Skocz do zawartości

Głośniki komp/tv/kawalerka do 600 zl


ledek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Tak jak w tytule poszukuje sprzętu, który podpiąłbym pod komputer/tv. Miejsce na rozstaw sprzętu jest, jednak w oparciu o doświadczenie w temacie preferowałbym raczej mały zestaw 2.0 (taki mialem ostatnio i bylem zadowolony)?

 

Moim poprzednim nagłośnieniem były głośniki firmy modecom  MC-SHF80U i byłem z nich bardzo zadowolony. Dźwięk i głośność po zdjęciu maskownic była na odpowiednim poziomie, dodatkowo design naprawdę mnie urzekł. Niestety z czasem odmówili posłuszeństwa, a próba ich naprawy ostatecznie je dobiła, dlatego szukam czegoś nowego.

 

Głównie pożądane cechy to:

– głośność (lubię sobie 'pohukać').

– Separacja dźwięków (wydaje mi się, że tak określa się ten efekt).

– Muzyka przeważnie elektroniczna, lubię podbity bas.

– zależy mi by głośniki brzmiały przyjemnie dla ucha, niekoniecznie idealnie neutralnie odtwarzały dźwięki. Mam nadzieję, że taka specyfikacja pomoże coś doradzić.

 

Obecnie nie mam pojęcia jak sprawa wygląda na rynku i jak się za to zabrać, ale liczę, że jakiś pomocny spec uratuje mnie z objęć JBL GO, na który jestem obecnie skazany.

BTW. Jak za te pieniądze jestem zaskoczony jak przyjemny jest to produkt.

Jeśli coś pominąłem proszę o wskazanie korekty.

Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ledek napisał:

 ...ale liczę, że jakiś pomocny spec uratuje mnie z objęć JBL GO, na który jestem obecnie skazany.

BTW. Jak za te pieniądze jestem zaskoczony jak przyjemny jest to produkt.

Ja byłem skazany na niego w pracy, ilekroć współpracownik włączał muzykę, miałem ochotę cisnąć tym plastikowym pudełkiem o ścianę, to g.. nie powinno w ogóle opuścić fabryki, bas, jakikolwiek, tam nie istnieje, tylko tępe stukanie młotkiem o stół i drąca japę średnica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, neonlight napisał:

Ja byłem skazany na niego w pracy, ilekroć współpracownik włączał muzykę, miałem ochotę cisnąć tym plastikowym pudełkiem o ścianę, to g.. nie powinno w ogóle opuścić fabryki, bas, jakikolwiek, tam nie istnieje, tylko tępe stukanie młotkiem o stół i drąca japę średnica.

Głośnik za stówę a ty widzisz same problemy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pabloj @jouhou

Dzięki wielkie z a rekomendacje!

Zaraz wezmę ten sprzęt pod lupę. Za duże nie będą napewno :). Nie znałem tego produktu, natomiast w necie 

 trafiłem jeszcze na Microlab solo 7c.

Źle celuję?

Jeszcze raz dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności