Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Spawn napisał:

Ale z Was znawcy. Złote pokrętło to symbol i jak powszechnie wiadomo w przeciwieństwie do skonwencjonalizowanego charakteru alegorii symbol ma charakter jednorazowy dla każdego utworu. Może być odczytywany na różne sposoby. Ten środek stylistyczny pozwala „wyrazić to, co niewyrażalne”, pokazać sensy, których nie da się opisać słowami, wymykające się poznaniu racjonalnemu. Symbolizm był szczególnie popularny w literaturze końca XIX w oraz w DAPach z początku XXI w (powstał cały kierunek zwany symbolizmem). Złote pokrętło jest tylko pewnym symbolem, archetypem nieposiadającym materialnego odpowiednika. Ideałem, do którego dąży człowiek niczym Perceval, starając się tak rozwijać, aby w końcu być godnym jego ujrzenia? Proces alchemii duchowej, jaki przechodzimy w loży, może przypominać jedną ze starych legend, w której bohaterowie, pokonując wiele przeszkód niestrudzenie szukają ukrytego skarbu, ale odnaleźć go będą mogli dopiero wtedy, gdy doświadczą głębokiej, wewnętrznej przemiany i poznają nowe, wyższe wartości. Nie przez przypadek niektórzy porównują rycerzy Okrągłego Stołu poszukujących słynnego świętego Graala do alchemików szukających kamienia filozofów oraz audiofilów poszukujących dźwięku idealnego. Zarówno kamień filozoficzny, idealny dźwięk jak i święty Graal mogli odnaleźć jedynie ci, co przeszli duchowe oczyszczenie i szereg trudnych prób. Złote pokrętło stało się więc kwintesencją metafory, tego co piękne i jednocześnie nieosiągalne, ale dążenie do czego może być sensem egzystencji.

Przebrnąłem. Ale łatwo nie było!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was znawcy. Złote pokrętło to symbol i jak powszechnie wiadomo w przeciwieństwie do skonwencjonalizowanego charakteru alegorii symbol ma charakter jednorazowy dla każdego utworu. Może być odczytywany na różne sposoby. Ten środek stylistyczny pozwala „wyrazić to, co niewyrażalne”, pokazać sensy, których nie da się opisać słowami, wymykające się poznaniu racjonalnemu. Symbolizm był szczególnie popularny w literaturze końca XIX w oraz w DAPach z początku XXI w (powstał cały kierunek zwany symbolizmem). Złote pokrętło jest tylko pewnym symbolem, archetypem nieposiadającym materialnego odpowiednika. Ideałem, do którego dąży człowiek niczym Perceval, starając się tak rozwijać, aby w końcu być godnym jego ujrzenia? Proces alchemii duchowej, jaki przechodzimy w loży, może przypominać jedną ze starych legend, w której bohaterowie, pokonując wiele przeszkód niestrudzenie szukają ukrytego skarbu, ale odnaleźć go będą mogli dopiero wtedy, gdy doświadczą głębokiej, wewnętrznej przemiany i poznają nowe, wyższe wartości. Nie przez przypadek niektórzy porównują rycerzy Okrągłego Stołu poszukujących słynnego świętego Graala do alchemików szukających kamienia filozofów oraz audiofilów poszukujących dźwięku idealnego. Zarówno kamień filozoficzny, idealny dźwięk jak i święty Graal mogli odnaleźć jedynie ci, co przeszli duchowe oczyszczenie i szereg trudnych prób. Złote pokrętło stało się więc kwintesencją metafory, tego co piękne i jednocześnie nieosiągalne, ale dążenie do czego może być sensem egzystencji.
Proszę o to samo. W podwójnej dawce:) PS Fajnie napisane.

Wysłane z mojego LM-V405 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Palpatine napisał:

Czane faktycznie lepiej komponowałoby się z całością. To sprzęt prywatny czy testowy/sklepowy?

No Panowie to wygrzewamy300h wg headfi

 

Póki co sample demo, ale jeżeli się sprawdzi, to poważnie się na nim zastanowię.

 

Dzisiaj go wrzucam do wygrzewania. Standardowo dam mu te 150 godz. przed krytyczną oceną.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Spawn napisał:

Ale z Was znawcy. Złote pokrętło to symbol i jak powszechnie wiadomo w przeciwieństwie do skonwencjonalizowanego charakteru alegorii symbol ma charakter jednorazowy dla każdego utworu. Może być odczytywany na różne sposoby. Ten środek stylistyczny pozwala „wyrazić to, co niewyrażalne”, pokazać sensy, których nie da się opisać słowami, wymykające się poznaniu racjonalnemu. Symbolizm był szczególnie popularny w literaturze końca XIX w oraz w DAPach z początku XXI w (powstał cały kierunek zwany symbolizmem). Złote pokrętło jest tylko pewnym symbolem, archetypem nieposiadającym materialnego odpowiednika. Ideałem, do którego dąży człowiek niczym Perceval, starając się tak rozwijać, aby w końcu być godnym jego ujrzenia? Proces alchemii duchowej, jaki przechodzimy w loży, może przypominać jedną ze starych legend, w której bohaterowie, pokonując wiele przeszkód niestrudzenie szukają ukrytego skarbu, ale odnaleźć go będą mogli dopiero wtedy, gdy doświadczą głębokiej, wewnętrznej przemiany i poznają nowe, wyższe wartości. Nie przez przypadek niektórzy porównują rycerzy Okrągłego Stołu poszukujących słynnego świętego Graala do alchemików szukających kamienia filozofów oraz audiofilów poszukujących dźwięku idealnego. Zarówno kamień filozoficzny, idealny dźwięk jak i święty Graal mogli odnaleźć jedynie ci, co przeszli duchowe oczyszczenie i szereg trudnych prób. Złote pokrętło stało się więc kwintesencją metafory, tego co piękne i jednocześnie nieosiągalne, ale dążenie do czego może być sensem egzystencji.

 

hmm na hedfajce by raczej napisali:

 

dżysas meeen już do mnie jedzie! dopłaciłem za dostawę w sobotę i gdyby nie mój dx220 z naklejką Trump Forever. Make my music great again! - to nie wiem czy bym usnął.

ihmooo  te złote pokrętło mi przypomina pradziadka z Moskwy jak się śmiał, gdy się upił. miał takie dwa pokrętła zamiast jedynek.

 

ps. już jedzie, kurier na sobotę gratis, wiadomo obsługa jak to w audioheaven 

  • Like 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, mykupyku napisał:

 

hmm na hedfajce by raczej napisali:

 

dżysas meeen już do mnie jedzie! dopłaciłem za dostawę w sobotę i gdyby nie mój dx220 z naklejką Trump Forever. Make my music great again! - to nie wiem czy bym usnął.

ihmooo  te złote pokrętło mi przypomina pradziadka z Moskwy jak się śmiał, gdy się upił. miał takie dwa pokrętła zamiast jedynek.

 

ps. już jedzie, kurier na sobotę gratis, wiadomo obsługa jak to w audioheaven 

 

Serio, właśnie przejrzałem trochę wątku o DX300 i mnie więcej tak to wygląda :)

 

A tak się kręci hype

https://www.head-fi.org/threads/ibasso-dx300-qualcomm-snapdragon-660-octa-core-6gb-ram-128gb-rom.943221/page-130#post-16106598

https://www.head-fi.org/threads/ibasso-dx300-qualcomm-snapdragon-660-octa-core-6gb-ram-128gb-rom.943221/page-131#post-16106673

 

który się kończy tak :)

https://www.head-fi.org/threads/ibasso-dx300.953235/

 

  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Jot R napisał:

 

no klasyczny Vitalij 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, mykupyku napisał:

 

no klasyczny Vitalij 

Nie wiem jak Wy macie, ale ja jak widzę jego avatar w jakimś temacie to od razu mnie krew zalewa. Gość wypisuje bzdury, jeszcze w taki sposób, że tylko dodatkowo wkurza czytającego. Ja bym nie wziął na poważnie żadnego jego słowa. Najlepiej poczekać na opinie ludzi normalniejszych, np. tu na forum. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły spamer, ze swoim kolegą Whitigir wzajemnie się nakręcają i uzupełniają. Czy to brednie nie wiem. Porównanie M8 do DX300 napisał całkiem obrazowo i szczegółowo. Przyjdzie czas to się zweryfikuje ile jest w tym prawdy ;) Jeśli ktoś miał WM1Z, czy w/w to zawsze fajnie poczytać porównania, na końcu i tak nasze uszy i preferencje decydują. Inna sprawa ze każdy temat w którym obaj panowie się pojawiają traci na wartości merytorycznej bo ilość spamu jaki produkują jest nawet ponad standardy tamtego forum.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Beh0lder napisał:

Gra bardzo.... scenicznie. Na razie się delektuję separacją i szerokością sceny. Przyznam że nie wiedziałem że tak się da...

A jak tam z głębią sceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapisuję się do klubu. Gęste pliki odtwarza bez problemu. Lubię też Mango OS. Fajny sprzęt- musi się wygrzać, ale jest bardzo dobrze. Jest piekielnie szybki a duży ekran przyjazny dla ludzi w moim wieku :). Jedyne do czego muszę przywyknąć to przyciski do zmiany utworów- są duże, czułe i niechcący je naciskam.

81BE8088-F933-4CA3-BD5C-51E3BC302645.jpeg

A2D01A4F-C70F-4D36-B9C6-05DDF19E7950.jpeg

4C32A585-AAA9-41CD-B6C9-5EC8BBDADDC9.jpeg

C3034D94-D26A-40F4-A1EB-6E3938B5CAA9.jpeg

71B9093C-4EEC-40A7-A919-24EAC5FDF811.jpeg

99B0E8B6-3E09-4362-A198-244E99D93561.jpeg

8165AE64-48A2-4ACC-99FA-CDFB0A58BC30.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności