja, jest szansa na wysyłkę w tym tygodniu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 31.10.2020 o 18:48, Beh0lder napisał:

Na wątku headfi widziałem podpiętą ważkę, czy wiesz jak działa usb OTG w R2? Bo UAPP tam nie ma...

 

Nie wiem, ja używam R2 wyłącznie jako DAP. Nie paruję z głośnikami BT, nie korzystam z Tidal, z OTG. Karta pamięci z muzyką, słuchawki i w drogę.

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 4.11.2020 o 15:10, Mayster napisał:

 

Jak się odezwą z agencji celnej DHLa to potwierdzę datę spodziewanej dostawy, ale raczej w tym tygodniu może być ciężko, bo już środa.

@Mayster ruszyło się coś z hiby czy ciągle na cle? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się interesująco. Nieco większy niż myślałem, ale z solidną metalową ramką. Działa całkiem szybko i poprawnie reaguje na dotyk. Sporo funkcji, w które trzeba się zagłębić. Całkiem niezła para z HiBy Beans dla fanów pełniejszego brzmienia, ale o niezłej dynamice.

 

Hiby R2 Beans.jpg

Edytowane przez Methuselah
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Methuselah napisał:

Zapowiada się interesująco. Nieco większy niż myślałem, ale z solidną metalową ramką. Działa całkiem szybko i poprawnie reaguje na dotyk. Sporo funkcji, w które trzeba się zagłębić. Całkiem niezła para z HiBy Beans dla fanów pełniejszego brzmienia, ale o niezłej dynamice.

 

Hiby R2 Beans.jpg

Wygląda absolutnie mega. Czekam na jakieś opisy dźwiękowe i kilka słów o działaniu TIDAL na tym maluchu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 13.11.2020 o 09:07, docentore napisał:

 

 

W dniu 14.11.2020 o 12:14, Kuba_622 napisał:

 

 

 

Przepraszam jakiś cytat mi się podwiesił i nie wiem jak usunąć. 

 

Pytanie czy Hiby R2 złapie synergię z Fiio FH3? Czy nie zabraknie prądu? 

Edytowane przez ppmuzyk
pomyłka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Methuselah napisał:

Zapowiada się interesująco. Nieco większy niż myślałem, ale z solidną metalową ramką. Działa całkiem szybko i poprawnie reaguje na dotyk. Sporo funkcji, w które trzeba się zagłębić. Całkiem niezła para z HiBy Beans dla fanów pełniejszego brzmienia, ale o niezłej dynamice.

 

Hiby R2 Beans.jpg

 

Możesz coś więcej na temat BEANS'ów napisać? Jakieś porównanie? Bo zastanawiam się czy dokupić do swojego R2. Aktualnie paruję go z iBasso IT00, ale jeszcze KBEAR BElieve są w drodze...

@Mayster - sprawdzałeś to etui za 59 zł do R2? Jak jest wykonane? Dobrze dopasowane do odtwarzacza? Przyciski dobrze reagują w tym etui?

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ppmuzyk FH3 nie są bardzo wymagające, więc R2 z pewnością im podoła. Kwestia synergii. Gra ocieplonym, nieco pełniejszym i gładkim dźwiękiem, ale nie ciemnym czy zamulonym. Takie przyjemne, naturalne granie o dobrej techniczności.

 

@Mr Krzychoo Beans mają wyeksponowany bas, który jest zaskakująco dobrej jakości - całkiem szybki jak na tę półkę, dynamiczny, poprawnie kontrolowany. Niższa średnica trzyma się nieco z tyłu, a wokale są wysunięte do przodu, klarowne i całkiem żywe. Góra jest łagodna, gładka, ale bez masy powietrza. Dość naturalna, ciepła V-ka, która świetnie sprawdzi się na mieście. Z R2 jest gładko, dynamicznie z niezłym powerem w basie.

 

Póki co z IEM-ów, które sprawdzałem, ikko OH1 wypadają z R2 bardzo fajnie (dopełnia nieco ich niższy środek i grają bardziej naturalnie) i DUNU Titan6 (poprawa kontroli wyższej średnicy, mocniejszy subbas).

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Methuselah napisał:

@Mr Krzychoo Beans mają wyeksponowany bas, który jest zaskakująco dobrej jakości - całkiem szybki jak na tę półkę, dynamiczny, poprawnie kontrolowany. Niższa średnica trzyma się nieco z tyłu, a wokale są wysunięte do przodu, klarowne i całkiem żywe. Góra jest łagodna, gładka, ale bez masy powietrza. Dość naturalna, ciepła V-ka, która świetnie sprawdzi się na mieście. Z R2 jest gładko, dynamicznie z niezłym powerem w basie.

 

No i właśnie tego się obawiałem, pewnie trzeba będzie monetę wysupłać i je sprawdzić... Ech... Po kiego pytałem...

Edytowane przez Mr Krzychoo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mr Krzychoo napisał:

No i właśnie tego się obawiałem, pewnie trzeba będzie monetę wysupłać i je sprawdzić... Ech... Po kiego pytałem...

 

Warte sprawdzenia, bardzo muzykalne i po prostu przyjemne. Razem z FiiO FD1 małe zaskoczeniem w niższej półce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Da się ustawić aby po ponownym odpaleniu odtwarz grał ostatnio odtwarzany utwór? 

 

Mam muzykę w folderach i za każdym razem gdy ponownie włączam grajka muszę wybrać folder i szukać piosenki na której skończyłem sluchanie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, spark13 napisał:

Da się ustawić aby po ponownym odpaleniu odtwarz grał ostatnio odtwarzany utwór? 

 

Mam muzykę w folderach i za każdym razem gdy ponownie włączam grajka muszę wybrać folder i szukać piosenki na której skończyłem sluchanie. 

Ustawienia odtwarzania - Odtwarzaj od ostatniej pauzy "pozycja"

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam i ja hiby r2, podpiąłem na razie takstar hi1200, zapomniałem że leżą gdzieś w szufladzie, jedne z pierwszych słuchawek i.... rozpłynąłem się w dynamicznej muzyce. Ostatnio katowałem same TWS i jak podpiąłem kabel to żona się zapytała... co się tak głupio uśmiechasz?. 

Czekam na Fiio fh3 i zastanawiam się czy dokupić kabel balans i hiby FD1, czy jest sens dokładać parę stówek? czy po czasie wymienić dac na jakiś z balansem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności