Jump to content

Nowość od Hiby R2

Recommended Posts

• Replies 67
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

https://store.hiby.com/products/hiby-r2?_ke=eyJrbF9lbWFpbCI6ICJpbmZvX2phcmVrQHBvY3p0YS5mbSIsICJrbF9jb21wYW55X2lkIjogIlFjdnRaVSJ9  

Z ogłoszeń duszpasterskich: R2 (i inne) pojawią się wkrótce u mnie. Czekam tylko na potwierdzenie dostępności u producenta.

Zapowiada się interesująco. Nieco większy niż myślałem, ale z solidną metalową ramką. Działa całkiem szybko i poprawnie reaguje na dotyk. Sporo funkcji, w które trzeba się zagłębić. Całkiem niezła par

Posted Images

Czekam aż pojawi się w sklepie Hiby na Ali i na 99,99% wezmę. Wysyłka AliExpress Standard Shipping to w praktyce znikome szanse na VAT, a wysyłka z ich sklepu DHL to na 100% na cło trafi. Już nawet nie o piniądz chodzi, tylko użeranie się z pracownikami Izby Celnej.

• 2 weeks later...

Preorder będzie @Mayster

A przybliżoną cenę Maćku znasz?

1. dj1978 - 1 szt
  2. Marek_M - 1 szt.
  3. Jaro54 - 1 szt
  • Like 1

Ok, jest już na sklepie, więc można klikać (najlepiej wybierając przelew tradycyjny): https://audeos.pl/pl/p/HiBy-R2/1202

@dj1978, @marek_m, @Jaro54, @spark13

Hiby ma je na stanie, więc jeśli nie będzie opóźnień żadnych po drodze to nawet już w przyszłym tygodniu mogą u mnie być, ewentualnie początek następnego (zależy czym wyślą).

• Like 1

Na stronie Audeos.pl jest chyba błąd w opisie. R2 obsługuje ebooki a nie audiobooki i tylko w formacie.txt

• Thanks 1
15 godzin temu, Mayster napisał:

Ok, jest już na sklepie, więc można klikać (najlepiej wybierając przelew tradycyjny): https://audeos.pl/pl/p/HiBy-R2/1202

@dj1978, @marek_m, @Jaro54, @spark13

Hiby ma je na stanie, więc jeśli nie będzie opóźnień żadnych po drodze to nawet już w przyszłym tygodniu mogą u mnie być, ewentualnie początek następnego (zależy czym wyślą).

Hej, @Mayster - będziesz miał słuchawki Beans od Hiby??

39 minut temu, Mayster napisał:

Tak. Beansy, Seedy II, a z DAPów R2, R3 Pro, R5, R6 Pro, R8 Wifi + jakieś akcesoria (etui, kable, adaptery).

Czy są już jakieś informacja o dostępności nowego R6 ?

Edited by mszysz
7 godzin temu, Mayster napisał:

W ciągu kilku dni wystartuje preorder, a w drugiej połowie listopada będą rozsyłane.

A ile w przybliżeniu ma kosztować? 

W dniu 28.10.2020 o 12:37, Mr Krzychoo napisał:

No i dojechał - wysłany 20.10, dziś jest u mnie. Na razie ładuję, pierwsze odsłuchy na szybko wykonane - jest dobrze. Więcej napiszę jak go solidnie przetestuję.

Skrobnie coś chociaż czy bateria trzyma zgodnie z deklaracją producenta?