Jump to content

Recommended Posts

29 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

Nie wiem, nie interesowałem się nigdy stosunkami cenowymi między dystrybucjami. Wziąłem 1200USD, przeliczyłem na PLN, dołożyłem ok 30% opłat. A to, jaką cenę z producentem wytarguje Marek, ile policzy swojego zarobku itp. nie mam pojęcia

Dx220 mieliśmy wycenionego najlepiej w Europie. Jest więc nadzieja ,że flagowy ibasso na 2021 rok będzie bliższej ceny r6 2020, niż Twojej prognozy 😉. Jednak ostatecznie pozostaje nam czekać na oficjalną wycenę.

Żeby nie było offtopu ,to faktycznie dx300 w stosunku do dwóch najpoważniejszych konkurentów(M8,R8) jest najlepiej wyceniony. Do tego wygląda ,że  dwa największe zarzuty w stosunku do poprzednika zostały poprawione( stary procesor i krótki czas pracy na baterii) ,więc jeśli wycisną maxa z dac'a....... może być ciekawie na rynku😉

• Replies 245
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ok, stos pytań od was zatem: 1) Potwierdzam, tak, ogarnę preorder dla forumowiczów ale nie chcę tego robić póki nie ma potwierdzonych jeszcze wysyłek. Nie chciałbym wziąć pieniędzy i potem przepr

najważniejsze trzy sekcje w audio to: humor, słuch i muzyka - reszta jest przereklamowana i w duszy nie gra   nie wyobrażam sobie innego AKM niż najwyższy w DX300, ale wystarczy mi najniższy

Koniec offtopu (szczególnie @krzyzakov), który nic nie wnosi. Posprzątane, więc pod tym postem mają pojawiać się odpowiedzi związane z tematem. Inaczej polecą ostrzeżenia lub kilkudniowe odpoczynki od

Posted Images

9 godzin temu, Loke13 napisał:

Dx220 mieliśmy wycenionego najlepiej w Europie. Jest więc nadzieja ,że flagowy ibasso na 2021 rok będzie bliższej ceny r6 2020, niż Twojej prognozy 😉. Jednak ostatecznie pozostaje nam czekać na oficjalną wycenę.

Żeby nie było offtopu ,to faktycznie dx300 w stosunku do dwóch najpoważniejszych konkurentów(M8,R8) jest najlepiej wyceniony. Do tego wygląda ,że  dwa największe zarzuty w stosunku do poprzednika zostały poprawione( stary procesor i krótki czas pracy na baterii) ,więc jeśli wycisną maxa z dac'a....... może być ciekawie na rynku😉

Tylko pojawiły sie nowe zarzuty, w świetle których DX300 wygląda po prostu na podkręconego DX160 o gargantuicznych gabarytach ;)

Żeby odeprzeć ten zarzut(albo i nie😉) trzeba czekać na premierę. Jednak głupio by było ,jakby ten podkręcony dx160 nie odstawał jakością dźwięku od flagowej konkurencji

• Like 1
9 godzin temu, P1gu napisał:

Znając recenzje tego gościa to poczekam na coś bardziej rzetelnego jednak... :D

Znając jego recenzje to mi wystarczy. Nazwij mnie jego fanboyem, ale się nigdy reckach HBBa nie przejechałem.

3 minuty temu, docentore napisał:

Znając jego recenzje to mi wystarczy. Nazwij mnie jego fanboyem, ale się nigdy reckach HBBa nie przejechałem.

A kto to ten HBBa 🤔 bo ja wkleiłem reckę Bad Guy Good Audio.

5 minut temu, docentore napisał:

Mówisz o BGGARze? On jest chyba na samym końcu jakiejkolwiek wiarygodności wśród recenzentów, możliwe że Zeos jest wyżej... Na samym reddicie jest sporo wątków o jego działalności ;)

1 minutę temu, ForeseenQuasar napisał:

Mówisz o BGGARze? On jest chyba na samym końcu jakiejkolwiek wiarygodności wśród recenzentów, możliwe że Zeos jest wyżej... Na samym reddicie jest sporo wątków o jego działalności ;)

Nie no, argumentum ad Zeos powinien kończyć każdą dyskusje o recenzentach 😅

Panowie, ale jak wy możecie te jego recenzje oglądać? Ten sposób prowadzenia narracji z kamery nagłownej powoduje u mnie tylko zawroty głowy. I jeszcze wszystko w półmroku, żeby pokazać, że się ma podświetlaną podkładkę pod mysz. Już wolę kolegę PortaFi z tym jego ruskim akcentem.

Edited by Wisting
1 godzinę temu, ForeseenQuasar napisał:

Ej, mówię serio, Zeos chociaż wydaje się być miłym gościem ;)

Który opłaca hipotekę nowego domu z prowizji z tzw. affiliate links za sprzedane rekomendowane przedmioty (pomijając fakt, że sprzedaje swoje review units) ;) To tak w temacie rzetelności.
Co do bycia miłym, to rzeczywiście, wydaje się fajnym kolegą do posiedzenia przy skrzynce browara, choć oglądając Zeosa mam wrażenie, że woli jeździć po śniegu 😅😂

1 godzinę temu, Wisting napisał:

(...) Już wolę kolegę PortaFi z tym jego ruskim akcentem.

To ja już wolałbym kupować w ciemno ;)

Pominąwszy ciężką wymowę, da się go słuchać. Gorzej słychać azjatów, którzy dla mnie zawsze seplenią: Ałyr langłydż iz weri priti, Bengladesz inglisz  :) 

Edited by Wisting

Zazwyczaj szkoda mi czasu na słuchanie recenzji, ale tym razem się przełamałem i posłuchałem co ma do powiedzenia. I mam wrażenie, że to była recenzja nowego telefonu... Opis obudowy, ekranu, płynności działania, a o dźwięku dowiedziałem się... jak grają DAP-y Sony. Kto mim odda teraz 30 minut życia? 😞

• Like 2
43 minuty temu, Jot R napisał:

Zazwyczaj szkoda mi czasu na słuchanie recenzji, ale tym razem się przełamałem i posłuchałem co ma do powiedzenia. I mam wrażenie, że to była recenzja nowego telefonu... Opis obudowy, ekranu, płynności działania, a o dźwięku dowiedziałem się... jak grają DAP-y Sony. Kto mim odda teraz 30 minut życia? 😞

Tych panów większość filmików to zwykłe nawijanie makaronu na uszy oraz zachwyty nad mało istotnymi rzeczami bo piękne plecki DAPa , które się nie palcują to nie jest informacja która spowoduje czy kupię sprzęt za 5k ;)

• Like 1

No dobra moi kochani, kto się nie może doczekać i chciałby skorzystać z szybkiego preordera może pisać/dzwonić.

- Dostawa w drodze, czekam na miejsce w samolocie z przesyłką frachtową tylko zatem powinno się udać do końca miesiąca na 99%.

- Kolory - tylko czarny w pierwszym rzucie

- Cena tylko pw

• Like 3