Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

Nie wiem, nie interesowałem się nigdy stosunkami cenowymi między dystrybucjami. Wziąłem 1200USD, przeliczyłem na PLN, dołożyłem ok 30% opłat. A to, jaką cenę z producentem wytarguje Marek, ile policzy swojego zarobku itp. nie mam pojęcia

Dx220 mieliśmy wycenionego najlepiej w Europie. Jest więc nadzieja ,że flagowy ibasso na 2021 rok będzie bliższej ceny r6 2020, niż Twojej prognozy 😉. Jednak ostatecznie pozostaje nam czekać na oficjalną wycenę.

 

 

Żeby nie było offtopu ,to faktycznie dx300 w stosunku do dwóch najpoważniejszych konkurentów(M8,R8) jest najlepiej wyceniony. Do tego wygląda ,że  dwa największe zarzuty w stosunku do poprzednika zostały poprawione( stary procesor i krótki czas pracy na baterii) ,więc jeśli wycisną maxa z dac'a....... może być ciekawie na rynku😉

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Loke13 napisał:

Dx220 mieliśmy wycenionego najlepiej w Europie. Jest więc nadzieja ,że flagowy ibasso na 2021 rok będzie bliższej ceny r6 2020, niż Twojej prognozy 😉. Jednak ostatecznie pozostaje nam czekać na oficjalną wycenę.

 

 

Żeby nie było offtopu ,to faktycznie dx300 w stosunku do dwóch najpoważniejszych konkurentów(M8,R8) jest najlepiej wyceniony. Do tego wygląda ,że  dwa największe zarzuty w stosunku do poprzednika zostały poprawione( stary procesor i krótki czas pracy na baterii) ,więc jeśli wycisną maxa z dac'a....... może być ciekawie na rynku😉

Tylko pojawiły sie nowe zarzuty, w świetle których DX300 wygląda po prostu na podkręconego DX160 o gargantuicznych gabarytach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby odeprzeć ten zarzut(albo i nie😉) trzeba czekać na premierę. Jednak głupio by było ,jakby ten podkręcony dx160 nie odstawał jakością dźwięku od flagowej konkurencji

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, P1gu napisał:

Znając recenzje tego gościa to poczekam na coś bardziej rzetelnego jednak... :D


Znając jego recenzje to mi wystarczy. Nazwij mnie jego fanboyem, ale się nigdy reckach HBBa nie przejechałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, docentore napisał:


Znając jego recenzje to mi wystarczy. Nazwij mnie jego fanboyem, ale się nigdy reckach HBBa nie przejechałem.

A kto to ten HBBa 🤔 bo ja wkleiłem reckę Bad Guy Good Audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, docentore napisał:


Znając jego recenzje to mi wystarczy. Nazwij mnie jego fanboyem, ale się nigdy reckach HBBa nie przejechałem.

Mówisz o BGGARze? On jest chyba na samym końcu jakiejkolwiek wiarygodności wśród recenzentów, możliwe że Zeos jest wyżej... Na samym reddicie jest sporo wątków o jego działalności ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ForeseenQuasar napisał:

Mówisz o BGGARze? On jest chyba na samym końcu jakiejkolwiek wiarygodności wśród recenzentów, możliwe że Zeos jest wyżej... Na samym reddicie jest sporo wątków o jego działalności ;)

Nie no, argumentum ad Zeos powinien kończyć każdą dyskusje o recenzentach 😅

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ale jak wy możecie te jego recenzje oglądać? Ten sposób prowadzenia narracji z kamery nagłownej powoduje u mnie tylko zawroty głowy. I jeszcze wszystko w półmroku, żeby pokazać, że się ma podświetlaną podkładkę pod mysz. Już wolę kolegę PortaFi z tym jego ruskim akcentem.

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ForeseenQuasar napisał:

Ej, mówię serio, Zeos chociaż wydaje się być miłym gościem ;)

Który opłaca hipotekę nowego domu z prowizji z tzw. affiliate links za sprzedane rekomendowane przedmioty (pomijając fakt, że sprzedaje swoje review units) ;) To tak w temacie rzetelności.
Co do bycia miłym, to rzeczywiście, wydaje się fajnym kolegą do posiedzenia przy skrzynce browara, choć oglądając Zeosa mam wrażenie, że woli jeździć po śniegu 😅😂
 

 

1 godzinę temu, Wisting napisał:

(...) Już wolę kolegę PortaFi z tym jego ruskim akcentem.


To ja już wolałbym kupować w ciemno ;)


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pominąwszy ciężką wymowę, da się go słuchać. Gorzej słychać azjatów, którzy dla mnie zawsze seplenią: Ałyr langłydż iz weri priti, Bengladesz inglisz  :) 

Edytowane przez Wisting
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zazwyczaj szkoda mi czasu na słuchanie recenzji, ale tym razem się przełamałem i posłuchałem co ma do powiedzenia. I mam wrażenie, że to była recenzja nowego telefonu... Opis obudowy, ekranu, płynności działania, a o dźwięku dowiedziałem się... jak grają DAP-y Sony. Kto mim odda teraz 30 minut życia? 😞

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Jot R napisał:

Zazwyczaj szkoda mi czasu na słuchanie recenzji, ale tym razem się przełamałem i posłuchałem co ma do powiedzenia. I mam wrażenie, że to była recenzja nowego telefonu... Opis obudowy, ekranu, płynności działania, a o dźwięku dowiedziałem się... jak grają DAP-y Sony. Kto mim odda teraz 30 minut życia? 😞

Tych panów większość filmików to zwykłe nawijanie makaronu na uszy oraz zachwyty nad mało istotnymi rzeczami bo piękne plecki DAPa , które się nie palcują to nie jest informacja która spowoduje czy kupię sprzęt za 5k ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Qical napisał:

Czy BigMaras wie już coś więcej o terminie dostawy i przewidywanej cenie? ;)

Ma dać info "na dniach" ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra moi kochani, kto się nie może doczekać i chciałby skorzystać z szybkiego preordera może pisać/dzwonić.

 

- Dostawa w drodze, czekam na miejsce w samolocie z przesyłką frachtową tylko zatem powinno się udać do końca miesiąca na 99%.

- Kolory - tylko czarny w pierwszym rzucie

- Cena tylko pw

  • Like 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
2 godziny temu, tomanio1 napisał:

Na to wygląda:-). Tam wątek ma już 200 stron!

Ale w 70% to są podśmiech*jki jakichś fanboyów Hiby i innych z ulotek iBasso. Dopiero od jakichś 2 tygodni zaczęły się konkrety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności