Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DAP do 1000 zł ( nowy/używany) z Bluetooth


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Jako, że mój LG g7 fit się zgubił nie mam na czym słuchać muzyki muszę kupić nowy odtwarzacz . Nie musi być to telefon do dzwonienia mam Nokię8110 4g.

Zależy mi na:

-Dźwięku funowym z z mocnymi tonami niskimi, lekko wycofanym wokalem i nie męczącymi tonami wysokimi.

słucham: rocka; metalu, popu,na hardbasie kończąc.

- obsłudze Bluetooth, mam słuchawki tws Ugreen ws100( dziękuję jeszcze raz Inszy za polecenie tych słuchawek ), których nie zdążyłem dobrze odsłuchać na LG.

- sprzęt nowy lub używanym 

-Czytniku kart pamięci micro sd ,jeśli jakiś odtwarzacz nie obsługuje tych kart to pamięć wewnętrzna większa niż 64 GB .

Słuchawki jakie mam; oprócz wyżej wymienionych to Bluedio T3, Takstar hd  6000, czekam na przesyłkę z pchełkami Vido z  aliexpress.

Kwota to 1000 zł maksymalna jaka posiadam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Oktawian12 napisał:

Nie musi być to telefon do dzwonienia mam Nokię8110 4g.

Wybacz, że nie na temat, ale szacun, że w tych czasach ktoś potrafi się obejść bez smartfona ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A jak ci się nie spieszy to może warto poczekać na maleństwo od HIBY R2, wysyłka od 20 października. 89$ w przedsprzedaży

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Jaro54 napisał:

A jak ci się nie spieszy to może warto poczekać na maleństwo od HIBY R2, wysyłka od 20 października. 89$ w przedsprzedaży

Idzie w Polsce dostać z oficjalnej dystrybucji ten odtwarzacz? 

Czy tylko po 20 października od chińczyków? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Premiera 20 października, więc nie masz co liczyć, a tak w ogóle to chyba Hiby nie ma polskiego dystrybutora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Jaro54 napisał:

Premiera 20 października, więc nie masz co liczyć, a tak w ogóle to chyba Hiby nie ma polskiego dystrybutora 

Za 100 $ grajek że grzechem byłoby go nie kupić.

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zainteresował mnie HIBY R2, wymiarami i ceną( jakby się gdzieś zgubił dużej straty by nie było).

Do tych 89$ trzeba doliczyć jeszcze VAT i cło ?

Odesłałem właśnie Hiby r3pro za duży był jak dla mnie R2 wydaje się poręczniejszy i bardziej przypasuje do moich budżetowych słuchawek niż r3 pro.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się poszczęści to nie zapłacisz, w innym wypadku 23% VAT plus ok 40 PLN kosztów obslugi

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Oktawian12 napisał:

Do tych 89$ trzeba doliczyć jeszcze VAT i cło ?

Hiby wysyła DHLem, który bardzo często z automatu wrzuca cło, VAT + opłaty przewoźnika. W dodatku robią problemy z darmową przesyłką. Mi za R6 dowalili wszystkie możliwe opłaty + podnieśli mi ciśnienie :)

  • Like 1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po wielu przeczytanych tematach właśnie się skusiłem na ZiShan DSDs Dual 4497EQ. linczek

Jest to klasyczny player z naciskiem na jak najlepszą jakość dźwięku w niskiej cenie. 

Nie mam systemu operacyjnego, wifi ani bluetootha, co dla mnie jest zaletą.

Edytowane przez Setmag
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności