Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy Kann Alpha


ZebLong

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm tak się jakoś złożyło, że mój X7II ma gościa do którego uśmiechają się Arya... czyżby nowa przyjaźń?

 

B5443EBE-8EFB-4FEC-8CC4-3A8BD0ADDC68.jpeg

24E5C4E9-75C8-415F-B5F7-A743AE5C9679.jpeg

  • Like 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Corvin74 napisał:

Hmm tak się jakoś złożyło, że mój X7II ma gościa do którego uśmiechają się Arya... czyżby nowa przyjaźń?

 

B5443EBE-8EFB-4FEC-8CC4-3A8BD0ADDC68.jpeg

24E5C4E9-75C8-415F-B5F7-A743AE5C9679.jpeg

Skąd to cudo przybyło do Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A kto jest dystrybutorem? Mam do posłuchania i sprawdzenia jak zachowują się pełnowymiarowe słuchawki... Arya grają, mocy nie brakuje😁

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby ze mnie recenzent, sprzęt testuję dla siebie... mam pewien plan zmian w moim sprzęcie i Kann Alpha może się idealnie wpisać. Chcę sprawdzić kilka rzeczy na nim... jeśli będzie wszytko tak jak sobie wyobrażam.. to może zacznę na niego zbierać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, wegiel21 napisał:

Jak rozumiem cena nie jest jeszcze znana i czy szykuje się jakiś preorder?

Nic na ten temat nie wiem, liczę tak jak inni na fajny preorder, zobaczymy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja moge stwierdzić,że w porównaniu z Kann i z Cube - Alpha jest śliczny !

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Corvin74 piękny gość się pojawił. Życzę miłych odsłuchów! :)

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minuty temu, Lord Rayden napisał:

A ja moge stwierdzić,że w porównaniu z Kann i z Cube - Alpha jest śliczny !

Śliczny to pojęcie względne, obawiałem się że będzie nieporęczny, ale nie jest źle.

Dobrze leży w dłoni, jako ze na wysokość nie jest duży spokojnie można go obsługiwać jedną dłonią. Trochę ciężki i gruby jest, ale mi generalnie się podoba.

Sprawdzam teraz różne funkcje, muza leci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@LuQi, ach pochwaliłem się tym zakupem, bardzo ładne drewniane elementy, jestem bardzo zadowolony z tego kabla, warto było czekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem ale gdzieś przelotnie na którymś meet we Wrocławiu, także trudno mi coś powiedzieć, ale chyba Alpha bardziej muzykalna jest.

Chciałbym aby na meet październikowy były oba, CUBE i Alpha to porównamy bezpośrednio. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Lord Rayden napisał:

Przez wysyp nowości , stare Astell Kann po 1600 - 1500 leżą na olx.

I to zakupione 2 mc temu :)

 

Ale jakoś mnie to nie dziwi bo to nie była moim zdaniem udana konstrukcja.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Testowanie w toku:

Streaming z Tidal i Spotify działa bez problemu

Bardzo fajne czarne tło - dźwięki pojawiają się ładnie zawieszone w przestrzeni.

Na razie słuchałem na:

Hifiman Arya (High Gain - głośność między 60-75) mocy wystarcza, spokojnie napędza te słuchawki

FiiO FH5 - bardzo fajna synergia, ładnie to gra, mam wrażenie lekko złagodzonej góry w stosunku do X7II

 

Roon remote nie daje się zainstalować, szkoda, trzeba czekać na obiecane oficjalne wsparcie z A&K... choć obiecali to 1,5 roku temu i nic...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po kolejnych godzinach..

NA Arya trochę się grzeje, ale to nie dziwne przy High Gain - ale nie jakoś strasznie

FH5 - chłodny jak skała.

Bateria przy moim słuchaniu.. starczy pewnie na 2-3 dni - a ciągłego słuchania na dokach to myślę 12-14h - ja tyle nie słucham z braku czasu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine w sumie nie sprawdzałem, zaraz coś postaram się posłuchać po SE.. mam do Arya i FH5 kable zbalansowane, siedzę w pracy z FH5 ale mam przejściówkę na SE.

Zobaczymy czy jest różnica

tak na szybko:

- oczywista różnica w głośności :)

- Starałem się wyrównać głośność... i tak ogólnie dużej różnicy nie ma, mam delikatne wrażenie "pełniejszego" i "głębszego" dźwięku po BAL. Lepiej mi brzmi po BAL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 17.09.2020 o 08:32, Corvin74 napisał:

Roon remote nie daje się zainstalować, szkoda, trzeba czekać na obiecane oficjalne wsparcie z A&K... choć obiecali to 1,5 roku temu i nic...

 

A&K zarzucił wsparcie dla Roon w czerwcu tego roku do odwołania, argumentując Covidem.

 

Cytat

Adding Roon support has been shelved until further notice. With COVID-19 and 95% of our employees working from home, it is difficult to coordinate the development, testing and certification process. We will focus on internal firmware updates for the the foreseeable future. We have spent numerous amount of dev hours on Roon support and it is something we do hope to offer in the future, but for now there is no ETA on when it will happen.

 

Edytowane przez Karister
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności