Skocz do zawartości

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 28.01.2021 o 23:04, pua napisał:

Może ktoś już coś napiszę ,ta cisza jest niepokojąca . Czy zostało nam czytać o dx 300 tylko na headfi🤑

Nie wiem czy czegoś się tam dowiesz. 

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, bigmaras napisał:

 

Cholera, teraz to faktycznie nie żarty... Jak elaborat będzie to w strachu wróci chyba...

Zastanawiałem się nad formą rozprawki ale czasy szkolne dawno zapomniane, z wprawy wyszedłem. Lżejszą alternatywą pozostaje ewentualnie mem z Makłowiczem

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Inszy napisał:

Będzie uciekał aż kasa się nie skończy - ponoć będzie w poniedziałek 🤷‍♂️

Chyba dłużej go nie będzie, ja też mu kasę w piątek dałem i uśmiechał się zadowolony 😜

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DX300 już oclone i na dniach będą. @bigmarasjuż szykuje sreberka, żeby siedzieć i zawijać. ale jak go będziecie męczyć pytaniami czy już zawinął i wysłał, to wyda całą kasę na odżywki, suple i tatuaże. i nic nie wyśle.

 

dojdzie to się porówna z dx220.  a jak zagra lepiej DX300, to nie ma zmiłuj... będzie mykupykusuperdeals

 

 

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponoć SQ poszło do przodu. Ale myślę, że wszystko będzie się sprowadzać do synergii z danymi słuchawkami. Ja mam nadzieję, że DX300 będzie równie dobrym kompanem dla Andromed OG co DX220 z UAPP. Wielki ekran i płynność działania to dla mnie drugoplanowe kwestie. Na wielki plus oceniam żywotność baterii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawie może wypaść porównanie 300 z M8 

Podobno 300 szumi z Andro OG i Gold, ale 220 też szumiał ;) Jak będziesz miał swoją sztukę to daj znać jak wrażenia.

 

Some news about my Andro Gold tests:

Unbalanced port:
- hissing is much much less, actually tiger ear silent
- dynamics reduced
- bass / impact reduced
- stage is good
- need to set to med gain instead of low gain

Balanced port :
- filter: D1
- Gain low
- hissing prominent, audible when not playing and in silent music passages
- dynamics great
- bass and impact outstanding (e.g. for RnB)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szum jest nieodłącznym dźwiękiem z Andro ;)

Na poważnie to się wstrzymałem z zakupami, czekanie na wzmacniacze to kolejne miesiące a i one mogą nie rozwiązać problemu. Miałem taki pomysł aby porównać DX300, M8, SE200 i SP2K ale z w/w pierwszy i ostatni szumią więc nie wiem czy jest sens na siłę kupować, mimo że DX300 można kupić w naprawdę dobrych cenach.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Androm

5 godzin temu, Palpatine napisał:

Ciekawie może wypaść porównanie 300 z M8 

Podobno 300 szumi z Andro OG i Gold, ale 220 też szumiał ;) Jak będziesz miał swoją sztukę to daj znać jak wrażenia.

 

Some news about my Andro Gold tests:

Unbalanced port:
- hissing is much much less, actually tiger ear silent
- dynamics reduced
- bass / impact reduced
- stage is good
- need to set to med gain instead of low gain

Balanced port :
- filter: D1
- Gain low
- hissing prominent, audible when not playing and in silent music passages
- dynamics great
- bass and impact outstanding (e.g. for RnB)

Andromedy Gold mają 7ohm podczas gdy OG 12,8ohm. To spora różnica. Goldy szumią zatem o wiele mocniej.  O Goldach i szumie z DX300 jest kilka postów, za to o połączeniu OG z DX300 jedna wzmianka i to pozytywna.  Jest zatem szansa, że OG będą szumiały mniej niż z DX220.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeczytałem prawie 250 stron forum na hedfajce o dx300... i w sumie niewiele się dowiedziałem.

oni są zdecydowanie w światowej czołówce ******lenia głupot. musimy się mocno podciągnąć, żeby nadgonić. sama sprawa pokrętła to musi być z 50 stron postów

 

 

co do szumu - moje Zeusy wychwytują każdy szum, oczywiście bardziej kulturalnie niż Andromedy, bo Zeusy są bardziej kulturalne od nich, choć bardziej niegrzeczne. ale DX220MAX na SE/LG był na poziomie DTR1, szum na granicy percepcji. w DX300 powielono separację zasilania digital/analog i raczej szum nie będzie dużym problemem - chyba że ktoś słucha czułych armatur na bal./HG :) ciekaw jestem przy tej mocy jaką DX300 generuje jaki będzie szum na bal./LG - bo jednak w DX220MAX siedziały droższe bebechy we wzmaku. wymienne wzmaki to też pole do popisu dla DIY - ciekawe też jakie i po ile wypuści iBasso.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, mykupyku napisał:

przeczytałem prawie 250 stron forum na hedfajce o dx300... i w sumie niewiele się dowiedziałem.

oni są zdecydowanie w światowej czołówce ******lenia głupot. musimy się mocno podciągnąć, żeby nadgonić. sama sprawa pokrętła to musi być z 50 stron postów

 

 

 

Dokładnie. Strata czasu. Emocjonują się jak małe dziewczynki w sklepie z lalkami, a w większości są to dziadersi. Żenua.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skalę problemu wskazuje dopiero fakt że hypetrain lekko przyhamował na moment dopiero po komentarzu hypemeister in spe aka 1800 godzin burn inu "bo stare kondensatory" :D

 

Na razie zdroworozsądkowo stwierdzę iż jest zdecydowanie mniej egzotermiczny - żeby nie powiedzieć że chłodny bo to określenie audio i ryzyko linczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Wisting napisał:

No ładne cacko! Tylko to cygańskie kółko jakoś mi nie pasuje.

Dokładnie, ale nie można tak pisać ;)

 

22 minuty temu, Methuselah napisał:

 

Czarne byłoby o wiele bardziej stylowe. Plus jest taki, że działa naprawdę dobrze.

Czane faktycznie lepiej komponowałoby się z całością. To sprzęt prywatny czy testowy/sklepowy?

No Panowie to wygrzewamy300h wg headfi

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności