Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

DX300


Wisting

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, P1gu napisał:

Pierwszy rząd, skrajnie z prawej widać ikonkę Play Store, więc nie wiem czy nie będzie. :D

Cieszę się z tego, że przeszli na gniazdo 4,4 (w stosunku do amp1mk2) i zrezygnowali z wymiennych modułów - nie będzie pokusy wydania dodatkowej kasy. :D

A, racja! Ale jest też APKPure i to mnie zmyliło :D Dla mnie wymienne AMPy były sporą zaletą, bo dawało to znaczną uniwersalność pod kątem parowania ze słuchawkami o różnej tonalności. Niemniej sam powoli chyba będę się nastawiał z kablami na wtyki 4,4mm :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Karmazynowy napisał:

Będą moduły ale nie będzie lampowego.

Paul odpisał mi tylko, że AMP9 ma inne proporcje. Można zatem mieć nadzieję, że zmontują wersję lampową pod DX300. Inna sprawa, że te moduły będą cieńsze, więc pytanie, czy zmieszczenie Nutube będzie w ogóle możliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- będą dwie baterie - 4000 mAh dla sekcji cyfrowej i 2000 mAh dla sekcji analogowej;
- standardowy moduł będzie miał gniazda 2,5, 3,5 i 4,4;
- android 9, SD660, 6 GB RAM, 128 GB pamięci;
- dwa systemy: android i Mango OS.

Na szybko tyle zapamiętałem i zauważyłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinni dołożyć 3 baterię dla tego ogromnego wyświetlacza... masakra. Po co taki w DAPie? 5 cali w DX160 już było wystarczające. 

Edytowane przez Karmazynowy
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z head-fi:

- wygląd urządzenia jest prawie gotowy, jednak mogą być małe zmiany;

- dołączany do urządzenia moduł będzie w pełni dyskretny i będzie bazować na AMP8;

- maksymalnie 1,2 W mocy;

- maksymalnie 14 godzin odtwarzania muzyki;

- cena nie będzie przekraczać 10000 juanów chińskich;

- w Japonii będzie dostępny pod koniec stycznia 2021.

Edytowane przez P1gu
Literówka.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Loke13 napisał:

Skąd 6500zl?

Wysłane z mojego SM-N986B przy użyciu Tapatalka
 

10000 juanów to ok 1500$ co z vatem daje 6700 zł mniej więcej 

3 minuty temu, P1gu napisał:

Na pewno jest wart więcej niż Twoje posty. ;)

I wzajemnie. Póki niewiele wiemy o urządzeniu cała dyskusja jest jałowa.

Poniżej fotka wymiennego modułu ampa

CD3E3DBC-E35E-4D7B-A68C-B0E46B257200.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Palpatine napisał:

6500 zł 😂

I to szanuje.

 

Wczesniej pisano ze jest wart na pewno 3500, ciekawe czy teraz powiedzą ze jest wart 6500 😉

Zadziwia mnie Twój upór w hejtowaniu chińskich grajków. M8 nie masz, ale wiesz lepiej jakie ma problemy, niż ludzie, którzy mają tego grajka. DX300 nawet na oczy nie widziałeś, ale wiesz ile będzie kosztował jeszcze przed jego oficjalnym dystrybutorem w PL, a do tego także wiesz już, że nie będzie tyle wart. Nie martw się, wszyscy wiemy, że te chińskie pseudo-grajki nie dają tyle fejmu, co Twój AK.

 

Zatem skoro dyskusja jest jałowa, to po co w ogóle bierzesz w niej udział? I jak rozumiem jej jałowość jest tylko jednostronna, bo stwierdzenie, że z pewnością nie będzie wart tyle, ile będzie kosztował to już spoko, nie? :D 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Karmazynowy napisał:

Powinni dołożyć 3 baterię dla tego ogromnego wyświetlacza... masakra. Po co taki w DAPie? 5 cali w DX160 już było wystarczające. 

Nie mam bladego pojęcia po co 6 5" co ja na tym będę oglądać tą muzykę 🤔 Nadal nic o cenie i terminie dostępności, ale przy baterii 4000 to chyba znów max 8-9h. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, pysiaDK napisał:

Zadziwia mnie Twój upór w hejtowaniu chińskich grajków. M8 nie masz, ale wiesz lepiej jakie ma problemy, niż ludzie, którzy mają tego grajka. DX300 nawet na oczy nie widziałeś, ale wiesz ile będzie kosztował jeszcze przed jego oficjalnym dystrybutorem w PL, a do tego także wiesz już, że nie będzie tyle wart. Nie martw się, wszyscy wiemy, że te chińskie pseudo-grajki nie dają tyle fejmu, co Twój AK. 

M8 nie mam, ale jak go odpracują to ma szanse być świetnym sprzętem.

O DX300 niewiele wiadomo poza cena, wielkością ekranu i pojemnością baterii i pamięci. Nie wiemy jakie kości w nim siedzą oraz na jakim poziomie bedzie się plasował pod względem SQ. Ja nie podjąłem słowem ze nie będzie wart danej kwoty, ale wyczytałem już wcześniej ze znawcy wiedza ze bedzie wart każdych pieniędzy bo to flagowiec.

AK ma swoje problemy o których pisałem, idą po bandzie ale to nie na ten wątek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Palpatine napisał:

10000 juanów to ok 1500$ co z vatem daje 6700 zł mniej więcej 

Patrząc na ceny u @bigmaras za dx220, doki od ibasso czy dunu to raczej spodziewalbym się niższej ceny. Przykładowo dx220( którego mamy najtaniej w Europie) ,czy nawet nowe it07 wycenione na 899e w Europie u nas kosztują 3499zl.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności