Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowości Shanling jesień 2020


blueme

Rekomendowane odpowiedzi

UA2 strasznie mi się podoba i tego jestem cholernie ciekaw. Co do doków, to też uważam, że Soniony to świetna opcja, ale jeszcze bardziej jestem ciekaw, co pokażą kolejnymi modelami z tej serii :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest chińska stylówka - rozpikselowane zdjęci/rendery w prezentacji nowych produktów :D
Szkoda, że tylko jeden model słuchawek 😕
U2 - fajny design

M8 - ciekawa opcja z wymiennym gniazdem słuchawkowym ale czy to będzie wygodne? Dużo będzie zależało od sposobu jego mocowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Filip77 napisał:

 😕

M8 - ciekawa opcja z wymiennym gniazdem słuchawkowym ale czy to będzie wygodne? Dużo będzie zależało od sposobu jego mocowania.

Już to było pokazywane. To jest na bazie Mini-XLR jak pamiętam i wyciąga się jak korek od wina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, BitWolf napisał:

Już to było pokazywane. To jest na bazie Mini-XLR jak pamiętam i wyciąga się jak korek od wina.

To źle pamiętasz. Złącze ma 7 pinów. Możliwe nawet, że jest w jakiś sposób powiązane z 7-pinowym złączem jakie JH Audio ma od niedawna w swoich słuchawkach.

 

Całe gniazdo będzie na łożysku ze sprężyną, a do jego wyciągania będzie specjalne narzędzie. Obecnie, w prototypie jakie jest pokazywany, gniazdo się wyciąga. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
8 minut temu, all999 napisał:

Wprawdzie już po jesieni, ale zbliża się X. Czyżby M10?




457a3d3a2991012b09c5ca350833d9ae.jpg

 

Mogliby najpierw ogarnąć problemy oprogramowania M8 zanim wypuszczą coś nowego w tym segmencie urządzeń, żeby nowe nie miało powtarzanych starych błędów. Faktycznie miałeś rację All, że M8 nie ma certyfikatu MQA, mimo wyraźnej informacji na pudełku. Ponoć czekają na zatwierdzenie certyfikatu, jak piszą na Head Fi. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, westberg napisał:

 

Mogliby najpierw ogarnąć problemy oprogramowania M8 zanim wypuszczą coś nowego w tym segmencie urządzeń, żeby nowe nie miało powtarzanych błędów. Faktycznie miałeś rację All, że M8 nie ma certyfikatu MQA. Ponoć czekają na zatwierdzenie certyfikatu, jak piszą na Head Fi.

 

Ale wiesz, że pliki MQA działają i to w pełnej wersji 8x? Nie działa póki co w Tidal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, all999 napisał:

 

Ale wiesz, że pliki MQA działają i to w pełnej wersji 8x? Nie działa póki co w Tidal.

 Czyli dobrze, że wstrzymałem się bo jedynie słucham na M6Pro z Tidal. Nie wiem po co ten pośpiech z premierami. W tym roku wypuścili 3 dapy i to nie koniec w najbliższym czasie? Jeśli wyjdzie M9 czy M10 to nie wiem czy będę miał taką chłodna głowę. Kibicuję im bo lubię granie Shanlinga.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, all999 napisał:

 

Ale wiesz, że pliki MQA działają i to w pełnej wersji 8x? Nie działa póki co w Tidal.

 

Nie wiedziałem - z tym, że korzystam właśnie z Tidala. :D

23 minuty temu, lobuz1 napisał:

 Czyli dobrze, że wstrzymałem się bo jedynie słucham na M6Pro z Tidal. Nie wiem po co ten pośpiech z premierami. W tym roku wypuścili 3 dapy i to nie koniec w najbliższym czasie? Jeśli wyjdzie M9 czy M10 to nie wiem czy będę miał taką chłodna głowę. Kibicuję im bo lubię granie Shanlinga.

 

Granie jest bardzo okej. Ale przez te zakupy, bo oprócz M8 kupiłem też Mesty, tak sobie załatwiłem uszy, że obecnie wszystko gra jednakowo. Uszy mnie bolą.

 

Także uważajcie chłopacy, nie słuchajcie za głośno i za długo, bo będzie nieszczęście. U mnie jak na razie post od muzyki; uszy przestały mnie boleć w środku i szum w prawym uchu zelżał. :D Jeszcze ze dwa dni i będzie dobrze.

 

Na marginesie mówiąc: odkryłem, że dynamik + EST dużo bardziej męczy uszy niż multiarmatura. Powinni dać mi Nobla.

Edytowane przez westberg
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi uszami to może być problem- wentylacja i przerwy to podstawa. Ja teraz i tak słucham tylko na otwartych Ether Flow bo wszystko inne co posiadam to już nie to :). Są bardzo wygodne i nie męczą.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lobuz1 napisał:

Z tymi uszami to może być problem- wentylacja i przerwy to podstawa. Ja teraz i tak słucham tylko na otwartych Ether Flow bo wszystko inne co posiadam to już nie to :)  Są bardzo wygodne i nie męczą

 

Ja niestety jadę wyłącznie na dokanałówkach, a jest to rozwiązanie najmniej zdrowe ze wszystkich względów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, lobuz1 napisał:

Dlaczego tylko dokanałówki? Ja też tak miałem bo myślałem, że to jedyna droga do dobrego grania,

 

Bo słuchałem tylko mobilnie w czasach przedkowidowych. Ale zamykamy offtopa, bo się ludzie wściekną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Widzę ze Shanling jednak poszedł w ESS w przypadku UA2 zamiast zapowiadanego wcześniej AKM

https://en.shanling.com/article-UA2Intro.html

Tak czy siak to urządzonko bardzo mnie interesuje bo ma balans+se a do tego wydaje się mocniejsze od innych tego typu

@Mayster czy będzie jakiś preorderek, można liczyć na to, że oszalejesz i dasz rabat? 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności