Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki nauszne (200zł)


XENODE

Pytanie


Witam, szukam uniwersalnych nausznych słuchawek do kwoty podanej w tytule. Słucham zazwyczaj różnych odmian rocka. Zaczynałem od Superlux'ów HD681, później miałem Superlux'y HD681 EVO MK II. Z czasem nabrałem dystansu do nadmiaru niskich tonów. Bardziej doceniam średnie i wysokie tony. Zależy mi na analitycznym i naturalnym brzmieniu. Zastanawiam się nad Encore RockMaster OE. Mają welurowe pady w zestawie i odłączany kabel, co mi odpowiada. Jeśli trzeba będzie nagiąć budżet, to się zastanowię nad tym.
Z góry dziękuję.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
1 godzinę temu, XENODE napisał:
17 godzin temu, Gracjan napisał:
Creative Aurvana Live! po recablingu, a jak nie to polecane są Superluxy HD330 

Kupić po recablingu, czy kupić i zrobić?

Może są jakieś oferty na olx. Ja słuchałem CALi po recablingu z takim niebieskim kabelkiem bodajże Canare Starquad L-4E5C. Warto kupić już z tym przewodem, żeby się dodatkowo nie bawić w wymianę tego przewodu, ale jak kupisz zwykłe i dokupisz ten kabel to też wyjdzie na to samo. Brzmieniowo jest lepiej, ale nie oczekiwałbym raczej efektu jaki jest chociażby w słuchawkach za 1000zł. Mają te słuchawki pewne ograniczenia, ale i tak moim zdaniem w tej cenie to najlepsze co słyszałem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Może są jakieś oferty na olx. Ja słuchałem CALi po recablingu z takim niebieskim kabelkiem bodajże Canare Starquad L-4E5C. Warto kupić już z tym przewodem, żeby się dodatkowo nie bawić w wymianę tego przewodu, ale jak kupisz zwykłe i dokupisz ten kabel to też wyjdzie na to samo. Brzmieniowo jest lepiej, ale nie oczekiwałbym raczej efektu jaki jest chociażby w słuchawkach za 1000zł. Mają te słuchawki pewne ograniczenia, ale i tak moim zdaniem w tej cenie to najlepsze co słyszałem. 
Wybrać HD330, czy CAL!'e?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Superlux HD330*, nie wiem jak grają, ale wiele osób poleca, z drugiej jednak strony wiele osób poleca również Encore Rockmaster OE (a kolega powyżej @ForeseenQuasar napisał, że kartonowo grają). Tak naprawdę to jest kwestia gustu. Moim zdaniem najlepiej zagrały mi CALe po recablingu, ale dla kogoś innego równie dobrze grałyby HD330. Inny poleci jakieś ISKi. Na to co ja usłyszałem, mogę jak najbardziej CALe polecić 

Edytowane przez Gracjan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

CALe półka wyżej niż Encore. Zdecydowanie. Zobacz czy nie ma używanych AKG K371 w okolicach 300zł, czasami bywały. CALe po rekablu też dobra opcja.

 

 

@FeX sprzedaje HM5 za 250 na gwarancji, to może być bardzo dobra opcja, raczej pasująca do oczekiwań

Edytowane przez ForeseenQuasar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności