Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Nowy Kann Alpha


ZebLong

Rekomendowane odpowiedzi

obj_1_lg.png

Nowy Sabre i nawet gniazdo 4,4mm się znalazło:)

https://www.astellnkern.com/eng/content/shop/features.asp?mcg=CG110000&mpos=0&scg=CG210210&spos=3&tcg=&tpos=0&dpos=1&gcode=SC36280

Edytowane przez ZebLong
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, Spawn napisał:

 

Obstawiam że najlepsze na co możemy liczyć to na utrzymanie ceny i przecenę/wycofanie Cuba.

 

Cena Kann Alpha to 1100 USD. Czy regularna czy preorderowa to nie wiem.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za nowe Sabre? Przecie dopiero co 9038 wylazło.

Bateria 14h na plus ale pewnie przy najniższym gainie. Na 12V skróci się to o połowę conajmniej.

Edytowane przez Karmazynowy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Karmazynowy napisał:

A co to za nowe Sabre? Przecie dopiero co 9038 wylazło.

 

Właśnie też patrzyłem co to jest bo nie słyszałem wcześniej i z tego co wyczytałem to nowa 2 kanałowa mobilna kostka z wbudowanym sprzętowym dekodowaniem MQA. Piszą że upgrejd w stosunku do też 2 kanałowego 9038Q2M chociaż ten ma 129db dynamic range a 9068 128db. Flagowcem nadal jest 8 kanałowy 9038pro z 140db.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minuty temu, Spawn napisał:

 

Właśnie też patrzyłem co to jest bo nie słyszałem wcześniej i z tego co wyczytałem to nowa 2 kanałowa mobilna kostka z wbudowanym sprzętowym dekodowaniem MQA. Piszą że upgrejd w stosunku do też 2 kanałowego 9038Q2M chociaż ten ma 129db dynamic range a 9068 128db. Flagowcem nadal jest 8 kanałowy 9038pro z 140db.

No i właśnie w kann cube był 2x9038PRO, więć nowe kości to raczej krok w tył. 

Chociaż one są bardzo prądożerne i pewnie, dzięki tej zmianie mogli ograniczyć wielkość i pobór energii. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, stefanbat napisał:

No i właśnie w kann cube był 2x9038PRO, więć nowe kości to raczej krok w tył. 

Chociaż one są bardzo prądożerne i pewnie, dzięki tej zmianie mogli ograniczyć wielkość i pobór energii. 

ESS SABRE 2-Channel Audiophile DACs

ESS 2-Channal Audiophile DACs provide premier quality sound to stereo devices.  These solutions support the industry’s highest bit-rates and most popular high-resolution and lossless audio formats including MQA, FLAC, ALAC, AIFF and WAV as well as compressed legacy formats. 

Product Name Description

ES9068AS

32bit Stereo Audiophile DAC/CODEC with MQA Rendering

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja jestem nim zainteresowany, do tej pory myślałem o Cube (mocny - strasznie nieporęczny jest), ale chyba poczekam w takim razie na Alpha.

Ktoś doczytał jaką mocą będzie dysponował na 4,4 mm przy 32 Ohm?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to dla mnie.... jak nic planary pójdą

Tylko widzę, że generalnie A&K nie wspiera Roon... szkoda, choć i dziś używam X7mkII który też już nie ma Roona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, waski napisał:

No i w końcu dziurka 4,4!

Jeszcze tylko Roon Ready i mogę wchodzić w temat. 

No właśnie A&K od dłuższego czasu obiecuje wsparcie, ale wciąż lipa z nim, to dla mnie tez ważna funkcjonalność 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności