Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nagłośnienie pokoju do 1500 zł


Damix

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Znajomy szuka jakiegoś przyzwoitego audio do pokoju ok 15m². Z tym, że zależy mu na wyglądzie i jak najmniejszej ilości kabli. Będzie to podłączone tylko do komputera (Mac mini + ewentualnie Prodigy cube)

 

Na tę chwilę spodobał mu się głośnik BT harmana, który miał okazję posłuchać u kolegi. 

https://unreasonablereviews.com/harman-kardon-aura-studio-3/

 

Znajdzie się coś ciekawszego do ok 1500 zł?

Raczej mono, do przełknięcia stereo jeśli obyłoby się bez dodatkowych urządzeń jak DAC, AMP - im mniej kabli tym lepiej.

Słucha w 90% rocka, czasem trochę wspolczesnego popu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć
Znajomy szuka jakiegoś przyzwoitego audio do pokoju ok 15m². Z tym, że zależy mu na wyglądzie i jak najmniejszej ilości kabli. Będzie to podłączone tylko do komputera (Mac mini + ewentualnie Prodigy cube)
 
Na tę chwilę spodobał mu się głośnik BT harmana, który miał okazję posłuchać u kolegi. 
https://unreasonablereviews.com/harman-kardon-aura-studio-3/
 
Znajdzie się coś ciekawszego do ok 1500 zł?
Raczej mono, do przełknięcia stereo jeśli obyłoby się bez dodatkowych urządzeń jak DAC, AMP - im mniej kabli tym lepiej.
Słucha w 90% rocka, czasem trochę wspolczesnego popu.
Oglądałem jakiś czas temu recenzje głośnika Huawei,mocno mi się spodobał,6 satelit+2 x subwoofer,a więc wypas,poszukaj w sieci bo nie pamiętam jak się nazywał oprócz tego że w nazwie była zawarta marka Huawei

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, wfmsiekierka napisał:

Oglądałem jakiś czas temu recenzje głośnika Huawei,mocno mi się spodobał,6 satelit+2 x subwoofer,a więc wypas,poszukaj w sieci bo nie pamiętam jak się nazywał oprócz tego że w nazwie była zawarta marka Huawei

Wysłane z mojego Redmi Note 8 przy użyciu Tapatalka
 

Słyszałem, niby zrobili go we współpracy z devialet. Sound X się zwie. Ale muszę poszperać gdzie go posłuchać.

4 godziny temu, marek_m napisał:

Proponuję dozbierać do 2k PLN i kupić kolumienki Audio Pro A26

 

Słuchałeś ich może? Jak z basem, bo często takie małe  paczki grają dość kartonowo 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Damix napisał:

Słuchałeś ich może? Jak z basem, bo często takie małe  paczki grają dość kartonowo 

 

Grają w mojej sypialni. Basu im nie brakuje.

Oczywiście to są małe kolumienki, ale  15m2 to nie jest duża powierzchnia, więc powinno być ok. Podejdź do salonu Top HiFi i posłuchaj.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uparł się na tego Harmana Aura 3 i zamówił. Pojutrze pewnie go posłucham więc dam znać jak to plastikowe pudło gra. Najwyżej zwróci i zamówi coś innego. 

A gdyby dorwać jakieś przyzwoite monitory audio, podobają mu się białe yamaszki hs7 i do tego jakiś tani DAC z regulacją głośności? Tylko nie wiem skąd tu wziąć coś takiego co nie będzie zabijać ceną, a fajnie jakby też było BT. Wtedy już da radę zwiekszyć budżet do 2k 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności