Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy Kann Alpha


ZebLong

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Palpatine napisał:

Dzięki uprzejmości @Jaworrrmam okazje testować taki oto setup. Zapowiada się ciekawy weekend. 

A292EC49-88AA-45CE-8C50-291986A2B349.jpeg

Jak tam z szumami? :)  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
31 minut temu, euter napisał:

Od kilku godzin słucham Kanna Alpha kupionego w sumie bez większych nadziei, że zrobi na mnie wrażenie... I jaka niespodzianka! Cóż to za muzykalny DAP :)

Na mnie tez zrobił pozytywne wrażenie, jednak SA700 dźwiękowo daje więcej...muzykalności. Natomiast Alpha ma lepsza baterie, regulowany gain i więcej mocy. 

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alpha jako członek rodziny Kann, ma chyba trochę "przechlapane" wśród naszego Bractwa. Pierwszego Kanna ominąłem zresztą po krótkim odsłuchu. Traktowane są jako mniej wysublimowane niż te delikatne napędzacze doków z innych podgrup AK :). A tu sprawdza się stara prawda, że posłuchać trzeba. I albo nas zadowala albo nie. 

 

Szkoda, że do Alpha nie ma jeszcze dedykowanego AMPA ;). Powstałby "Tygrys Królewski" wśród DAPów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
26 minut temu, zielinskitomasz napisał:
Godzinę temu, Palpatine napisał:

Jestem zaskocozny, pozytywnie. Rozglądam sie zatem za Kann Alpha

Czego teraz używasz? Alpha to bardzo dobry DAP, trzeba tylko uważać na parowanie go z czułymi słuchawkami.

Edytowane przez Palpatine
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecnie bez dapa jestem, tylko stacjonarny tor. Z rozwiazań mobilnych zaczynalem od Fiio X5III 2gen, później był dx160, HibyR62020, następnie Cayin n3pro.
Co to iemów to nie wiem jak sie zgraja z FH7 ale to dla mnie etap przejściowy i za bardo sie do nich nie przywiazalem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
4 godziny temu, Palpatine napisał:

Kann Alpha dostał Roon'a z dzisiejszym updatem!

To właśnie mnie przekonało do rozpoczęcia wreszcie testów Roon. Działa pieknie, znacznie większe możliwości niż Audirvana 3.5. Tak po kilku minutach od instakacji :) . Oj chyba trzeba będzie wykupić na rok na próbę :)  

 

E6E7E043-BF32-4CA3-B03D-AA9C516AE74A.jpeg

0A5AA0A6-40FB-42E8-9986-330CF1C56B97.jpeg

A28E8C06-8C49-4320-80CB-E2569F622D28.jpeg

7E49B120-D24F-4A29-830D-66D55628A5BC.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Palpatine napisał:

@lobuz1 jakby wprowadzili do DXa też bym przynajmniej wypróbował. Ale chyba nie ma takich planów.

To byłoby pięknie, a tak działa tylko jako jako endpoint? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roon nie działa na dx

Edit

 

@Corvin74 @Palpatine

zainstalowałem roon remote na dx i słuchać się da, ale nie dekoduje mqa i dsd chociaż w ustawieniach ma włączone.

D035C2BF-F058-4504-A725-0852677FA7D6.jpeg

 

D4BE49DC-2185-4127-84BE-77807175A3A3.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, lobuz1 napisał:

zainstalowałem roon remote na dx i słuchać się da, ale nie dekoduje mqa i dsd chociaż w ustawieniach ma włączone.

Wiem, bo sam mam tek zainstalowane, to w sumie wina zarówno Androida jak Roon.

dużo jest o tym na stronie Roona, w sumie chyba nie potrafią zrobić apki jak Tidal czy USB Audio Player.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astell zaczyna sprzedaż niebieskiego Kanna w połączeniu z AK Solaris X (współpraca z Campfire Audio).

AK X - 1499 $.

AK_Solaris_X_02.png

AK_Solaris_X_Internal_Structure_02_9675db66-1d6c-4154-8a7b-e1900c7be3f0.png

Campfire_earphone-005.jpg

Campfire-earphone-012.jpg

Edytowane przez Lord Rayden
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności