Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

Koniec offtopu (szczególnie @krzyzakov), który nic nie wnosi. Posprzątane, więc pod tym postem mają pojawiać się odpowiedzi związane z tematem. Inaczej polecą ostrzeżenia lub kilkudniowe odpoczynki od forum.

Edytowane przez Methuselah
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 19:30, P1gu napisał:

@mykupyku mógłbyś podrzucić linki do tych sklepów?

 

hej, święta święta i po świętach

 

sytuacja ze sklepami jest... dynamiczna :)

 

na kilku stronach oferty sprzed kilku tygodni poznikały lub zniknęła cena

 

 

najciekawiej jest teraz tu:

 

https://headphoniaks.com/tienda/ibasso-dx300/

 

najpierw było 978 euro, tyle samo co na moon-audio.com tyle że tam u usd

 

potem z headphoniaks zniknęła cena i data premiery a z moon-audio cała strona z dx300

 

a teraz... na headphoniaks pojawiła się EXTRA mykupykusuperdeals cena: 699 euro za dx300 :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wegiel21 napisał:

3150 zł to coś dziwna cena jak na "flagowca" :)

 

1199USD MSRP

 

Ten sklep sobie nabija wejścia, nie da się zamówić w tej cenie. Fake jak nic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to jakaś okrojona wersja:-). W oficjalnej specyfikacji ma mieć 128G ROM, a na stronie headphoniaks jest: Nuevo iBasso DX300. Qualcomm Snapdragon 660. 6G RAM + 64G ROM.

Edytowane przez tomanio1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no więc jak mówiłem z tymi sklepami sytuacja jest dynamiczna :)

 

@bigmaras wyceni jak już wyprodukują i wyślą. bazowo 1.2k$, reszta to ploty. może będą preordery.

 

pierwszych opisów dźwięku nawet nie ma, bo nic nie dotarło do recenzentów,  ani daty premiery, myślę że przed ich Nowym Rokiem się nie wyrobią, czyli najwcześniej luty coś będzie

 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przyznajcie się kto kupuje i dlaczego? :) Sprzedałem dzisiaj DX-160 i prawie nie mam na czym słuchać :) . Interesuję się czymś konkretnym, flagowcem przez duże „F”. :)  Myślę jeszcze o Shanlingu M10, ale jeszcze go nie zaprojektowali chyba :). Co myślicie?  Czy to będzie zawodowe, rasowe granie???

 

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał:

No to przyznajcie się kto kupuje i dlaczego? :) Sprzedałem dzisiaj DX-160 i prawie nie mam na czym słuchać :) . Interesuję się czymś konkretny,

m, flagowcem przez duże „F”. :)  Myślę jeszcze o Shanlingu M10, ale jeszcze go nie zaprojektowali chyba :). Co myślicie?  Czy to będzie zawodowe, rasowe granie???

 

Ja bym brał m10 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam na pierwsze opinie i testy. Po akcji z M8 i Cyberpunkiem nikt więcej nie namówi mnie na preordery. Dzisiaj zajrzałem na headfi do wątku o M8 i widzę ze problemy tylko się mnożą. Trzymam kciuki aby DX300 był świetnym sprzętem, ale brak kości AKM i możliwe problemy z softem mnie nie zachęcają. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, lobuz1 napisał:

No to przyznajcie się kto kupuje i dlaczego? :) Sprzedałem dzisiaj DX-160 i prawie nie mam na czym słuchać :) . Interesuję się czymś konkretnym, flagowcem przez duże „F”. :)  Myślę jeszcze o Shanlingu M10, ale jeszcze go nie zaprojektowali chyba :). Co myślicie?  Czy to będzie zawodowe, rasowe granie???

 

Jeśli ma to Ci coś pomóc, to ja na graniu iBasso się nigdy nie zawiodłem (w przeciwieństwie do innych firm). :D

8 godzin temu, Palpatine napisał:

Ja poczekam na pierwsze opinie i testy. Po akcji z M8 i Cyberpunkiem nikt więcej nie namówi mnie na preordery. Dzisiaj zajrzałem na headfi do wątku o M8 i widzę ze problemy tylko się mnożą. Trzymam kciuki aby DX300 był świetnym sprzętem, ale brak kości AKM i możliwe problemy z softem mnie nie zachęcają. 

Braku kości AKM nie poczytywałbym jako wady. Szczególnie dla Ciebie, bo to właśnie dzięki wykorzystaniu kości CL x4 są szanse, że znajdziesz wreszcie grajka, który nie będzie Ci szumiał na andromedach. :D Nadmiernych problemów z softem bym się też nie spodziewał zbytnio. Jest on ogólnie w iBasso dopracowany (wiadomo, trafi się jakiś błąd raz na jakiś czas, jak w każdym grajku, nic nadzwyczajnego), problemem było za to użycie procesora rodem z kalkulatora w DX2xx - po prostu nie wyrabiał. Tutaj będzie SD660, do tego odciążony w pewnym stopniu przez fpga - to będzie rakieta w porównaniu do DX2xx jeśli chodzi o działanie. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię granie AKM - tak po prostu. Bardzo szczegółowe, nastawione na detal i scenę - szczególnie w wyższych modelach A&K. Miałem SR25 z kostką CL i mniej więcej wiem jakiego charakteru grania można się spodziewać. Niemniej trzymam kciuki aby od premiery był to solidny sprzęt. Dx220 też miał problemy z softem, możliwe że już załatane po tylu latach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja załapałem się na DXa220 w jego końcowej fazie, więc może dlatego nie doświadczyłem problemów. Przez kilka miesięcy użytkowania zawiesił mi się raz - i to by było na tyle w sumie, jeśli chodzi o moje przygody z nim (np. z tidalem nie miałem nigdy żadnego problemu). Nawet bateria trzymała te 7-8 godzin bez problemu (czasami do 9 udawało mi się dobić).

Też trzymam kciuki, żeby było to urządzenie dopracowane pod względem użytkowym i brzmieniowym - przez jego zapowiedzi powstrzymałem się od zakupu HiBy R6 2020 i mam nadzieję, że nie będę tego żałował. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 29.12.2020 o 00:28, Palpatine napisał:

Ja poczekam na pierwsze opinie i testy. Po akcji z M8 i Cyberpunkiem nikt więcej nie namówi mnie na preordery. Dzisiaj zajrzałem na headfi do wątku o M8 i widzę ze problemy tylko się mnożą. Trzymam kciuki aby DX300 był świetnym sprzętem, ale brak kości AKM i możliwe problemy z softem mnie nie zachęcają. 

 

Ja poczekam, aż ktoś to rozbierze i sprawdzi, czy jest możliwość wymiany tego guzika od babcinej torebki.

Z ich postów na FB wynika, że są dumni z tego kapselka.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, krzyzakov napisał:

 

Ja poczekam, aż ktoś to rozbierze i sprawdzi, czy jest możliwość wymiany tego guzika od babcinej torebki.

Z ich postów na FB wynika, że są dumni z tego kapselka.

 

 

Lepiej poczekaj aż go będziesz miał w rękach ...;)

 

Zastanawiam się kto tu jeszcze zawita popitolić o regulacji volume w DX300.

Ludzie, mamy na razie tylko kilka fotek!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, chico99 napisał:

 

Lepiej poczekaj aż go będziesz miał w rękach ...;)

 

Zastanawiam się kto tu jeszcze zawita popitolić o regulacji volume w DX300.

Ludzie, mamy na razie tylko kilka fotek!

 

 

134951628_4162993500396497_944361365412457660_o.jpg

 

134411152_4162993417063172_7643943716742098401_o.jpg

Edytowane przez krzyzakov
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@krzyzakov polecam jednak trochę dorosnąć, bo nazywanie innego człowieka od "głąba" z tak błahego powodu jak pokrętło głośności w odtwarzaczu muzyki jest poniżej krytyki - może jakieś resztki szacunku dla drugiej osoby? W ogóle podziwiam Twój upór w obsmarowywaniu DX300 za to pokrętło - miałeś je w rękach, kręciłeś, wciskałeś? A co jeśli w rzeczywistości okaże się pokrętłem z najlepszym feedbackiem i feelingiem obrotu/wciśnięcia? Nie ma przymusu kupowania DX300, a Twój płacz na forum jest kompletnie bezsensowny - iBasso zrobi jak chce i nic Ci do tego.

 

Godzinę temu, krzyzakov napisał:

Chyba nie. Na swoim profilu wklejają zbliżenia i bronią guzika jak niepodległości.

A co jeśli na świecie są takie osoby, którym podoba się taki design? Jak rozumiem Twoje zdanie na ten temat to jedyne słuszne zdanie?

PS. Mam nadzieję, że niedługo moderatorzy tu posprzątają. :)

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał:

Może to tylko jakieś robocze rendery? Nie chce mi sie wierzyć aby Ibasso w finalnym produkcie doczepiło na odwal się taki guzik. Jest tyle świetnych rozwiązań, które można skopiować: SE200, SA700, M8

To jest pokrętło z klikiem, stąd wystaje. Paul w jednym komunikacie zapewniał, że jest ono oparte o przemyślany design, którego podstawą jest wysoka wytrzymałość i bardzo solidne zabezpieczenie całości zwłaszcza od wewnętrznej strony urządzenia, więc ma nie być żadnego kołysania ani ryzyka, że się urwie czy coś w ten deseń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Vaiet napisał:

To jest pokrętło z klikiem, stąd wystaje. Paul w jednym komunikacie zapewniał, że jest ono oparte o przemyślany design, którego podstawą jest wysoka wytrzymałość i bardzo solidne zabezpieczenie całości zwłaszcza od wewnętrznej strony urządzenia, więc ma nie być żadnego kołysania ani ryzyka, że się urwie czy coś w ten deseń.

Tutaj też jest z klikiem i wystaje...trochę inne jednak :). Nie dziwi mnie dyskusja na ten temat :)  Mi zaprząta głowę pytanie co jest w nim szczególnego, flagowego :)  

4FABD7D1-BE2C-44EB-A963-290F8787C00E.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lobuz1 napisał:

Tutaj też jest z klikiem i wystaje...trochę inne jednak :)

4FABD7D1-BE2C-44EB-A963-290F8787C00E.jpeg

I taki design mnie podoba się bardziej, bo pokrętło nie będzie wystawać poza bryłę urządzenia. Z drugiej strony wystające pokrętło w DX300 zapewne pozwoli je oczyścić z kurzu, pyłu i co tam tylko będzie w stanie się dostać między nie a obudowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest brzydkie nie oszukujmy się. Chyba tylko Paulowi się podoba...no może Rosjanom też :). Zastanawiam się jak będzie pozycjonowany obok takiego np. M8 czy Hiby. Dlaczego warto go kupić bo ten guzik można olać jak sprzęt zagra koncertowo. DAC jak w DX160 choć z inną sekcją wzmacniacza...Chciałoby się mieć lepszy/nowszy bo to nowy model. Tutaj mam tylko wątpliwości no i rozmiar też może być problematyczny do edc :)  

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności