Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka słów o DX300

 

Wywołany do tablicy kilkukrotnie z prośbą o napisanie kilka słów o DX300 robię to z dużym opóźnieniem i niechętnie. Głównie z tego powodu, że dystrybutor odmówił mi sprzedaży sprzętu, tylko dlatego że ośmieliłem się na forum skrytykować politykę sprzedażową firmy Ibasso na przykładzie modelu DX220MAX, więc nie chciałbym robić specjalnie reklamy produktowi i internetowemu sprzedawcy. Na szczęście są inne sklepy jak np. hifigo, które dostarczają do Polski sprzęt w bardzo konkurencyjnej cenie, w równo 7 dni i nie ma problemów z dostępnością produktu – zarówno dpapa jak i nowego AMP12.

Zresztą o polityce wprowadzania nowych produktów do oferty chińskich marek warto napisać oddzielny artykuł. Co więcej te złe praktyki są już powielane przez zachodnie firmy i to z równie złym skutkiem vide Burson – zmiana typologii, fatalna kontrola jakości, wprowadzenie kolejnych produktów kiedy jeszcze wcześniejszy model dobrze nie dotarł do klientów z preorderu, czy szeroko już opisywane problemy z szumami i strzałami w słuchawki w najnowszej serii.

 

https://muzostajnia.wordpress.com/2021/06/20/ibasso-dx300/

 

 

5.jpg

Edytowane przez Palpatine
  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszy dalej są na nie ale odnośnie modułów mogę dodać jedną rzecz - system mocowania zmienili na bardzo tragiczny. Śrubki są oddzielnym elementem który lubi wypaść podczas wymiany (DX220 śrubki się tylko delikatnie wykręcały) i nietypowy koniec śrubokręta (gwiazdka) który uniemożliwia terenową podmianę modułu czymś co się ma pod ręką. Cena jaką płacimy za jednolitą bryłę samego odtwarzacza.

Edytowane przez Beh0lder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oddzielne zasilanie przez dc in a  usb c tylko do przesyłu danych? Jeśli tak to trochę problem z ładowaniem mobilnie i trzeba mieć przy sobie tą nietypową ładowarkę. Do guzika się za to nie przyczepicie. :)  
 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, wegiel21 napisał:

Czy ktoś wie coś czemu nigdzie nie zaobserwowałem lub źle szukam dx300 w sklepach?

 

Nie był dostępny u producenta przez jakiś czas i stocki wszystkie wykupione, nie miał nikt. Teraz już powoli ruszyło i zaraz u wszystkich będzie. 

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, bigmaras napisał:

 

Nie był dostępny u producenta przez jakiś i stocki wszystkie wykupione, nie miał nikt. Teraz już powoli ruszyło i zaraz u wszystkich będzie. 

Co to znaczy "przez jakiś i stocki" jeśli można? A pytam bo zaciekawił mnie sytuacją jeden z zainteresowanych zakupem, który stwierdził że może coś nowego wychodzi ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, wegiel21 napisał:

Co to znaczy "przez jakiś i stocki" jeśli można? A pytam bo zaciekawił mnie sytuacją jeden z zainteresowanych zakupem, który stwierdził że może coś nowego wychodzi ;)

Można :)

A) Przez jakiś, przez jakichś =  ktoś coś spierniczył, ma to związek z pandemią i przerwanym łańcuchem dostaw, etc. ergo nawaliła logistyka

B ) stocki = archaizm, poprawna forma dziś brzmi , dzięki @audionanik, SZTOKI, ma się kojarzyć ze sztokiem, alkoholem podłego gatunku, spolszczenie ze stock, alkohole lepszych gatunków dla odróżnienia są dostępne na forum w odpowiednim wątku…

 

68554942-991A-421D-98F0-4C1FEFDD0981.jpeg

Edytowane przez manuelvetro
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wegiel21 napisał:

Co to znaczy "przez jakiś i stocki" jeśli można? A pytam bo zaciekawił mnie sytuacją jeden z zainteresowanych zakupem, który stwierdził że może coś nowego wychodzi ;)

 

Urwało mi słowo jak pisałem w pośpiechu, już poprawiłem. Nie ma następcy DX300, jest i będzie ten model jeszcze długo ale są mocno ograniczone i opóźnione zamówienia. Nie mniej jednak co do spiskowych teorii i fantastyki to do @Palpatine trzeba kierować pytania 🤣 

 

3 godziny temu, euter napisał:

@bigmaras Będą dx300MAXy w Audioheaven? ;)

 

Jeżeli chodzi o dostawę to jak najbardziej jej oczekuje i wszyscy dystrybutorzy dostaną w jednym czasie ten model a mi przypadł i tak dość spory kawałek tortu. Jednak biorąc pod uwagę liczbę sztuk na cały świat (500) i dość spore zainteresowanie długo w ofercie nie będzie albo w ogóle bo się rozejdzie przed dostawą.

 

Edytowane przez bigmaras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności