Skocz do zawartości
  • 0

Adapter Bluetooth z opcją zawieszenia na smyczy


Gramz

Pytanie

Chciałbym kupić adapter Bluetooth: FiiO BTR3K lub ES100.

W związku z tym, że będę używał go często mobilnie zależy mi na opcji zawieszenia go na szyi, na smyczy.

Opcję podpięcia smyczy ma na pewno BTR3K, gdzie smycz jest w zestawie. Poza tym nie jest bardzo drogi, jest lekki i ma bardzo dobre opinie.

 

Czy jest może opcja zawieszenia ES100 na smyczy? Czy też tylko klip?

 

Może to głupie pytanie ale widzicie może opcję podpięcia jakoś adaptera bezpośrednio do słuchawek? Wiem, że to może wyglądać głupio, ale będąc w domu nie będzie mi to przeszkadzać, a myślę że byłoby bardzo wygodne bo kabel nie przeszkadzał by mi podczas używania słuchawek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
W dniu 20.09.2020 o 08:16, Gramz napisał:

Czy jest może opcja zawieszenia ES100 na smyczy? Czy też tylko klip?

Jest klips + takie dwie małe dziurki, przez które możesz przeciągnąć chudy sznureczek i podpiąć do smyczy.

 

W dniu 20.09.2020 o 08:16, Gramz napisał:

opcję podpięcia jakoś adaptera bezpośrednio do słuchawek

W jaki sposób bezpośrednio? :D Przecież do takiego adaptera bezpośrednio wpinasz kabel słuchawkowy w domyślnej konfiguracji.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Możesz zastosować taki odbiornik

 

Jeżeli słuchawki mają wypinany kabel (wtyczka 3,5mm), to wepniesz go bezpośrednio do słuchawek. W przeciwnym razie za pośrednictwem kabla.

 

Przechwytywanie.JPG

 

Jakościowo, to nie jest to samo co FiiO BTR3K lub ES100, ale ma swoje zalety.

 

 

 

Edytowane przez marek_m
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
W dniu 25.09.2020 o 12:40, Najner napisał:

W jaki sposób bezpośrednio? :D Przecież do takiego adaptera bezpośrednio wpinasz kabel słuchawkowy w domyślnej konfiguracji.

Może to źle opisałem, ale chodziło mi o to że chciałbym przyczepić adapter bezpośrednio do słuchawek. Chodzi mi o sytuację gdzie chodzę po domu i coś robię potrzebuję uwolnić się od kabli. Więc chciałbym jakoś przyczepić adapter do słuchawek jakby była taka opcja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności