Skocz do zawartości

Wzmacniacz stereo Pro Ject 7 AMP


Aro91

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedam świetnie grający wzmacniacz w tej cenie Pro Ject 7 AMP.

Oczywiście 100% sprawny, stan wizualny bardzo dobry.

Granie wzmacniacza opisał bym jako lekko ocieplone, niskie tony raczej neutralne, średnie pasmo ma delikatnie więcej ocieplenia, góra pasma łagodna, delikatna jak na te klasę sprzętu.

Pro Ject ma zaskakująco dużą i głęboką scenę na tle takich wzmacniaczy jak Luxman, Sony.
Akurat bezpośrednio porównywałem Pro Ject z Luxmanem L190, Pro jest grał lepiej w mojej opinii.
Niezła dynamika, dosyć zaokrąglone kontury, fajna głębia sceny i niezła szerokość, granie nie tak ofensywne, bliskie jak Luxman.
Góra pasma bardziej strawna, nie jest to jasno grający wzmacniacz jak wiele tak tanich konstrukcji.
Pro Ject ma bardzo fajne wypełnienie, świetne wokale, porównywałem go też do znacznie droższego wzmacniacza i naprawdę wokale tu wypadają zaskakująco ładnie.

Wydajność prądowa jest dobra, bez problemu da radę napędzić nieduże podłogowe, czy średniej wielkości monitory.
Miałem kilka modeli wzmacniaczy w tej cenie i ten moim zdaniem gra najlepiej (ma najmniej wad w dźwięku) do tego grał największa sceną, najlepiej budował scenę w głąb, najbardziej naturalne wokale, przyjemna góra pasma, dosyć gładkie brzmienie.

Zapraszam na odsłuchy, możliwość kupna z odbiorem osobistym.

 

Cena 450zł

]SAM_2766.jpg

Edytowane przez Aro91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności