Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Beh0lder napisał:

25W? Rookie numbers - próbowałem w międzyczasie 45W od podwójnej ładowarki indukcyjnej, bezskutecznie. Kable i gniazdka również zmieniałem. Ach te standardy, zarówno ładowania jak i USB... 

Czy Twój odtwarzacz w ogóle się jakąś ładowarką ładuje bo mój nie ładuje się w ogóle.

 

Do niego jest potrzebna jakaś ładowarka o kosmicznej mocy? Nikt nie ma problemów tylko ja?

 

Dodam jeszcze że na wł ekranie inf "szybkie ładowanie" znika po ok 3-5 sekundach i zmienia się na "ładowanie". Na wyłączonym ekranie górna belka świeci na zielono ale % obu baterii się nie zwiększają.

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hibi napisał:

Masz ładowarkę od telefonu ze SD quick charge nie fast c.

Nie wiem o czym piszesz hibi :( Ładowarki to 3 rózne modele Samsunga z QC 3.0.

 

Nadmienię że teraz bateria A dobiła do 100% ale D jak było 80% tak nadal jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też miałem problemy z ładowaniem. Przy próbie ładowania ładowarką od Huawei p20 pro ładował się tylko akumulator od sekcji analogowej, akumulator od sekcji cyfrowej stał w miejscu. Rozwiązaniem, w moim przypadku, było zastosowanie ładowarki od ipada (tej nowej z usbc). Teraz wszystko się ładuje jak trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, wegiel21 napisał:

Czy Twój odtwarzacz w ogóle się jakąś ładowarką ładuje bo mój nie ładuje się w ogóle.

 

Do niego jest potrzebna jakaś ładowarka o kosmicznej mocy? Nikt nie ma problemów tylko ja?

 

Dodam jeszcze że na wł ekranie inf "szybkie ładowanie" znika po ok 3-5 sekundach i zmienia się na "ładowanie". Na wyłączonym ekranie górna belka świeci na zielono ale % obu baterii się nie zwiększają.

Wyłącz go i naładuj. Ładuję od 0% (druga proba kalibracji baterii zalecana przez iBasso) z portu prądem 2.4A bez QC). Po 1.5h takie wyniki: 62% A, 54% D. Zawsze ładuję wyłączony i używam raczej kabli od tego sprzętu- mam 3 dapy, wiec nie ma problemu :)  

DE4BB40D-2A38-481E-AD61-5F802B6965C0.jpeg

AD0F1B2A-94A4-495A-BC45-A1F99CBFF4F4.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, wegiel21 napisał:

Czy Twój odtwarzacz w ogóle się jakąś ładowarką ładuje bo mój nie ładuje się w ogóle.

 

Do niego jest potrzebna jakaś ładowarka o kosmicznej mocy? Nikt nie ma problemów tylko ja?

 

Dodam jeszcze że na wł ekranie inf "szybkie ładowanie" znika po ok 3-5 sekundach i zmienia się na "ładowanie". Na wyłączonym ekranie górna belka świeci na zielono ale % obu baterii się nie zwiększają.

Działa z ładowarką C-C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bigmaras może podpowie czym to cudo powinno być ładowane bo kupowanie w ciemno kolejnych ładowarek może być frustrujące :)

 

Ja już sprawidsiłem 6 szt w tym 1 od iphona i nic.

1 minutę temu, Beh0lder napisał:

Działa z ładowarką C-C

Ale wyświetla Ci "szybkie ładowanie" i nie zmienia się po chwili na "ładowanie"? Sam sprawdzałem ładowarką Samsunga 45W z PD i QC 3.0 usb C na usb C i nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, wegiel21 napisał:

@bigmaras może podpowie czym to cudo powinno być ładowane bo kupowanie w ciemno kolejnych ładowarek może być frustrujące :)

 

Ja już sprawidsiłem 6 szt w tym 1 od iphona i nic.

Ale wyświetla Ci "szybkie ładowanie" i nie zmienia się po chwili na "ładowanie"? Sam sprawdzałem ładowarką Samsunga 45W z PD i QC 3.0 usb C na usb C i nic.

Mam ładowarkę Gopro supercharger, z gniazda USB C ładuje non stop szybkie ładowanie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, wegiel21 napisał:

@bigmaras może podpowie czym to cudo powinno być ładowane bo kupowanie w ciemno kolejnych ładowarek może być frustrujące :)

 

Szybkie ładowanie dwóch baterii na raz wymaga dość sporo prądu. Ja używam ostatnio jedynie PD. Mój zasilacz podróżny od lapka 60W ma dodatkowy port USB i szybkie ładowanie śmiga bez problemu. Ładowałem też PD z powerbanka ravpower i również brak problemów. Kable jakich używam to najczęściej PD 60W oraz 100W. Im krótszy tym lepszy bo z każdym centymetrem spada natężenie. Moje dwa sample na odsłuchach więc nawet nie mam jak potestować aby dać Ci konkretną odpowiedź. Wróżę, że 60W ładowarki z PD jakich jest wysyp na rynku anker, ravpower, baseus etc powinny z zapasem dać sobie radę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xiaomi turbo 27W qc 4.0 ładuje bez problemu i szybko

 

tak samo aku baseus 2k mAh z qc3.0

 

warto używać dobrych kabli to śmiga

 

używam też tylko 5GHz wifi i nie drenuje baterii, przez cały dzień, znaczy od 9 do teraz zeszło 3%D i 0%A

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie pytania i jak już były to proszę wybaczenie ;)

 

Czy dx300 ma gdzieś opcję 2 kliku aby obudzić ekran?

 

Czemu po przeskanowaniu biblioteki w Mango OS i np aplikacji FiiO Music ilość znalezionych utworów jest mniejsza o 4000 w Mango OS? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

6 godzin temu, wegiel21 napisał:

 

 

Czy dx300 ma gdzieś opcję 2 kliku aby obudzić ekran?

 

 

W Androidzie masz taką opcję. Musisz wejść w ustawienia ekranu i tam zaznaczyć tą opcję wzbudzenia.

6 godzin temu, wegiel21 napisał:

Czemu po przeskanowaniu biblioteki w Mango OS i np aplikacji FiiO Music ilość znalezionych utworów jest mniejsza o 4000 w Mango OS? 

W Mango Android też mam problem z niektórymi płytami. Nie mogę ich odpalić, podczas gdy w Mango OS nie ma z tym problemu.

Edytowane przez tomanio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wegiel21 napisał:

Dwa szybkie pytania i jak już były to proszę wybaczenie ;)

 

Czy dx300 ma gdzieś opcję 2 kliku aby obudzić ekran?

 

Czemu po przeskanowaniu biblioteki w Mango OS i np aplikacji FiiO Music ilość znalezionych utworów jest mniejsza o 4000 w Mango OS? 

 

dwuklik jest w najnowszym sofcie, jest linku w tym temacie kilka stron temu

 

Mango znajduje mi wszystko, mam same flac od 44 w górę i trochę dsd, aczkolwiek kilka albumów wrzuca do katalogu unknown, widzi je ale nie kategoryzuje wg. artysta/album/gatunek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobnie. W Androidzie nie widzi niektórych płyt. 

Za to MangoOS wydaje się znacznie poprawione. Wydaje mi się, że mniej szumi na Mango i mogę nawet podłączyć Solarisy pod 4.4 i mi nie przeszkadza. W Androidzie szum jest zbyt duży. 

Mango widzi wszystko przy skanie, ale niestety w przypadku DSD nieustannie dubluje utwory w ramach danej płyty. 

Mam taki problem chyba z wszystkimi plikami .iso z DSD

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, mykupyku napisał:

dwuklik jest w najnowszym sofcie, jest linku w tym temacie kilka stron temu

Czemu dx300 nie widzi najnowszego softu z lutego do pobrania? 

 

Gdzie wgrywamy ten nowy soft i czy trzeba przed wgraniem go wypakować czy wgrywamy zip'a?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, wegiel21 napisał:

Czemu dx300 nie widzi najnowszego softu z lutego do pobrania? 

 

Gdzie wgrywamy ten nowy soft i czy trzeba przed wgraniem go wypakować czy wgrywamy zip'a?

 

W pierwszej kolejności zawsze pojawia się oprogramowanie na stronie producenta. Dopiero później uruchamiana jest dystrybucja OTA. Tak było, jest i będzie. Ponad to zawsze zalecam wrzucanie manualnie oprogramowania to paczka prawie 1GB zatem szybciej i bezpieczniej to w ten sposób robić aby wyeliminować ewentualne błędy pliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, xenofont napisał:

Ja mam podobnie. W Androidzie nie widzi niektórych płyt. 

Za to MangoOS wydaje się znacznie poprawione. Wydaje mi się, że mniej szumi na Mango i mogę nawet podłączyć Solarisy pod 4.4 i mi nie przeszkadza. W Androidzie szum jest zbyt duży. 

Mango widzi wszystko przy skanie, ale niestety w przypadku DSD nieustannie dubluje utwory w ramach danej płyty. 

Mam taki problem chyba z wszystkimi plikami .iso z DSD

 

U mnie albumów nie widzi i to dosyć dużo(format flac), a gdy wyszuka się ręcznie album po folderach to nie można go odpalić. Napisz kilka słów jak Solarisy z nim grają pod Mango OS;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, tomanio1 napisał:

Napisz kilka słów jak Solarisy z nim grają pod Mango OS;-)

Nie jestem mistrzem w opisywaniu dźwięku, ale generalnie brzmienie Solarisów na balasie 4.4 jest świetne. Dostały bardzo dużo mięcha, normalnie często im się zdarza grać jakby cienko, a tutaj jest dużo środka i dźwięk jakby pełniejszy. Poza tym świetna scena i piękne umiejscowienie instrumentów, szerokość normalna, trochę większa głębia.

Dodam, że jadę na kablu Alo Reference 8. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wegiel21 napisał:

Czemu dx300 nie widzi najnowszego softu z lutego do pobrania? 

 

Gdzie wgrywamy ten nowy soft i czy trzeba przed wgraniem go wypakować czy wgrywamy zip'a?

 

wrzucasz na kartę w katalog główny plik zip - czyli rozpakowujesz z rar plik zip, ale zipa już nie, a potem w menu znajdujesz update i w opcjach local update i cyk to co tam widzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, mykupyku napisał:

 

wrzucasz na kartę w katalog główny plik zip - czyli rozpakowujesz z rar plik zip, ale zipa już nie, a potem w menu znajdujesz update i w opcjach local update i cyk to co tam widzi

Dzięki dałem rade :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, xenofont napisał:

Nie jestem mistrzem w opisywaniu dźwięku, ale generalnie brzmienie Solarisów na balasie 4.4 jest świetne. Dostały bardzo dużo mięcha, normalnie często im się zdarza grać jakby cienko, a tutaj jest dużo środka i dźwięk jakby pełniejszy. Poza tym świetna scena i piękne umiejscowienie instrumentów, szerokość normalna, trochę większa głębia.

Dodam, że jadę na kablu Alo Reference 8. 

 

Dzięki, będę musiał je gdzieś dopaść i sprawdzić czy warto zamieniać Andromedy. Trochę boję się tego mięcha o którym piszesz, bo może  tłumić wysokie tony. Alo Ref 8 jest na miedzi, więc pewnie stąd to mięcho. Ja jestem zwolennikiem srebrnych kabli. Miałem okazję potestować kilka srebrnych kabli z Andromedą i zdecydowanie najlepszy okazał się Penon Leo Plus. Wyciska z Andromed wszystkie soki, rozciąga maksymalnie i dół i górę. Andromedy błyszczą, a zarazem mają porządne uderzenie basu. Teraz zmiana na inny kabel to po prostu dla mnie degradacja dźwięku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, tomanio1 napisał:

Dzięki, będę musiał je gdzieś dopaść i sprawdzić czy warto zamieniać Andromedy. Trochę boję się tego mięcha o którym piszesz, bo może  tłumić wysokie tony. Alo Ref 8 jest na miedzi, więc pewnie stąd to mięcho. Ja jestem zwolennikiem srebrnych kabli. Miałem okazję potestować kilka srebrnych kabli z Andromedą i zdecydowanie najlepszy okazał się Penon Leo Plus. Wyciska z Andromed wszystkie soki, rozciąga maksymalnie i dół i górę. Andromedy błyszczą, a zarazem mają porządne uderzenie basu. Teraz zmiana na inny kabel to po prostu dla mnie degradacja dźwięku.

O wysokich nie pisałem, bo są bardzo w porządku, jak to zwykle w Solarisach. 

Muszę wypróbować ten kabel, choć tani to on nie jest, ale to, co piszesz brzmi zachęcająco...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności