Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

iBasso miało problemy z dostępnością części... finalnie w nowej serii DX300 będzie amp11mk2 zamiast amp11 - i tak zostanie i ponoć gra ciut lepiej...

 

https://www.facebook.com/992950420734170/posts/4421581614537683/

 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, mykupyku napisał:

iBasso miało problemy z dostępnością części... finalnie w nowej serii DX300 będzie amp11mk2 zamiast amp11 - i tak zostanie i ponoć gra ciut lepiej...

 

https://www.facebook.com/992950420734170/posts/4421581614537683/

 

I gdzie to niby jest napisane? Bo jedyne co ja tam widzę, to że mają utrzymać poziom, a spada wyjściowe natężenie prądu z 2,7A na 2A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Vaiet napisał:

I gdzie to niby jest napisane? Bo jedyne co ja tam widzę, to że mają utrzymać poziom, a spada wyjściowe natężenie prądu z 2,7A na 2A.

 

to jest napisane w moim wrodzonym optymizmie, że może być tylko lepiej!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wegiel21 napisał:

Czyli znowu my którzy kupiliśmy na starcie będziemy poszkodowani?

Czytając ze zrozumieniem powiedziałbym, że raczej Ci, którzy kupili na początku, są w lepszej sytuacji. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Vaiet napisał:

Czytając ze zrozumieniem powiedziałbym, że raczej Ci, którzy kupili na początku, są w lepszej sytuacji. 

Masz racje w końcu to pierwsza wersja miała 2.7A identycznie jak w amp8 do dx220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie faktycznie różnica między 2,7 a 2 to sporo...

 

ale moduły są wymienne, a przyszłość świetlana :)

 

 

jest kolejna pozytywna recka:

 

https://twister6.com/2021/04/02/ibasso-dx300/

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jakoś tu cicho coś, a nowy Firmware się ukazał na stronie iBasso. 

Zastanawia mnie tylko, że ma taki numer jak soft do 220:  V1.18.284 Apr 7th

http://ibasso.com/dx300firmware/

 

Ups to jest bug na stronie iBasso, bo plik się nazywa: DX220FW-ota-1.18.rar

Zatem to nowy firmware do 220 omyłkowo wsadzony na stronę DX 300

Edytowane przez xenofont
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla czekających... chyba jadzie:

 

It has come to our attention that some dealers have not received their stock of DX300s. Please accept our apology for the delay. The DX300s have been shipped but there has been a much longer than normal delay to shipping here. Due to a recent holiday, backlog of shipping and other unforeseen circumstances, delays have occurred. Shipments are now moving and orders should be arriving soon. Paul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, mykupyku napisał:

dla czekających... chyba jadzie:

 

It has come to our attention that some dealers have not received their stock of DX300s. Please accept our apology for the delay. The DX300s have been shipped but there has been a much longer than normal delay to shipping here. Due to a recent holiday, backlog of shipping and other unforeseen circumstances, delays have occurred. Shipments are now moving and orders should be arriving soon. Paul

I to jest bardzo dobra wiadomość... :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, wegiel21 napisał:

Czy ktoś z użytkowników dx300 zauważył gubienie % naładowania przy wył sprzęcie?

 

a po co tak pięknie grający sprzęt wyłączać?

 

u mnie bateria analogowa nieużywana praktycznie stoi w miejscu, cyfrowa traci kilka procent dziennie przy wifi on - wyłączonego nie sprawdzałem, nie mam jak, bo codziennie używam

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.04.2021 o 13:16, wegiel21 napisał:

Czy ktoś z użytkowników dx300 zauważył gubienie % naładowania przy wył sprzęcie?

Przez ostatnie 24h był wyłączony i poziom naładowania jest dokładnie ten sam w A i D. Nic nie ubyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wegiel21 napisał:

U mnie po ok tygodniu spadło o 2%.

A to nie jest tak, że samo włączenie urządzenia podbiera baterię? Kiedyś słyszałem, że samo włączenie telefonu zabiera tyle procent baterii, co 4 godziny włączonego telefonu, ale bez używania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, wegiel21 napisał:

Pytam tylko czy to normalne bo raczej tel np nie gubi %. 

Każda nieużywana bateria gubi % z czasem, telefony nie są jakimś magicznym wyjątkiem. 2% to też wartość dość względna, bo mogłeś wyłączyć urządzenie z niskim 99%, a włączyć z wysokim 98%. Jakby ubyło Ci 5% to wtedy byłoby się czym martwić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, P1gu napisał:

Każda nieużywana bateria gubi % z czasem, telefony nie są jakimś magicznym wyjątkiem. 2% to też wartość dość względna, bo mogłeś wyłączyć urządzenie z niskim 99%, a włączyć z wysokim 98%. Jakby ubyło Ci 5% to wtedy byłoby się czym martwić.

Ja mówię po wypełni naładowanym grajku a nie 100% po 5h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na headfajce debatują już zwolennicy grania amp11mk1 z tymi od amp11mk2 - i do tego słysząduże różnice, a jeden to nie mógł przestać słuchać do rana mk2, podczas gdy mk1 nadawał się tylko do oglądania filmów

 

który gra lepiej się nie dowiedziałem obiektywnie, ale cuś się dzieje nie tylko z amperażem w tych ampach

 

 

no i na stronie iBasso kolejny rzut dx300 się wyczerpił

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.04.2021 o 18:36, Mju napisał:

Prośba do użytkowników o refleksje po tych kilku tygodniach zabawy z dx300. :)

Ja czekam z niecierpliwością na dostawę...

Choć ciągle brakuje mi trochę brzmienia DX220 amp 9, to jednak DX300 zaczął stopniowo wypierać słuchanie na lampce. Ogólnie bardzo mi podeszło brzmienie, szum na Solarisach jest akceptowalny. EJ-07 świetnie grają na wyjściu 4.4. Baterie trzymają OK, choć ta cyfrowa się wyczerpuje przeważnie dużo szybciej. 

Bardzo ciekawe wyniki dało podłączenie do sprzętu stacjonarnego jako źródło cyfrowe. Bardzo przyjemne granie w połączeniu ze wzmacniaczem lampowym i kolumnami zwłaszcza jak się zapoda DSD. 

Jedyne, co mnie denerwuje to wielkość i to pokrętło głośności, ale cóż nie można mieć wszystkiego. 

Z niecierpliwością czekam na jakiś odpowiednik Amp9, a na razie cóż DX220 będzie szedł na sprzedaż. 

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności