Skocz do zawartości
  • 0

Słuchawki bezprzewodowe True Wireless do 500 zł


ania0916

Pytanie

Cześć :)

poszukuję fajnych słuchawek True Wireless do 500 zł. Głównie do podróży komunikacją i słuchania muzyki w biurze. Muzyka to głównie indierock, elektroniczna i od czasu do czasu stare polskie kawałki.
Zwróciłam uwagę na Jabra elite 65t, ale spotkałam się z opiniami, że nie chcą działać do końca w tramwajach. Nie wiem czy to wina pojedynczych egzemplarzy czy taka sytuacja wystąpi zawsze.

Będę wdzięczna za każdą poradę. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1
5 godzin temu, marek_m napisał:

Proponuję Edifier X3 za niecałe 100 PLN (bywają oferty z lepszą ceną), a resztę kasy przeznaczyć na inne przyjemności :) 

X3 są malutkie (słuchawki i etui), co na dłuższą metę ma spore znaczenie (Jabry są dużo większe).

Grają przyzwoicie. 

Zgadzam się :)

W tej cenie ciężko się do czegoś przyczepić

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1
  • MP3store

Polecę z naszej oferty FIIO Jade Audio - wielu ludzi kupiło, nikt nie narzekał. 
Od siebie polecę Creative Outlier Air Sport - bardzo bardzo dobre tłumienie, trzeba nauczyć się je poprawnie zakładać, mają sporo basu ale na podróże to ok jest. W pomieszczeniu dla mnie troszkę za dużo ale głównie używam na zewnątrz. Trzymają się ucha GENIALNIE, jakiś czas temu biegłem półmaraton - ani razu ich nie poprawiałem w uchu, jak je wsadzisz tak siedzą. Teraz żałuję że nie poczekałem troszkę i nie kupiłem wersji GOLD - mają lepszą baterię i podobno jakiś fajny system. Z wad ludzie mówią o ciężko chodzących przyciskach - dla mnie to zaleta, przycisków nie używam, a jak idę do sklepu to jedną słuchawkę chowam w kieszeń i wiem że nie zadzwonię do nikogo przypadkiem czy nie wyłączę nie zmienię przypadkowo kawałka. 

Co do przerywania - słuchawki typu TWS działają tak, że jedna z nich łączy się z telefonem i jest słuchawką MASTER, druga łączy się z tą pierwszą i jest słuchawką SLAVE. I teraz zasada jest taka, że źródło dźwięku - telefon czy DAP - powinien znajdować się po tej samej stronie co słuchawka MASTER (w ustawieniach BT widać, która się aktualnie połączyła z telefonem). Inaczej każde słuchawki będą miały tendencję do rwania dźwięku, a testowałem już na prawdę sporo modeli i praktycznie każdy tak ma. No może z pominięciem Phiaton BOLT bo one mają jakąś specjalną cud antenę BT w słuchawkach i jak na razie są do doki z najlepszym zasięgiem BT jakie miałem okazję testować. 

Jakby co to pisz - postaram się pomóc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
6 godzin temu, ania0916 napisał:

Zwróciłam uwagę na Jabra elite 65t, ale spotkałam się z opiniami, że nie chcą działać do końca w tramwajach. Nie wiem czy to wina pojedynczych egzemplarzy czy taka sytuacja wystąpi zawsze.

Ciekawe opinie. Nie wiem czy wzięte z kapelusza, ale moje 65t active działały w tramwajach (i autobusach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
10 godzin temu, Beh0lder napisał:

Ciekawe opinie. Nie wiem czy wzięte z kapelusza, ale moje 65t active działały w tramwajach (i autobusach)

Coś pisali o polu elektromagnetycznym (?), że to jakoś wpływa na przerywanie działania akurat tych słuchawek. Ale nie znam się szczerze powiedziawszy, więc nie wiem czy rzeczywiście wzięte z kapelusza...

Edytowane przez ania0916
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Proponuję Edifier X3 za niecałe 100 PLN (bywają oferty z lepszą ceną), a resztę kasy przeznaczyć na inne przyjemności :) 

X3 są malutkie (słuchawki i etui), co na dłuższą metę ma spore znaczenie (Jabry są dużo większe).

Grają przyzwoicie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Ja cieszę się z moich Mifo O5 Pro (nie mylić z O5, bo to armatura, a Pro to armatura) . Grają dużo lepiej wg mnie od Jabr 65t, pominę wykonanie i komfort bo Jabry przy nich to ubogi krewny. Bardzo dobry zasięg BT, dłuuugi czas pracy na ładowaniu (ok 9-9,5 h) plus wisienka na torcie - etui, nie dość że ładne to można naładować 15x słuchawki wg producenta, bo ja mam więcej niż połowę po ok miesiącu użytkowania. A cena w jakiej były w promocji Penona to rewelacja - 50$, w tej cenie raczej ciężko znaleźć coś równie dobrego dźwiękowo, nie wspomnę o reszcie zalet. Nawet w swojej regularnej cenie są atrakcyjne 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Spytam inaczej, już nawet nie patrzę na cenę, bo jak mam się wkurzać i zwracać, albo być niezadowolonym, to nie ma sensu.

Według Crinacle WF-1000XM3 i Buds+ to czołówka, ale tutaj na forum ich specjalnie nikt nie chwali. Ciekawią mnie też Outlier Air, wiem o awaryjności, ale podobno poprawione.

Mam i uwielbiam FH5, ale zachciało mi się czegoś dodatkowego TWS.

Czym się zainteresować?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności