Jump to content

Hifiman Sundara Wideorecenzja

Recommended Posts

• rev changed the title to Hifiman Sundara Wideorecenzja
6 minut temu, rev napisał:

Krótko i zwięźle to mój styl recenzowania, ale na koniec polecam, to jak to jest z tym zjechaniem? :P

Czy ja wiem czy pojechałeś?

Miałem łącznie 10 par Hifimanów, wszystkie grały dobrze i nigdy nic mi się w nich nie zepsuło.

W HE1000 musiałem tylko wymienić tą zamszową opaskę bo zrobiła się oklapła i się powycierała.

Poza tym, że coś trzeszczy, luźno bądź za ciasno chodzi, że są szczeliny itp to już chyba dzisiaj norma dla wszystkich słuchawek?

Mi, jak i wielu tu osobom przewinęło się przez ręce sporo słuchawek, i tragedii dla HFM nie ma, ale co gorzej, niektóre firmy miały większe problemy jak np. z przetwornikiem, co już dla mnie jest niedopuszczalne całkowicie.

Wprawdzie nie miałem aż tylu, ale wydaje mi się, że jednak inne firmy pod względem jakości wykonania wypadają lepiej, choćby porównując flagowce, HE1000, do Empyreanów, Utopii... 

Dźwiękowo Hihimany zawsze się bronią, choć większość z nich jest po jasnej stronie mocy z małymi wyjątkami i to jednak trzeba lubić.

Oh, wywiązała się dyskusja o awaryjnosci 🤭

Ja na oczy i uszy widziałem tyle przypadków zepsutych Hifimanow że jest to niepokojące :c

ale fakt, brzmieniem się bronią...i to bardzo skutecznie. Myślę że HE1000 kasują Utopie dźwiękowo, chociaż wykonanie Focali to przepaść.

10 minut temu, rev napisał:

Oh, wywiązała się dyskusja o awaryjnosci 🤭

Ja na oczy i uszy widziałem tyle przypadków zepsutych Hifimanow że jest to niepokojące :c

ale fakt, brzmieniem się bronią...i to bardzo skutecznie. Myślę że HE1000 kasują Utopie dźwiękowo, chociaż wykonanie Focali to przepaść.

Pamiętam Twoją minę jak pierwszy raz słuchałeś HE1000;)

Tak, to było jedno z najlepszych first Impressions w życiu 

Pamiętam, że puściłem DSD When a blind man cries od Deep Purple i wokal mnie wbił w ziemię 😅

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By Swordfish_
      "Mytek Manhtattan II DAC to na chwilę obecną najwyższy, flagowy model przetwornika cyfrowo-analogowego, jaki ma nam do zaoferowania marka Mytek. Oczywiście urządzenie to integruje w sobie także przedwzmacniacz, zbalansowany wzmacniacz słuchawkowy, posiada też możliwość rozszerzenia o kartę sieciową oraz wysokiej klasy przedwzmacniacz gramofonowy. "

W ten oto sposób mam komplet Myteków z działu hi-fi

Zapraszam do recenzji:

https://hifizone.pl/mytek-manhattan-ii-dac-recenzja/
    • By Swordfish_
      "Matrix Audio element P to urządzenie wielofunkcyjne typu „all-in-one” integrujące w sobie odtwarzacz sieciowy, przetwornik cyfrowo-analogowy oraz wzmacniacz. Przy czym warto zwrócić uwagę, iż producent określa ten – jakby nie było - kombajn, jako „streaming system”. A zatem wyraźnie zwraca uwagę na jego funkcjonalność sieciową."

Zapraszam do lektury:

https://hifizone.pl/matrix-audio-element-p-recenzja/
    • By Inszy
      Avara Custom to raczej nazwa niewiele mówiąca polskim fanom sprzętu audio. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż jest to indonezyjski producent słuchawek dokanałowych, specjalizujący się w konstrukcjach spersonalizowanych (po angielsku CIEM, czyli Custom In-Ear Monitor).

Mimo niewątpliwej egzotyki, postanowiłem zainteresować się ich ofertą z dwóch powodów. Pierwszym oczywiście jest cena, gdyż najtańszy model jest wyceniony na 40 dolarów, czyli równowartość kosztów… przesyłki kurierskiej, co jest niebywale niską kwotą jak na customowe słuchawki. Drugim natomiast jest moje poszukiwanie względnie niedrogich słuchawek z przetwornikami Soniona, których charakterystyka brzmienia z reguły mocno mnie przyciąga i jest miłą odmianą na rynku zdominowanym przez konstrukcje firmy Knowles.

Łącząc te dwa punkty, wybrałem model AV1Lite, którego podstawowa wersja jest wyceniona na 99 dolarów i za brzmienie której odpowiada pojedyncza armatura Sonion 3500 w każdej słuchawce. Czy warto się zainteresować zakupami w tak odległej części świata?

Co z tego wynikło? Zapraszam do lektury 🙂
      https://kropka.audio/test/sluchawki/avara-av1lite-recenzja/

• By Inszy
      Wśród rosnącej popularności bezprzewodowych słuchawek TWS, kolejne marki kierują swoje spojrzenia w stronę tej części rynku audio. Jedną z nich jest 1MORE, której produkty są coraz bardziej rozpoznawalne również w Polsce. Modelem, który trafił w nasze ręce jest 1MORE E1026BT-1, bardziej znany pod nazwą Stylish. To słuchawki dokanałowe całkowicie pozbawione zewnętrznego okablowania. Są one wycenione na 99 dolarów i wyposażono je w łączność Bluetooth 5.0 oraz po jednym przetworniku dynamicznym na stronę. Biorąc pod uwagę, że tego typu konstrukcja sprzyja aktywnościom poza domem, nie omieszkaliśmy sprawdzić jak Stylishe wypadają w codziennym użytkowaniu.

A jak wypadły? Zapraszam do lektury
      https://kropka.audio/test/sluchawki/1more-stylish-recenzja/

• Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy