Skocz do zawartości
  • 0

Poręczny TWS do 400 zł dla kobiety


Salvien_

Pytanie

Cześć,

Szukam słuchawek tws do 400 zł o małych rozmiarach dla mojej  kobiety. Poprzednie Edifier tws5 odesłałem, ponieważ przestała ładować jedna ze słuchawek i uznaje je za słaby zakup ze względu na gabaryt. Obecnie mam na oku parę opcji, lecz wszystkie są dosyć duże, nie zależy mi na długim czasie pracy na baterii, optymalnie 6 godzin. Pudełko nadrobi ładowaniem. Słuchawki nie będą używane w sporcie, lecz zależy mi na pewnym chwycie, ponieważ np TWS5 potrafiły wypadać podczas jazdy autobusem, możliwe, że przez zbyt duży gabaryt i małe kanaliki uszne.  TWS5 brałem z aliexpress i musiałem je odesłać do Chin, mimo że paczka została wysłana z Hiszpanii. Czy biorąc sprzęt z amazona będę miał gwarancję firm Europejskich i nie będę musiał się bawić w odsyłanie do bezpośredniego źródła zakupu? . Zastanawiałem się nad :

sabbat e12 - martwi mnie trochę ich słabe wykonanie

lypertek tevi - wydaje mi się, że mogą być za duże oraz przyciski przez to, że nie są dotykowe stwarzają problem z szybkim przełączanie muzyki

galaxy buds - w tej cenie jest wielu konkurentów, którzy za podobną ceną biją je na głowe, lecz ich rozmiar jest bardzo przyjemny 

creative outlier air sport - słyszałem, że są dosyć awaryjne i mają problem z prawidłowym umiejscowieniem w case'ie

Audio-Technica ATH-CK3TWBK - co sądzicie o tym modelu?


Dzięki za pomoc i propozycje :)

Edytowane przez Salvien_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Może Mifo 05, Są lekkie, nie za duże i wygodne, a do tego całkiem przyjemne dźwiękowo. Dla kobiety jest wariant z czerwonym pudelkiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Rodzaje muzyki jakie głównie będą słuchane : elektroniczna, folk, grunge, rock, pop. Nie znam się za bardzo na niskich, wysokich tonach, V'kach. Mogę ewentualnie podesłać playliste playlista yt 

Słuchawki, które wysłałeś są dosyć ciekawe i małe, będę musiał jeszcze o nich poczytać, ale chętnie popatrzę na inne propozycje, żeby mieć możliwość wyboru. 

Edytowane przez Salvien_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Wyglądają dosyć ciekawie, ale w recenzji widzę, że jesteś średnio zadowolony z ich jakości dźwięku. Poczekam jeszcze na parę propozycji. W domu mam jeszcze qcy qs2, ale używam ich w nocy do grania na konsoli, wypadają neutralnie. 

 

 

Edytowane przez Salvien_
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności