Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Pomoc w ankiecie: dylematy moralne - badanie


jojaques

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, piszę do Was z prośbą o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej mojej dziewczyny. Potrzebuje ona do badania mężczyzn (grupę kobiet udało się jej już znaleźć), a niestety trudno znaleźć chętnych. Poniżej wklejam jej formułkę:

 

"Jeśli:
jesteś mężczyzną w wieku 19-35 lat,
znasz angielski na poziomie co najmniej B2,
chcesz odpowiedzieć na pytania w stylu: "Czy uduszenie własnego dziecka może być akceptowalne, jeśli dzięki temu uratujesz życie sobie i wielu innym osobom?",
chcesz wziąć udział w losowaniu karty podarunkowej do Empiku lub Zalando,
chcesz mi pomóc napisać pracę magisterką,

to zapraszam do wzięcia udziału w badaniu! Niżej znajduje się link do ankiety, która składa się z 19 dylematów, a jej rozwiązanie zajmuje około 15-20 minut."


https://forms.gle/LR4iptqJt3P4oVCz6

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem w tym miejscu ostrzec wszystkich kolegów replikantów, że to na 100% jest internetowa wersja testu Voight-Kampffa. Jeśli już wypełniłeś - ewakuuj się natychmiast - runnerzy są już w drodze! 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Rafacio napisał:

Nie dotarłem do końca. Infantylne te dylematy. Z tego ma być magister???

Na ostatniej stronie jest wyjaśnione co jest celem badania i nie są to same odpowiedzi per se. Po za tym nie wiesz jaką część całej pracy magisterskiej stanowi analiza tych odpowiedzi, więc może trochę mniej oceniania, a trochę więcej życzliwości i wzajemnego szacunku?

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, ForeseenQuasar napisał:

Na ostatniej stronie jest wyjaśnione co jest celem badania i nie są to same odpowiedzi per se. Po za tym nie wiesz jaką część całej pracy magisterskiej stanowi analiza tych odpowiedzi, więc może trochę mniej oceniania, a trochę więcej życzliwości i wzajemnego szacunku?

To może Idź z tą pracą gdzie indziej? 

Przecież wystarczy ruszyć 4 litery i wyjść na miasto. Potrwa to paręnaście godzin. 

Może nawet znajdziesz poszukiwaną przez siebie życzliwość i wzajemny szacunek? 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, spark13 napisał:

To może Idź z tą pracą gdzie indziej? 

Przecież wystarczy ruszyć 4 litery i wyjść na miasto. Potrwa to paręnaście godzin. 

Może nawet znajdziesz poszukiwaną przez siebie życzliwość i wzajemny szacunek? 

 

 

 

Przecież to nie moja ankieta 🙄 Ani autorki, ani autora nawet nie znam. Ktoś poprosił, żeby pomóc w wypełnieniu, to wypełniłem, nic to nie kosztowało oprócz 15 minut.

 

Za to absolutnie nie rozumiem komentarza Rafacia, który na podstawie kilku pytań w góry ocenił czy ktoś powinien dostać tytuł magistra, czy nie.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności