Skocz do zawartości

Lampy NOS 12AU7/ECC82


lsd

Rekomendowane odpowiedzi

Porządków oraz rachunku sumienia ciąg dalszy. Na sprzedaż lądują lampy których nie używam.

1. Lampy NOS 12AU7. Sprowadzone z USA, zakupione w sprawdzonym sklepie Tube World (https://tubeworldexpress.com/). Poniżej screen faktury z modelami lamp i ich pomiarami.
Philips Miniwatt grał max 30 godzin, RCA max 20 godzin, Mullard oraz Siemens nie był nawet przeze mnie testowany. Plany z tube rollingiem w Cayine HA-1A Mk2 były wielkie, ale pojawiły się większe fundusze i poszedłem w duże lampy i dużo droższe klocki. Widoczne na liście 12AX7 narazie nie sprzedaje, bo mam w torze wzmaka kolumnowego na którym chce je kiedyś choć przetestować.
Za lampy oczekuje ceny równej 75% tego co sam zapłaciłem za same lampy (bo przesyłka i cło to inna bajka...). Uwaga, poszczególne kwoty na fakturze sa oczywiście w dolarach.

 

Do cen należy doliczyć koszt przesyłki. Paczkomat 12zł, kurier 20zł. Jeśli masz pytania, a nie chcesz czekać na to aż pojawie się na forum (zaglądam zazwyczaj przynajmniej 2x dziennie), dzwoń pod 692499322. Jeśli nie odbiorę, oddzwonię. Wszystko do obejrzenia/odebrania we Wrocku.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

lampy1..jpg

lampy2.png

lampy3.png

Edytowane przez lsd
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • lsd zmienił(a) tytuł na Kable, lampy NOS, pady
  • lsd zmienił(a) tytuł na Lampy NOS 12AU7/ECC82
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności