Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Hifiman Sundara Wideorecenzja


rev

Rekomendowane odpowiedzi

  • rev zmienił(a) tytuł na Hifiman Sundara Wideorecenzja
6 minut temu, rev napisał:

Krótko i zwięźle to mój styl recenzowania, ale na koniec polecam, to jak to jest z tym zjechaniem? :P

 

Czy ja wiem czy pojechałeś?

Miałem łącznie 10 par Hifimanów, wszystkie grały dobrze i nigdy nic mi się w nich nie zepsuło.

W HE1000 musiałem tylko wymienić tą zamszową opaskę bo zrobiła się oklapła i się powycierała.

Poza tym, że coś trzeszczy, luźno bądź za ciasno chodzi, że są szczeliny itp to już chyba dzisiaj norma dla wszystkich słuchawek?

Mi, jak i wielu tu osobom przewinęło się przez ręce sporo słuchawek, i tragedii dla HFM nie ma, ale co gorzej, niektóre firmy miały większe problemy jak np. z przetwornikiem, co już dla mnie jest niedopuszczalne całkowicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wprawdzie nie miałem aż tylu, ale wydaje mi się, że jednak inne firmy pod względem jakości wykonania wypadają lepiej, choćby porównując flagowce, HE1000, do Empyreanów, Utopii... 

Dźwiękowo Hihimany zawsze się bronią, choć większość z nich jest po jasnej stronie mocy z małymi wyjątkami i to jednak trzeba lubić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oh, wywiązała się dyskusja o awaryjnosci 🤭

 

Ja na oczy i uszy widziałem tyle przypadków zepsutych Hifimanow że jest to niepokojące :c

 

ale fakt, brzmieniem się bronią...i to bardzo skutecznie. Myślę że HE1000 kasują Utopie dźwiękowo, chociaż wykonanie Focali to przepaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, rev napisał:

Oh, wywiązała się dyskusja o awaryjnosci 🤭

 

Ja na oczy i uszy widziałem tyle przypadków zepsutych Hifimanow że jest to niepokojące :c

 

ale fakt, brzmieniem się bronią...i to bardzo skutecznie. Myślę że HE1000 kasują Utopie dźwiękowo, chociaż wykonanie Focali to przepaść.

Pamiętam Twoją minę jak pierwszy raz słuchałeś HE1000;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, dodałem też recenzje na moją nową stronę, jak ktoś chce to niech śmiało wbija :)

https://ear-fidelity.com/2020/10/03/hifiman-sundara/

Edytowane przez rev
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Może i w skali makro będzie niektórym brakowało „łupnięcia”. Mi nie brakuje; za to wszelkie zmiany głośności w mniejszym zakresie są oddane wprost fenomenalnie - cieniowanie dynamiki, artykulacja i oddanie barw to poziom mistrzowski. To zasługa bardzo szybkiego przetwornika, który wzorowo reaguje na wszelkie modulacje sygnału - dosłownie w punkt. Dlatego fani dodatkowego sosu w dźwięku będą odczuwali pewien deficyt. Dla mnie dźwięk Sundar jest soczysty i bogaty, ale nie w zmyślone, jak przez słabiej reagujące membrany zawijasy, lecz w informacje zawarte w dostarczonym sygnale. Te słuchawki zasługują na tor najwyższej klasy. Wg mnie to dźwiękowy rarytas i to w kategorii open.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, audionanik napisał:

Te słuchawki zasługują na tor najwyższej klasy. 

Zawczasu ubezpieczył się przede mną, skubaniec :D.  Przed he400se z kablem @Perula (2 kable, najwyższej klasy, o różnych sygnaturach,  będę miał w balansie, synergiczne z shangling M6, pode mnie dobrane, także uważaj, może tor średniej klasy, ale kable za to najwyższej, prima kable sort!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem kilku modeli Hifimana, w tym Susvarna, He1000v2 i He1000se, Arya, He400i, Sundara, Ananda... Mam Arya i choć musialem je reklamować to są u mnie najdłużej i jeśli już zmienię je to tylko na inne Hifimany... Po prostu lubię te strojenie. 

A Sundary to dobre sluchawki zwłaszcza po cenach w jakich można je teraz kupić.

Edytowane przez Corvin74
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności