Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

Co do kolejnego modelu czyli zapewne "330" to pewnie nie tak szybko. Najpierw wyjdzie kilka ampów, do 300, a dopiero później pojawi się zapowiedź następcy.

220 wyszła jakieś dwa lata po 200.

 

handlarz z allegro kontratakuje, kolejne teorie spiskowe snuje na temat teorii spiskowych na forum audio...lvl hard 😆

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Palpatine napisał:

Co do kolejnego modelu czyli zapewne "330" to pewnie nie tak szybko. Najpierw wyjdzie kilka ampów, do 300, a dopiero później pojawi się zapowiedź następcy.

220 wyszła jakieś dwa lata po 200.

 

handlarz z allegro kontratakuje, kolejne teorie spiskowe snuje na temat teorii spiskowych na forum audio...lvl hard 😆

Tak jak wychodzi pasta do zębów a za jakiś czas jej ulepszona formuła czy inne produkty w obecnych czasach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dokładnie. Dwa lata pomiędzy modelami to całkiem rozsądny czas. AK wypuszcza flagowce co trzy lata. Szczególnie gdy porównany sytuacje do rynku smartfonów i tempa wypuszczania flagowych modeli. Tutaj dla wielu może być mylące nazewnictwo. Jeśli ktoś nie siedzi w temacie mógłby pomyśleć ze 300max jest następca 300setki. W tempie wypuszczania dapow obecnie króluje chyba FiiO.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej zaraz będzie nowy Firmware:

 

DX300 V1.03.241 
Android:
1. There is no sound problem after modifying some Bluetooth connections
2. Modify Plex App to play no sound problem
3. Modify the probabilistic one side channel silent problem of Huawei music player
4. Increase the function of connecting to AndroidAuto
5. Add OTG to support simultaneous charging and data transmission functions
6. Add Bluetooth to play DSD song file function
7. After changing the lock screen password, restart to enter the MangoPlayer TF card and the song information is lost.
8. Modify the problem that Kuan and Apkpure cannot be uninstalled
9. Modify the problem that MangoPlayer probabilistically preempts the physical buttons of other music playing apps
10. Optimize the compatibility of USB digital output

Mango:
1. Revise the problem that the album playback order is displayed incorrectly
2. Modify the problem that the song cannot be clicked after sliding in the large capacity folder
3. Modify the sequence of key settings
4. Modify the left and right channels and equalizer settings of the LO output port
5. Modify some M3U file import issues
6. Fix the problem that NTFS format TF card cannot be recognized
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AMP12. W końcu zdrowie znalazło czas i miałem przyjemność zapoznać się z nowym ampem. Na chwilę obecną słuch wskazuje mi że to podobna sygnatura do 11MkI, będąca jego rozwinięciem. Scena zyskuje głównie wgłąb, dzięki czemu kopa dostała też separacja. Ciekawe, bo cytując klasyka o grafice gier komputerowych myślałem że "nie no lepiej już być nie może". Inne różnice zbytnio się w oczy nie rzuciły. Chcę jeszcze sprawdzić jak szumią z Andromedami. Dalej nie jestem fanem systemu montażu, bardziej upierdliwego chyba nie da się wymyślić. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Beh0lder napisał:

AMP12. W końcu zdrowie znalazło czas i miałem przyjemność zapoznać się z nowym ampem. Na chwilę obecną słuch wskazuje mi że to podobna sygnatura do 11MkI, będąca jego rozwinięciem. Scena zyskuje głównie wgłąb, dzięki czemu kopa dostała też separacja. Ciekawe, bo cytując klasyka o grafice gier komputerowych myślałem że "nie no lepiej już być nie może". Inne różnice zbytnio się w oczy nie rzuciły. Chcę jeszcze sprawdzić jak szumią z Andromedami. Dalej nie jestem fanem systemu montażu, bardziej upierdliwego chyba nie da się wymyślić. 

Please daj znać jak z Andromedami, bo to dla mnie też kluczowe, gdyż mam podobne problemy z Solarisami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Beh0lder Dziękuję za podzielenie się wrażeniami z odsłuchu 312. Internety donoszą, ze synergia z Mest MK2 jest wybitna więc chyba zapoluje na swoją sztukę.
Co do systemu montażu to jest on po prostu nieprzemyślany, a przepinanie się między AMPami zwyczajnie niewygodne, czasochłonne i dla estetów kłopotliwy. Łatwo można porysować śrubki i plastiki a i kształt ampa nie wypełnia w całości podstawy obudowy. Póki co fajne rozwiązanie wymiennych modułów pokazał A&K w modelu SE180. Wymiana modułu trwa 5 sek, wystarczy wcisnąć dwa przyciski z boku, wyciągnąć moduł, włożyć nowy, klik i po sprawie. Może w „330” to poprawią wraz ze „złotkiem”

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Beh0lder napisał:

Andromedy 2020 nie szumią tak w 99%. Człek się uprze albo ma tygrysie uszy i coś znajdzie. Ale przy odsłuchów Solarisów 2020 na DX229 miałem ochotę wyrzucić sprzęt przez okno, nie dało się tego zignorować. Odsłuch na Low Gain.

Dzięks za info.

220 to szumiał dużo bardziej nawet na standartowym AMP1 mk2. A dziewiątkę bardzo lubiłem, ale tylko nieczułymi IEM-ami i modelami nausznymi. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5. Add OTG to support simultaneous charging and data transmission functions

 

Czy to jest związane też z trybem USB-DAC? Czy w tym trybie teraz bateria nie będzie się rozładowywać?

(może ktoś po aktualizacji potwierdzi/zaprzeczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2021 o 11:18, Corvin74 napisał:

Hej zaraz będzie nowy Firmware:

 

DX300 V1.03.241 
Android:
1. There is no sound problem after modifying some Bluetooth connections
2. Modify Plex App to play no sound problem
3. Modify the probabilistic one side channel silent problem of Huawei music player
4. Increase the function of connecting to AndroidAuto
5. Add OTG to support simultaneous charging and data transmission functions
6. Add Bluetooth to play DSD song file function
7. After changing the lock screen password, restart to enter the MangoPlayer TF card and the song information is lost.
8. Modify the problem that Kuan and Apkpure cannot be uninstalled
9. Modify the problem that MangoPlayer probabilistically preempts the physical buttons of other music playing apps
10. Optimize the compatibility of USB digital output

Mango:
1. Revise the problem that the album playback order is displayed incorrectly
2. Modify the problem that the song cannot be clicked after sliding in the large capacity folder
3. Modify the sequence of key settings
4. Modify the left and right channels and equalizer settings of the LO output port
5. Modify some M3U file import issues
6. Fix the problem that NTFS format TF card cannot be recognized
 

Hej skąd można pobrać nowy soft? Pytam bo strona Ibasso.com nie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

amp12 - dla mnie progres i krok w bok - trochę w stronę dawnej, mniej analogowej i ocieplonej sygnatury firmowej iBasso - oczywiście dx300 wciąż daleko do technicznego grania serii "200"

 

w stosunku do amp11mk1 - więcej głębi, przestrzeni, wypełnienia dołu, dynamiki, czarnego tła, zyskuje separacja i organizacja sceny, mniej ocieplenia, analogowości

 

dostajemy jeszcze czarne etui identyczne jak niebieskie, czarny case fajny

 

wymiana to minuta roboty, chyba że ktoś trzęsiłapka lub podgryza paznokiety

 

IMG_20210713_191231.jpg

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to głupie pytanie... ale jak kupię moduł AMP12 który ma tylko wyjście 4,4mm balans, to czy jest jakiś sposób na podłączenie słuchawek które mają jack 3,5/6,3 mm ? np K812?

Nie chce się bawić w przepinanie co chwila moduły... przez te śrubki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności