Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Beh0lder napisał:

Mi nie działa żadna ładowarka z quick charge, nawet zeszłoroczna szajsunga. Szybkie ładowanie łapie z ładowarki ipada i gopro, czyli 2 szt. A reszta albo ładuje i stopuje albo w ogóle 

To jakiej on wymaga ładowarki aby było QC?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Beh0lder napisał:

Mi nie działa żadna ładowarka z quick charge, nawet zeszłoroczna szajsunga. Szybkie ładowanie łapie z ładowarki ipada i gopro, czyli 2 szt. A reszta albo ładuje i stopuje albo w ogóle cisza...

 

Sprawdzałem ze standardowymi ładowarkami QC3.0, które miałem ze smartfonami oraz alternatywną Hamy z QC4+ i PD2.0. Szybkie ładowanie działało z nimi bez problemu.

Edytowane przez Methuselah
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, lobuz1 napisał:

Tak to wyglada. 37% naładowania baterii i pokazuje, ze bateria rozładowana i nie chce zmienić systemu- wyłącza się dap.

 

Odpowiedź z iBasso:

 

Hello,

 

Thank you for your email.

 

The DX300 needs a complete charge and discharge cycle to calibrate the battery curve.  So, please charge your DX300 to full and run down the battery again.

 

Then the battery indicator will work correctly.

 

Sincerely

iBasso Audio

 

 

Rozładuje do zera (chociaż zazwyczaj tego unikam) i zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, hibi napisał:

Słusznie że fiio odeszło od modułowych ampów  i Basso się przejedzie, taka cena i takie ******łki ;) podczepiane pod dapa.


"***łki"? Przecież to jest jedna z mocniejszych stron iBasso teraz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, docentore napisał:


"***łki"? Przecież to jest jedna z mocniejszych stron iBasso teraz.

Moje skromne zdanie, kupić sprzęt i jeszcze dokupywać moduły bo coś nie gra - sorry..

Same moduły są ograniczone wielkością..

Edytowane przez hibi
  • Confused 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hibi napisał:

Moje skromne zdanie, kupić sprzęt i jeszcze dokupywać moduły bo coś nie gra - sorry..

Same moduły są ograniczone wielkością..

A wiesz, że DAPy iBasso przychodzą fabrycznie z dołączonym modułem wzmacniacza. Nie trzeba nic dokupować.

Co do tej ograniczonej wielkości - sorry, ale większej bzdury nie słyszałem dawno. Albo nie widziałeś takiego modułu od środka, albo widziałeś i nie masz pojęcia o tym na co patrzyłeś ;)


 

2 godziny temu, rafik87 napisał:

Masz jakiś artykuł gdzie można to info potwierdzić?

Drapnięte z Mi 10
 

To była odpowiedź na dziwny tekst @hibi'ego

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, docentore napisał:

A wiesz, że DAPy iBasso przychodzą fabrycznie z dołączonym modułem wzmacniacza. Nie trzeba nic dokupować.
 

Tak?  nie wiedziałem..

IMHO większy sens by to miało gdyby przychodził goły dap a ja czerpię korzyść z funkcji modułowej od początku wybieram jaki amp mi pasuje (jakie mam słuchawki).. Fiio chyba cóś takiego miało..

Moduły pewnie się dopiero tworzą :D

 

Edytowane przez hibi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby wyszedł goły, to byś nie mógł słuchać muzyki. Wychodzi więc z modułem, który powinien być w miarę uniwersalny i działać jak każdy bezmodułowy odtwarzacz. A jak chcesz coś sobie pokombinować, to zmieniasz ampy.

To wartość dodana, a nie jakaś wada - nie chcesz, nie korzystasz, chcesz, masz możliwość.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, hibi napisał:

Moje skromne zdanie, kupić sprzęt i jeszcze dokupywać moduły bo coś nie gra - sorry..

Same moduły są ograniczone wielkością..

No to patrz jakie zaskoczenie. Mam DX220 ze standardowym AMP1mk2 i dokupiłem na wejściu AMP8. Korzystam z tego, na który mam aktualnie ochotę lub w zależności od tego, jakiej słucham muzyki lub z których korzystam słuchawek. I nie jestem ograniczony w żaden sposób, a całość i tak z zapasem ląduje w case'ie Shanling C3. Prosto, wygodnie, a wymiana zajmuje może ze dwie minuty.

 

Nie ma sensu traktować dodatkowej funkcjonalności jako formy upośledzenia. Równie dobrze można by powiedzieć, że Burson z wymiennymi opkami to próba tuszowania kiepskiej jakości sprzętu albo to, że można wymieniać lampy we wzmacniaczach to sposób na wyciąganie kasy od jeleni, którzy kupują sprzęt za gruby hajs z kijowymi lampami.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i ile zabawy z tymi ampami jest! chociaż po przerobieniu różnych w dx220 zostałem akurat przy podstawowym...

 

stawiam, że do dx300 powstanie lampowy i do superczułych iemów, bo ten teraz bardziej przypomina amp8 i daje po garach :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, mykupyku napisał:

no i ile zabawy z tymi ampami jest! chociaż po przerobieniu różnych w dx220 zostałem akurat przy podstawowym...

 

stawiam, że do dx300 powstanie lampowy i do superczułych iemów, bo ten teraz bardziej przypomina amp8 i daje po garach :)

 

Panie, jak tam coś koło 1 wata mocy jest, to się nie ma co dziwić :D Podziwiam człowieka, który jak czytałem bodaj na Head-Fi, odpalił na DX300 Andromedy na wysokim wzmocnieniu :D 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N słabym wzmocnieniu Andromedy grają mi idealnie, na średnim za bardzo łupią już basem. Choć czasami średnie wzmocnienie przydaje się do starszych albumów zrealizowanych słabiej, z mniejszą dynamiką i słabszym basem. Ale nawet nie przychodzi mi do głowy by je odpalić na wysokim wzmocnieniu:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Vaiet napisał:

Panie, jak tam coś koło 1 wata mocy jest, to się nie ma co dziwić :D Podziwiam człowieka, który jak czytałem bodaj na Head-Fi, odpalił na DX300 Andromedy na wysokim wzmocnieniu :D 

 

łe tam, ja z ciekawości odpaliłem Andromedy na Bursonie CV2+, dostały z 10W, szybkość i dynamika rewelka, ale szum jak w samolocie. jakby nie szumiały to bym słuchał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.02.2021 o 08:48, Beh0lder napisał:

Mi nie działa żadna ładowarka z quick charge, nawet zeszłoroczna szajsunga. Szybkie ładowanie łapie z ładowarki ipada i gopro, czyli 2 szt. A reszta albo ładuje i stopuje albo w ogóle cisza...

Dziś odebrałem DX300 i mam podobny problem, podłączyłem dwie ładowarki Samsunga z QC 3.0, jedną 15W drugą 25W i mimo podłączenia do ładowania ubywają % ...

 

Ktoś coś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, wegiel21 napisał:

Dziś odebrałem DX300 i mam podobny problem, podłączyłem dwie ładowarki Samsunga z QC 3.0, jedną 15W drugą 25W i mimo podłączenia do ładowania ubywają % ...

 

Ktoś coś ?

25W? Rookie numbers - próbowałem w międzyczasie 45W od podwójnej ładowarki indukcyjnej, bezskutecznie. Kable i gniazdka również zmieniałem. Ach te standardy, zarówno ładowania jak i USB... 

Edytowane przez Beh0lder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam programy do pomiaru prądu ładowania/rozładowywania (np. Ampere). Jeśli komuś ubywa % pomimo komunikatu o ładowaniu to polecam też sprawdzić czy nie jesteście na wifi-5ghz.

 

ps.

Ja ładowałem przez PD, ładowarka 65w - wszystko śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, andi napisał:

Polecam programy do pomiaru prądu ładowania/rozładowywania (np. Ampere). Jeśli komuś ubywa % pomimo komunikatu o ładowaniu to polecam też sprawdzić czy nie jesteście na wifi-5ghz.

 

ps.

Ja ładowałem przez PD, ładowarka 65w - wszystko śmiga.

Tak mam wifi 5gh wł i to aż tak zjada prąd?

 

P.s

Jak ładuję się przez PD i bez PD?

Edytowane przez wegiel21
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wegiel21 napisał:

Tak mam wifi 5gh wł i to aż tak zjada prąd?

 

U mnie zjada ok 130ma "non stop", niby nie powinno robić lepszym ładowarkom różnicy, ale myślę że warto sprawdzić (przełączyć się na 2.4ghz). Tak jak pisałem, łatwo to "zobaczyć" w programach typu Ampere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

   W dniu 9.02.2021 o 01:21,  lobuz1 napisał: 

Tak to wyglada. 37% naładowania baterii i pokazuje, ze bateria rozładowana i nie chce zmienić systemu- wyłącza się dap.

 

Rozwiń  

Odpowiedź z iBasso:

 

Hello,

 

Thank you for your email.

 

The DX300 needs a complete charge and discharge cycle to calibrate the battery curve.  So, please charge your DX300 to full and run down the battery again.

 

Then the battery indicator will work correctly.

 

Sincerely

iBasso Audio

 

 

Rozładuje do zera (chociaż zazwyczaj tego unikam) i zobaczymy.
 

 

Edit: Rozładowanie do 0 i naładowanie nic nie dało. Pońżej 40% akumulatora zmiana systemu powoduje pojawienie się ikony niskiego naładowania akumulatora i wyłączenie dapa. Ponowne włączenie powoduje przejście do nowo wybranego systemu. Jak na powyższym filmie. Też tak macie?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności