Skocz do zawartości

Nowy Kann Alpha


ZebLong

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...

Zainstalowałem sobie dzisiaj Amazon Music- 3 miesiące za darmo a później 3.99€ miesięcznie za muzykę hi-res. Na Nuc z Win10 i DX300 też zainstalowane. Polecam.

CA8307B0-6D2D-45C8-97F4-5C12811AEDF3.jpeg

B15CFC4C-8A70-4A9C-90B0-20B89D2581EF.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rowniez testowałem wczoraj. Dziala bardzo dobrze. Jakość super. Lepiej niz Tidal. Nie ściąga na lewo
Cenowo również jest obiecująco. Jeszcze nie zagłębiałem sie w pryncypia biblioteki ale może być pogromca Tidala.
Pewnie do Qobuza szczególnie w zakresie klasyki i jazzu nie da rady, ale w pozostalym asortymencie powinno być ok.


  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, joysofjoyc4 napisał:

Nawet w przypadku opcji HD? Można sobie sprawdzić samemu takie rzeczy ręcznie w jakiś sprytny sposób? 

Pisałem o wykorzystanym typie kodeka stratnego tylko dla standard quality - spokojnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zagwozdka. Jakie iemy do Alpha sugerujące sprawdzic. Priorytetem jest czarne tlo. Od razy uprzedze ze Kinera Nanna odpada. Czarne tlo jest ale Za dużo basu jak dla mnie. Przesadzili wg mojego ucha. Kierunek to neutralne granie, szerokosc i głębokość.
Czy są takie iemy które po balansie (4.4) zagrają wybitnie i jendoczesnie nie bede dostawał gorączki z powodu syczenia.
Sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[mention=79677]zielinskitomasz[/mention]Od CraftEars cos poszukaj, moze CE4.
Obawiam sie ze tu czarnego tla nie bedzie. Niska impedencja. Ale dzieki. Przyjrzę sie tematowi uważnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
13 minut temu, LuQi napisał:

obraz.png

- AK File Drop function added

- BT Sink function added

- System stability improvements

 

Co to takiego?

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, lobuz1 napisał:

- AK File Drop function added

- BT Sink function added

- System stability improvements

 

Co to takiego?


Astell&Kern's BT Sink and AK File Drop are available on the latest AK DAP products. Use BT Sink when you want to stream music from an external location or device. AK File Drop allows you to use your DAP as a network drive and drag and drop music from your computer to download to your music player wirelessly.


Tu trochę info jak z tego korzystać. 
 

https://www.moon-audio.com/how-to-astell-kern-file-drop

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- AK File Drop function added

- BT Sink function added

- System stability improvements

 

Co to takiego?

Jak narazie to nie wpuszcza mnie do mojej sieci wifi po tej aktualizacji. What the...
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko ok.

12 minut temu, zielinskitomasz napisał:
W dniu 24.03.2022 o 21:52, lobuz1 napisał:

- AK File Drop function added

- BT Sink function added

- System stability improvements

 

Co to takiego?

Jak narazie to nie wpuszcza mnie do mojej sieci wifi po tej aktualizacji. What the...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musialem zmienić ustawienia routera. Coś grzebali w sofcie wifi. Zmienialem opcje radia na pasmie 2.4 do skutku. Kanał pozostał bez zmian.
W końcu sie połączył.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli myśleliśmy, że linia Astell&Kern Kann skończyła się na Alpha to byliśmy w błędzie. Pojawi się w tym roku Astell&Kern MAX !

https://us.astellnkern.com/products/kann-max?utm_source=Astell%26Kern+Email+Newsletter&utm_campaign=660b2f0da6-EMAIL_CAMPAIGN_AK_05_12_2022_PM&utm_medium=email&utm_term=0_2013bfa01c-660b2f0da6-93366761&mc_cid=660b2f0da6&mc_eid=cffbdc12e6&variant=41857053425864

KANN_Series_Player_Comparision_Chart.png

KANN_MAX_01.png

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności