Jump to content

Wroclawska MiTa - październik 2020

Recommended Posts

Bez nakazu nie mogą wejść (o ile nie ma podejrzenia że komuś w środku dzieje się krzywda lub istnieje innego rodzaju zagrożenie).

Poza tym, wystarczy że pojawi się jakiś przedstawiciel handlowy i mamy spotkanie biznesowe, którego ograniczenie do 5 osób nie dotyczy :)

Edited by jacmiszcz92
  • Like 2
  • Replies 140
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Dzięki wszystkim za obecność i podzielenie się sprzętem i wrażeniami. W szczególności Gospodarzowi @Corvin74 . Bez twojego zaangażowania te meety by nie istniały.    Tym razem było bardziej

Dziękuję ślicznie @Corvin74 za organizację (jak zawsze klasa), @kurop za poświęcenie swojego czasu i przywiezienie masy sprzętu oraz WBA za piękne (i pięknie brzmiące) lampowce. Brawa dla gości, którz

Uff trochę zeszło ze mnie powietrze... Kilka rzeczy mi się wyjaśniło, kilka skomplikowało Chciałbym jak zwykle Wam wszystkim serdecznie podziękować, za to że byliście, że przynieśliście  swój ce

Posted Images

• 2 months later...

Generalnie już myślałem o kolejnym spotkaniu... ale chyba marzec/kwiecień to termin w tej chwili optymalny, zobaczymy jak sytuacja się rozwinie.

• Like 3
  • 1 month later...

Marzec już za rogiem :) Z góry nie przewidzę czy wpadnę, ale oczywiście postaram się. W końcu przyniosę coś porządniejszego - Conductora 3X Performance

W tej chwili wyglada na początek marca, @kurop obiecuje, że będzie co posłuchać, powoli tez dogrywamy inne rzeczy. W ciągu dwóch tygodni ustalimy termin... no chyba że  obostrzenia nie dadzą

• Like 1
  • Bywalec

Z pewnością coś fajnego się znajdzie. Można działać.

Chociaż pod kątem nowości to im później tym lepiej.

Oj ja głupi miało być początek kwietnia.. sorry Marcin przecież o tym terminie gadaliśmy

• Bywalec

Ja się dostosuje najwyżej będzie mniej nowości i tyle. Jutro zrobię wywiad co ma przyjechać i czy realnie warto czekać.

• Like 1

Najważniejsze, że jest jakiś ruch w "interesie" :) Co do obostrzeń narazie odpókać idzie ku dobremu. Bądźmy dobrej myśli.

• Bywalec

Dobra zrobiłem rozeznanie to i owo będę miał można działać aczkolwiek więcej nowości było by bliżej kwietnia. 

Reasumując źle nie będzie, można działać

• Like 1
55 minut temu, kurop napisał:

Dobra zrobiłem rozeznanie to i owo będę miał można działać aczkolwiek więcej nowości było by bliżej kwietnia. 

Reasumując źle nie będzie, można działać

Możemy chyba poczekać do początku kwietnia, nie pali się ;)

• 2 weeks later...

HEJ 

Jest nowy termin meetu we Wrocku - szukajcie a znajdziecie 😄

• Like 1